Obecnie rozmawiamy o:

Nietypowa uroda

gorący temat

Meble

dzisiaj o 13:22

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

do studentek psychologi UŚ ....

15 paź 2013 - 13:18:16

Witajcie, mam dzisiaj pierwsze zajęcia z biologicznych podstaw zachowania i straszni się boje. Wszyscy straszą ja to nie jest źle, może któraś mi opowie jak to z tym BPZ jest?

niezweryfikowana
Posty: 457
Ostrzeżenia: 3/5

do studentek psychologi UŚ ....

16 paź 2013 - 12:38:26

Hej :)
Mój facet miał te zajęcia wczoraj na wieczorowych i jakoś żył, także chyba aż tak źle nie ma :D
No i prezentacje oraz materiały macie całkiem przystępnie wytłumaczone.

do studentek psychologi UŚ ....

16 paź 2013 - 19:47:41

Jak inni dali radę to ty też dasz. tylko systematycznie pracuj i nie rób sobie zaległości.

do studentek psychologi UŚ ....

16 paź 2013 - 19:53:27

No niestety, ja do egzaminu musiałam przerobić całego J.Kalata.

Jak już kiedyś pisałam w podobnym wątku - chcesz mieć wykształcenie wyższe i być fachowcem w swoim zawodzie? Musisz się uczyć i zarwać nie raz jedną noc. No chyba, że chcesz być konowałem to zapraszam na wyższą szkołe lansu bansu i marketingu po papierek za kilka tysięcy.

do studentek psychologi UŚ ....

16 paź 2013 - 19:58:14

Miałam te zajęcia również na mojej uczelni. Nie było łatwo to fakt, ale jaka była satysfakcja po zdanym egzaminie. Rada jest prosta, rób notatki systematycznie i w taki sposób aby były zrozumiałe dla Ciebie. Ucz się też partiami, nie wszystko na raz. Dasz radę.

do studentek psychologi UŚ ....

16 paź 2013 - 20:05:47

też miałam te zajęcia na psychologii na kulu, z doktorem z uniwersytetu medycznego. na początku wiało grozą, ale okazało się do przeskoczenia, więc się nie martw :) dla chcącego nic trudnego.

zweryfikowana
Posty: 1.452
Ostrzeżenia: 4/5

do studentek psychologi UŚ ....

16 paź 2013 - 20:16:07

moja siostra chodzi też na uś na psychologie ;)

niezweryfikowana
Posty: 216
Ostrzeżenia: 1/5

do studentek psychologi UŚ ....

16 paź 2013 - 23:59:25

Przepraszam, że się podepnę troszkę pod wątek, ale mam pytanie.. Czy jeśli chcę iść na zaoczne studia właśnie na psychologię na UŚ to czy muszę mieć zdaną dodatkową maturę np z biologii? Mam tylko z WOSu i obawiam się, że będę musiała znowu podchodzić do matury. Teraz studiuję na UE też w Katowicach i tam na zaoczne nie trzeba dodatkowej matury.

do studentek psychologi UŚ ....

17 paź 2013 - 00:01:38

Na zaocznych płacisz- więc co Cię mają nie przyjąć :D

do studentek psychologi UŚ ....

17 paź 2013 - 00:11:44

U mnie ten przedmiot na UJ nazywał się BMZ - biologiczne mechanizmy zachowania, dużo straszyli, ale nie było źle. Nie powiem jak biologia Cię nie interesuje to uczenie się i czytanie na ten temat będzie nużące, przynajmniej na początku. Później dochodzi neuroanatomia, funkcjonowanie mózgu, zachowanie i choroby. Nie cierpię szczerze biologii, ale tymi blokami tematycznymi byłam zachwycona.
Jest mnóstwo opracowań Kalata i bazy pytań, które mogą się pojawić na egzaminach. Bardzo pomocne ;).

Cytat
paulinachy
Na zaocznych płacisz- więc co Cię mają nie przyjąć :D

Nie wiem jak na UŚ, ale na UJ na wieczorowe nie przyjmują jak leci. Co prawda, jest kilka naborów i nawet nie zdając tych najwyżej punktowanych przedmiotów możesz się dostać, ale nie dostaniesz się mając wynik punktowy poniżej pewnego progu. Po prostu odmawiają przyjęcia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-17 00:14 przez jefrozka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szkoła policealna "Technik weterynarii" Opole, Ap Edukacja & Profesja