Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Warte nauki i tej przydatnej wiedzy w cosinusie jest napewno. Z chęcią bym poszła drugi raz :) Mimo tej ilości potem widać to w pracy codziennej że było warto.

Ja robiłam masażystę w policealce Cosinus i było podobnie. Tak, jak ktoś wyżej napisał, jest to kierunek medyczny i, żeby nie zrobić komuś krzywdy trzeba wiedzę medyczną zdobyć. Było dużo teorii, ale również praktyki, dzięki czemu prawie wszyscy zdali egzaminy zawodowe. Trzeba się przyłożyć i mi się to podobało, bo przezcież po to idzie się do szkoły, aby się czegoś nauczyć, zdobyć umiejętności a nie tylko po papierek :)

W cosinusie zdobędziesz wiedze i praktykę. A że to kierunek który wymaga specjalistycznej wiedzy to warto się przekonać i pójść do tej szkoły. Tym bardziej że jest ona darmowa.

Nie ma co patrzeć gdzie jest lżej, ważne jest żeby była wiedza przekazana. W cosinusie jest bardzo dużo wiedzy i praktyki a prowadzący to osoby które działają w zawodzie i mają bardzo dużo wiedzy i można im zadać zawsze pytanie.

Myśle że warto się nauczyć zawodu , w cosinusie jest ciężko ale nauczyciele każdego przygotowują do zawodu.

Ja skończyłam masażystę w Cosinusie i to, co mi się właśnie podobało to, to, że mieliśmy dużo praktyk i zostałam bardzo dobrze przygotowana do egzaminu zawodowego :) Zdałam go bez większego problemu. Szkoła zapewnia kosmetyki, do tego co jakiś czas są organizowane kursy zawodowe, dzięki czemu można dodatkowo zdobyć nowe kwalifikacje. Ja polecam. To, że szkoła jest darmowa nie oznacza, że jest zła i źle przygotują do egzaminu. Wszystko zależy od chęci do nauki :)

Lepiej żeby był wymagający kierunek niż przejść bez niczego. Bo potem się odnajdziesz w zawodzie. Mnie bardzo dużo nauczył cosinus.

W szkole cosinus jest bardzo wymagająco i dużo praktyki, ale to właśnie dobrze, bo dzięki temu można nauczyć się zawodu.

Hmm lepiej jak jest wymóg jakiś niż być bo być i nie umieć zawodu. Ja ucze się w cosinusie i moim zdaniem szkoła rewelacja. Bardzo przykłada wage do prawidłowej praktyki.

Wszędzie bez wkładu nie ma osiągnięć. Spróbuj w cosinusie to darmowa szkoła, ale z bardzo indywidualnym podejściem , bez umowy także nie wiążesz się niczym.

W cosinusie uczą porządnie i zostaniesz przygotowany do egzaminu czyli też potem do zawodu. A nauka jest za darmo więc warto spróbować.

Chyba dobrze że nie wszystko tak lekko przychodzi. Ja mając zajęcia w cosinusie z masażu miałam sporo nauki. Ale przydatnej do zawodu.

Polecam szkołe cosinus ze względu na rzetelność w nauczaniu oraz to że cała szkoła jest darmowa i nie obciąża swoich słuchaczy. A zajęcia korzystnie,bo weekendowo. Uczymy się dokładnie jak dopasować masaż pod klienta.

Cosinus jest wymagający, ale warto. Teraz z perspektywy czasu wiem, że warto. O wiele łatwiej odnaleźć się w pracy zawodowej. Pozatym fajnie jest się nauczyć nowych technik.

Kończyłam opiekunkę dziecięcą w Krakowie w cosinusie i dzięki zadowoleniu mam pewniak i teraz podjęłam naukę masażysty. System mi odpowiada, nie ma samej nauki teoretycznej ale też praktyczna.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Studia w WSIIZ