Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 6/5

Uczelnia Vistula Warszawa

27 maj 2019 - 09:37:58

Cytat
Roksima
@doradcavistula Dzięki za odpowiedź, doczytałam , że są także specjalizacje, i chyba ta 'biznesowa' mnie przekonała.

Witaj, Roksima!
Na kierunku Grafika masz do wyboru dwie specjalizacje - artystyczną oraz grafikę dla biznesu. Dzięki wybranej przez Ciebie specjalności zdobędziesz kompetencje grafika komputerowego. Poznasz programy pakietu Adobe CC: Photoshop, Ilustrator, In Design, Animate Pro. Dowiesz się, jak tworzyć w różnych technikach, a także, jak realizować filmy animowane oraz wykonać projekt łączący obraz i tekst. Nauczysz się obróbki cyfrowej zdjęć i filmów. Czy planujesz rekrutować w tym roku?
Pozdrawiam,
Daria, Doradca Online
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Uczelnia Vistula Warszawa

27 maj 2019 - 19:37:05

@doradcavistula Tak, wydaje mi się, że jestem zdecydowana, własnie na tą grafikę biznesową. Artystyczna także brzmi ciekawie ale jednak bliższe mojemu sercu i zainteresowaniom są projekty logotypów, bannerów i podobne grafiki, które mogą reprezentować daną firmę.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 6/5

Uczelnia Vistula Warszawa

28 maj 2019 - 09:14:55

Cytat
Roksima
@doradcavistula Tak, wydaje mi się, że jestem zdecydowana, własnie na tą grafikę biznesową. Artystyczna także brzmi ciekawie ale jednak bliższe mojemu sercu i zainteresowaniom są projekty logotypów, bannerów i podobne grafiki, które mogą reprezentować daną firmę.

Witaj, Roksima!
Cieszę się, że jesteś zdecydowana. Wybór odpowiedniego i przyszłościowego kierunku to podstawa. Pamiętaj, że pierwszym etapem rekrutacji jest wypełnienie formularza online. Później wystarczy już tylko osobiście złożyć wszystkie wymagane dokumenty w dziale rekrutacji i uiścić opłatę rekrutacyjną. Powodzenia!
Pozdrawiam,
Daria, Doradca Online,
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Uczelnia Vistula Warszawa

28 maj 2019 - 21:40:31

Ja czytałam sporo negatywnych opinii na temat Akademii Finansów i Biznesu... Czy to prawda, że nie macie żadnych stypendiów dla swoich studentów ?

Uczelnia Vistula Warszawa

29 maj 2019 - 09:14:45

Cytat
doradcavistula

@doradcavistula Dzięki za odpowiedź, doczytałam , że są także specjalizacje, i chyba ta 'biznesowa' mnie przekonała.

Witaj, Roksima!
Na kierunku Grafika masz do wyboru dwie specjalizacje - artystyczną oraz grafikę dla biznesu. Dzięki wybranej przez Ciebie specjalności zdobędziesz kompetencje grafika komputerowego. Poznasz programy pakietu Adobe CC: Photoshop, Ilustrator, In Design, Animate Pro. Dowiesz się, jak tworzyć w różnych technikach, a także, jak realizować filmy animowane oraz wykonać projekt łączący obraz i tekst. Nauczysz się obróbki cyfrowej zdjęć i filmów. Czy planujesz rekrutować w tym roku?
Pozdrawiam,
Daria, Doradca Online
Akademia Finansów i Biznesu Vistula
Grafika biznesu brzmi przyszłościowo . Egzaminy odbywają się stacjonarnie,prawda?

Cytat
Kardamonia
Ja czytałam sporo negatywnych opinii na temat Akademii Finansów i Biznesu... Czy to prawda, że nie macie żadnych stypendiów dla swoich studentów ?
A to wpływa na jakośc naucznia? Wg mnie niekoniecznie, tak samo jak nad jakością szkoły i wiedzą w niej nauczaną nie wpływa ,czy mają akademik,to dodatki



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-05-29 09:15 przez joannalaz.

Uczelnia Vistula Warszawa

29 maj 2019 - 14:23:12

@joannalaz Z tego co wiem to grafiki nie można robić w trybie online, więc na bank wszystkie egzaminy są stacjonarne. Może to i lepiej w sumie..

@joannalaz masz rację, nie ma to znaczenia ani wpływu na jakość przyswajanej wiedzy, jedynie dla osób które na takie stypendium mają ochotę albo go potrzebują , będzie to jakimś aspektem. To tylko w takim ogólnym wizerunku uczelni może wyglądać kulawo, o ile faktycznie tego stypendium tam nie ma.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 6/5

Uczelnia Vistula Warszawa

30 maj 2019 - 10:42:47

Cytat
Kardamonia
Ja czytałam sporo negatywnych opinii na temat Akademii Finansów i Biznesu... Czy to prawda, że nie macie żadnych stypendiów dla swoich studentów ?

Witaj, Kardamonia!
Jest mi niezmiernie przykro, że spotkałaś się z takimi opiniami dotyczącymi naszej uczelni. Oczywiście nie jest to prawda - na AFiB Vistula oferujemy bardzo bogaty system stypendialny dla naszych studentów. Czy mogę rozwiać inne Twoje wątpliwości?
Pozdrawiam,
Daria, Doradca Online
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Cytat
joannalaz
Grafika biznesu brzmi przyszłościowo . Egzaminy odbywają się stacjonarnie,prawda?

Witaj, Joanna!
Masz rację, grafika biznesu to bardzo przyszłościowy kierunek, jak wszystkie na naszej uczelni - prowadzimy głównie kierunki praktyczne. Egzaminy zaliczeniowe na kierunku Grafika odbywają się stacjonarnie.
Cytat
joannalaz
A to wpływa na jakośc naucznia? Wg mnie niekoniecznie, tak samo jak nad jakością szkoły i wiedzą w niej nauczaną nie wpływa ,czy mają akademik,to dodatki
Chociaż nie powinno wpływać to na jakość nauczania to, jak wyżej napisałam, nasza uczelnia posiada różnego rodzaju stypendia, od Stypendium Socjalnego po Stypendium Ministra.
Pozdrawiam,
Daria, Doradca Online
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Cytat
Roksima
Z tego co wiem to grafiki nie można robić w trybie online, więc na bank wszystkie egzaminy są stacjonarne. Może to i lepiej w sumie..

Witaj, Roksima!
Studia na kierunku Grafika na AFiB Vistula są prowadzone tylko i wyłącznie w trybie stacjonarnym (dziennym) dlatego też egzaminy odbywają się w takim samym trybie.
Cytat
Roksima
masz rację, nie ma to znaczenia ani wpływu na jakość przyswajanej wiedzy, jedynie dla osób które na takie stypendium mają ochotę albo go potrzebują , będzie to jakimś aspektem. To tylko w takim ogólnym wizerunku uczelni może wyglądać kulawo, o ile faktycznie tego stypendium tam nie ma.
Dokładamy wszelkich starań, aby nasi studenci czuli się komfortowo, dlatego też posiadamy bogaty system stypendialny, który pozwoli realnie obniżyć koszty nauki. Dostępna jest nawet i zapomoga w wypadku losowego zdarzenia.
Pozdrawiam,
Daria, Doradca Online
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Uczelnia Vistula Warszawa

30 maj 2019 - 22:18:24

Cytat
doradcavistula

Witaj, Kardamonia!
Jest mi niezmiernie przykro, że spotkałaś się z takimi opiniami dotyczącymi naszej uczelni. Oczywiście nie jest to prawda - na AFiB Vistula oferujemy bardzo bogaty system stypendialny dla naszych studentów. Czy mogę rozwiać inne Twoje wątpliwości?
Pozdrawiam,
Daria, Doradca Online
Akademia Finansów i Biznesu Vistula
Bogaty to znaczy co konkretnie możecie zaoferować mi jako potencjalnej osobie, która chciałaby złożyć dokumenty na studia związane z finansami?


Cytat
joannalaz
A to wpływa na jakośc naucznia? Wg mnie niekoniecznie, tak samo jak nad jakością szkoły i wiedzą w niej nauczaną nie wpływa ,czy mają akademik,to dodatki
Na samą jakość może nie wpływać ale na ogólną ocenę uczelni i owszem. Brak stypendiów czy miejsc dla studentów spoza Warszawy są elementami zniechęcającymi do podjęcia nauki. To podstawy w dzisiejszych czasach. Dlatego też fajnie, że jednak prostowane są nieprawdziwe informacje ;)

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 6/5

Uczelnia Vistula Warszawa

03 cze 2019 - 10:57:34

Cytat
Kardamonia
Bogaty to znaczy co konkretnie możecie zaoferować mi jako potencjalnej osobie, która chciałaby złożyć dokumenty na studia związane z finansami?

Witaj, Kardamonia!
Wnioski o stypendia można składać po rozpoczęciu roku akademickiego. Dział Stypendialny jest dedykowany zarówno studentom Akademii Finansów i Biznesu Vistula jak i Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Nie znam dokładnie Twojej sytuacji, dlatego też nie potrafię wskazać konkretnego stypendium, które możemy Ci zaoferować. Dostępne są między innymi Stypendium Socjalne, Stypendium Specjalne, Stypendium Rektora czy Stypendium Ministra.

Dla osób spoza Warszawy mamy też specjalne Stypendium Socjalne, powiększone ze względu na miejsce zamieszkania.
Pozdrawiam,
Daria, Doradca Online
Akademia Finansów i Biznesu Vistula



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-06-03 11:01 przez doradcavistula.

Uczelnia Vistula Warszawa

12 cze 2019 - 23:00:55

O no i to jest jakiś konkret :) W takim razie skoro działacie ze stypendiami to coraz bardziej mnie to interesuje. Najbardziej ciekawi mnie wasz kierunek związany z rachunkowością z acca(???) wiem co to jest ale pierwszy raz u was widze taką nazwę kierunku. Przeważnie jest po prostu rachunkowość lub finanse. Dlaczego to acca w nazwie takie istotne? Nie są to ogólne finanse?

Uczelnia Vistula Warszawa

14 cze 2019 - 12:32:55

Cytat
doradcavistula
Dokładamy wszelkich starań, aby nasi studenci czuli się komfortowo, dlatego też posiadamy bogaty system stypendialny, który pozwoli realnie obniżyć koszty nauki. Dostępna jest nawet i zapomoga w wypadku losowego zdarzenia.
Pozdrawiam,
Daria, Doradca Online
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

A czy jakieś wiekowe ograniczenie istnieje, w przypadku starania się o stypendium? Czy każdy kto jest studentem może liczyć na pomoc finansową?

@doradcavistula a ja jeszcze chciałam z czystej ciekawości dopytać o kierunek " Coaching Stylu Życia". Co to właściwie jest i do czego przygotowują te studia?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-06-14 12:33 przez Roksima.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Samookaleczenia