Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

W szkole cosinus na pewno będzie dużo praktyki a najważniejsze, że osoby pracują w zawodzie. Do tego dobrze przekazują wiedzę.

Kończąc cosinusa, przejdziesz przez anatomie, która nie należy do najłatwiejszych ale dzięki temu nauczysz się zawodu i bez oporu wkroczysz w zawód.

Lepiej nie kierować się gdzie jest trudniej gdzie nie. Lepiej stawiać na dobrą praktykę . W cosinusie jest najlepiej jeśli chodzi o naukę praktyki. I to za darmo.

Lepiej się pouczyć żeby też potem nie mieć problemów z wykonywaniem zawodu. Ja proponuje cosinusa jako że kończyłam tu ten kierunek wiem że przygotowują do perfekcji i wtedy nie masz żadnych oporów w pracy, a przy okazji szkoła zupełnie za free.

Myśle, że lepszy wysiłek niż jak coś z łatwością przychodzi to nie jest też takie warte. A jest to kierunek medyczny i trzeba się jednak przyłożyć i zapoznać szczególnie z anatomią. A cosinus zapewnia profesjonalne łóżka masażu i nie jest to sama teoria.

Ja jestem po paru kursach i trafiłam na cosinusa, mimo już jakieś wiedzy to tutaj jednak zdobyłam najwięcej praktyki, która zmieniła na wielki plus jakość wykonywanych usług.

Bardzo fajny program w cosinusie, nie że ciężko ale dopasowany pod kierunek. I najważniejsze, że za darmo.

Wszędzie się trzeba czegoś nauczyć, ale lepiej nie zrobić drugiej osobie krzywdę i jednak przyłożyć się do zawodu, u nas w cosinusie nie ma takich ulg na praktycznej nauce, każdy jest starannie przygotowany.

Bez nauki nie da się skończyć realnie szkoły, w cosinusie jest jej zdecydowanie więcej , ale dlatego że ten nacisk jest skupiony na praktykę. to dobrze, bo można odnaleźć się w zawodzie później.

Cosinus jest wymagający, ale myślę że warto bo wtedy się więcej nauczysz.

W cosinusie napewno stawiają bardzo na praktykę, więc warto mieć nacisk na naukę. I do tego pełne przygotowanie do zawodu.

Warto sobie przejrzeć program różnych szkół, moim zdaniem w cosinusie jest bardzo wysoki poziom i wymagający do jeśli chodzi o praktykę ale to właśnie oto chodzi by się nauczyć.

Wysoki poziom jest w cosinusie, i trzeba włożyć trochę wysiłku, ale warto. I skutkuje to na przyszłym zawodzie.

Ten kierunek ma to do siebie, że najważniejsza jest praktyka. W teorii nie nauczysz się masażu. W cosinusie mają większość zajęć praktycznych i bardzo wyrozumiałych nauczycieli

W cosinusie napewno musisz włożyć swój wkład ale za to nauczysz się naprawdę sporo a dzięki temu nie zrobi się nikomu krzywdy w pracy :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Konta bankowe studenckie