Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

2 minuty temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
mara13d
Cosinus jest wymagający, ale myślę że warto bo wtedy się więcej nauczysz.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-04-27 14:19 przez blue_whisper.

Zawód do czegoś zobowiązuje ja idąc na masażystę w cosinusie w Radomiu wiedziałam że poziom będzie wymagający ale idę po to żeby się nauczyć. I wcale nie żałuję atmosfera na zajęciach znakomita, pracownie wyposażone w pełni szkoła jest bezpłatna dla mnie to jest najważniejsze i zamierzam czerpać wiedzy jak najwięcej i już zastanawiam się czy od września nie zapisać się na opiekuna medycznego. Więc głowa do góry. i życzę samych sukcesów



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-05-15 22:05 przez roza1407.

Z racji takiego zawodu jednak należy przygotować się chociażby trochę z budowy naszego ciała, z chorób itp. Także uczyć się raczej trzeba. Nie wyobrażam sobie nauki bez praktyki. W cosinusie kładzi się na to duży nacisk.

Lepiej przyłożyć się do zawodu, zdobyć wiedzę i potem mocną praktykę. Napewno to zdobędziesz w cosinusie,jestem tego czystym przykładem. A ciężka praca zdecydowanie popłaca i rzutuje na przyszłość zawodową.

Ja wolałabym się przyłożyć , żeby się jak najwięcej nauczyć. A nauczyciele w mojej szkole (cosinus) są naprawde fajni i wyrozumiali i mają mega podejście to nie czułam nacisku, tylko przyjemność z nauki.

W cosinusie masz nacisk na naukę ,ale potem masz egzamin państwowy a jeszcze później prace w zawodzie, wiec to jest akurat bardzo duży plus.

Jak porównywałam z innymi szkołami to cosinus ma najlepszy program, wyróżnia go duża ilość godzin, wiec o wiele łatwiej idzie przygotowanie do egzaminu a potem pracy

W cosinusie napewno nie będzie tak samo jak wszędzie , bo tu liczy się nauka i praktyka, jest bardzo duży nacisk,co jest oczywiście plusem moim zdaniem.

Należy swoje perspektywy poszerzać i nie patrzeć gdzie jest ciężej. Polecam cosinusa ,bo można tu zdobyć kawał dobrej wiedzy.

Lepiej wyuczyć się zawodu, żeby mieć praktykę. W cosinusie można uzyskać ten zawód w 2 lata całkowicie bezpłatnie.

Chodziłam do cosinusa, nauczyciele skupiali się na wiedzy teoretycznej, by móc przejść do praktyki. Dzięki czemu zdobyłam umiejętności i dobrze zdałam egzamin. No i też sam fakt, że szkoła w weekendy i w całości bezpłatna

DLa mnie wyznacznik mojej ciężkiej pracy i wkładu w naukę = rezultat w przyszłość i zdobycie wystarczających umiejętności do wykonywania zawodu. I taka moc czuje w szkole Cosinus. Nauczyciele bardzo dobrze nas przygotowują , w końcu masażysta to odpowiedzialny zawód.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca dyplomowa