Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej, trochę tu odkurzę, ale tylko dlatego, że sama zapisując się na masażystę trafiłam na ten wątek i przez to (między innymi) miałam trochę obaw :P Nie taka policealna straszna :) Ja zapisałam się do cosinusa w szczecinie i w grupie miałam ludzi z bardzo różnym podejściem, niektórzy też podchodzili do wszystkiego na olewce. Jedno to zapisać się do szkoły, a drugie faktycznie mieć chęć i zacięcie - u mnie na koniec zawodowe zdali wszyscy, którzy do nich podeszli :) Też musiałam poświęcić trochę więcej czasu anatomii, ale to jest podstawa i jakby nie patrzeć jednak ciekawa i przydatna wiedza

Też wybrałam Cosinusa, w sumie kolejny kierunek. Ale pierwszy raz usłyszałam o nich od znajomej. Ona mnie przyprowadziła, a że zrobiła to jakby z polecenia, to szkoła jej zapłaciła właśnie za to, że przyprowadziła kolejnego słuchacza. Więc to też fajna promocja :) Ogólnie u nich można dużo zyskać dodatkowo, zniżki u Partnerów, konkursy, no oczywiście,trzeba dbać o frekwencję (min. 50%). Natomiast zajęcia są tak ciekawe, że aż chce się chodzić.

Zdobyłam zawód masażysty rok temu, obecnie zapisałam się na drugi kierunek. W szkole, do której chodzę zajęcia obywają się w weekendy a sama szkoła jest całkowicie bezpłatna. Jest dużo zajęć praktycznych, które dobrze przyuczą do zawodu. Ja chodziłam do Cosinusa, mają szeroką ofertę miast w Polsce, warto zajrzeć na stronę.

W mojej szkole nauczyciele skupiali się na wiedzy teoretycznej, by móc przejść do praktyki. Dzięki czemu zdobyłam umiejętności i dobrze zdałam egzamin. No i też sam fakt, że szkoła w weekendy i w całości bezpłatna. Polecam technika masażystę w Cosinusie.

Ja technika masażystę polecam. Bardzo dużo przydatnej wiedzy czysta praktyka i przygotowanie do zawodu. Uczę się w cosinusie

Bardzo polecam w cosinusie. Dużo się nauczyłam praktyki. Bardzo przydatne zajęcia



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-11-17 11:06 przez agamiszczynska.

W pawie każdym zawodzie początki nie są łatwe, ale nie ma się co zrażać. Mi też wiele rzeczy sprawiało trudność, ale naprawdę wiele dało mi wsparcie moich nauczycieli w szkole policealnej w Cosinusie. O wszystko mogłam zawsze dopytać i dodawało mi to otuchy :)

Mi też się bardzo podoba na tym kierunku. Duże ciekawych informacji. Ja mam bardzo dużo praktyki w szkole i naprawdę profesjonalne podejście. Jestem dopiero od października a naprawdę dużo się dowiedziałam.

sporo nauki, ale mnie bardzo ten kierunek satysfakcjonuje, fakt, materiału jest dużo, ale jeżeli tylko kogos to kręci to myślę, że będzie to wchodziło naprawdę dobrze . warto też załapać się w fajnym miejscu na praktyki - jeszcze więcej praktyki się przećwiczy, zobaczy się jak to wygląda od kuchni, a nie tylko w szkolnych murach, a jak wtedy jest łatwiej

Ciesze się że jest tyle pozytywnych jednak opinii, ja zaczynam od lutego kierunek i wiem że nie ma co wyprzedzać jak będzie, ale chce spróbować i to jest najważniejsze, a wiadomo bez nauki nie da sie, zawsze będzie jakis obszerniejszy przedmiot

Na pewno wymagający kierunek, ale mój chłopak chwali. Wiadomo na początku dużo teorii, ale no to jest konieczne żeby móc iść dalej. Mówi, że zajęcia praktyczne są świetne i one usystematyzowały mu wiedzę teoretyczną. Warto spróbować, w cosinusie np. jest nauka za darmo, więc nic nie stracisz jeżeli okaże się, że to kierunek nie dla ciebie.

Żeby coś zdobyć zawsze jest ciężko, jednak w cosinusie na policealnej są mega nauczyciele i pokażą ci dokładnie technikę. I wszystko masz do opanowania.

Ciężko mi porównać ale moim zdaniem cosinus ma najlepszych nauczycieli i zagadnienia poruszane są bardzo przydatne

Zawsze trzeba się trochę napracować żeby coś zdobyć, ale w cosinusie jest dużo łatwiej pod tym względem że masz praktyczne zajęcia więc z teorii to się przekłada.

Ja chodze do cosinusa na masaż i nie wiem czy wszedzie jest tak samo, wiem że cosinus jako jedyny daje opcja 100% darmową mającą pełno praktyki i kończy się egzaminem z Cke.

Myślę że wszędzie trzeba się uczyć, ale w cosinusie to co mi się podoba to że tam uczą przez praktykę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Technik masażysta - Cosinus