Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

W szkole cosinus na pewno będzie dużo praktyki a najważniejsze, że osoby pracują w zawodzie. Do tego dobrze przekazują wiedzę.

Kończąc cosinusa, przejdziesz przez anatomie, która nie należy do najłatwiejszych ale dzięki temu nauczysz się zawodu i bez oporu wkroczysz w zawód.

Lepiej nie kierować się gdzie jest trudniej gdzie nie. Lepiej stawiać na dobrą praktykę . W cosinusie jest najlepiej jeśli chodzi o naukę praktyki. I to za darmo.

Lepiej się pouczyć żeby też potem nie mieć problemów z wykonywaniem zawodu. Ja proponuje cosinusa jako że kończyłam tu ten kierunek wiem że przygotowują do perfekcji i wtedy nie masz żadnych oporów w pracy, a przy okazji szkoła zupełnie za free.

Myśle, że lepszy wysiłek niż jak coś z łatwością przychodzi to nie jest też takie warte. A jest to kierunek medyczny i trzeba się jednak przyłożyć i zapoznać szczególnie z anatomią. A cosinus zapewnia profesjonalne łóżka masażu i nie jest to sama teoria.

Ja jestem po paru kursach i trafiłam na cosinusa, mimo już jakieś wiedzy to tutaj jednak zdobyłam najwięcej praktyki, która zmieniła na wielki plus jakość wykonywanych usług.

Bardzo fajny program w cosinusie, nie że ciężko ale dopasowany pod kierunek. I najważniejsze, że za darmo.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Konta bankowe studenckie