Obecnie rozmawiamy o:

tabernakula sklep

7 minut temu

zakupy internetowe

32 minut temu

Budowa domu

37 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
mara13d
Cosinus jest wymagający, ale myślę że warto bo wtedy się więcej nauczysz.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-04-27 14:19 przez blue_whisper.

Zawód do czegoś zobowiązuje ja idąc na masażystę w cosinusie w Radomiu wiedziałam że poziom będzie wymagający ale idę po to żeby się nauczyć. I wcale nie żałuję atmosfera na zajęciach znakomita, pracownie wyposażone w pełni szkoła jest bezpłatna dla mnie to jest najważniejsze i zamierzam czerpać wiedzy jak najwięcej i już zastanawiam się czy od września nie zapisać się na opiekuna medycznego. Więc głowa do góry. i życzę samych sukcesów



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-05-15 22:05 przez roza1407.

Z racji takiego zawodu jednak należy przygotować się chociażby trochę z budowy naszego ciała, z chorób itp. Także uczyć się raczej trzeba. Nie wyobrażam sobie nauki bez praktyki. W cosinusie kładzi się na to duży nacisk.

Lepiej przyłożyć się do zawodu, zdobyć wiedzę i potem mocną praktykę. Napewno to zdobędziesz w cosinusie,jestem tego czystym przykładem. A ciężka praca zdecydowanie popłaca i rzutuje na przyszłość zawodową.

Ja wolałabym się przyłożyć , żeby się jak najwięcej nauczyć. A nauczyciele w mojej szkole (cosinus) są naprawde fajni i wyrozumiali i mają mega podejście to nie czułam nacisku, tylko przyjemność z nauki.

W cosinusie masz nacisk na naukę ,ale potem masz egzamin państwowy a jeszcze później prace w zawodzie, wiec to jest akurat bardzo duży plus.

Jak porównywałam z innymi szkołami to cosinus ma najlepszy program, wyróżnia go duża ilość godzin, wiec o wiele łatwiej idzie przygotowanie do egzaminu a potem pracy

W cosinusie napewno nie będzie tak samo jak wszędzie , bo tu liczy się nauka i praktyka, jest bardzo duży nacisk,co jest oczywiście plusem moim zdaniem.

Należy swoje perspektywy poszerzać i nie patrzeć gdzie jest ciężej. Polecam cosinusa ,bo można tu zdobyć kawał dobrej wiedzy.

Lepiej wyuczyć się zawodu, żeby mieć praktykę. W cosinusie można uzyskać ten zawód w 2 lata całkowicie bezpłatnie.

Chodziłam do cosinusa, nauczyciele skupiali się na wiedzy teoretycznej, by móc przejść do praktyki. Dzięki czemu zdobyłam umiejętności i dobrze zdałam egzamin. No i też sam fakt, że szkoła w weekendy i w całości bezpłatna

DLa mnie wyznacznik mojej ciężkiej pracy i wkładu w naukę = rezultat w przyszłość i zdobycie wystarczających umiejętności do wykonywania zawodu. I taka moc czuje w szkole Cosinus. Nauczyciele bardzo dobrze nas przygotowują , w końcu masażysta to odpowiedzialny zawód.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca dyplomowa