Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Uczelnia Vistula Warszawa

16 wrz 2013 - 15:18:16

Hej. Od października zaczynam studia w Wyższej Szkole Finansów i Biznesu Vistula, w Warszawie. Czy ktoś może się tam wybiera, albo też tam studiował? Na stronie nie ma informacji o inauguracji ani o planie zajęć. Wpłaciłam też czesne (to szkoła prywatna), ale nie wiem, czy dostali, i w ogóle ciężko się tam dodzwonić, raz przez kilka dni nie było sygnału, potem stale zajęte.
Czasami mam wrażenie, że ta szkoła nie istnieje, ale wiem że to nieprawda, bo byłam tam zanieść papiery i widziałam wszystko na własne oczy :D
Czy któraś może powiedzieć mi cokolwiek o tej szkole? Kiedy i w jaki sposób dostanę plan zajęć? I takie inne podstawowe info. Nie chce mi się jechać paru godzin, żeby tylko zapytać o plan, pani z rejestracji powiedziała, że dostanę wszystko na początku września na email i cisza.
Jak parę dni temu dzwoniłam, to powiedzieli, że jakiś błąd w systemie był i jeszcze raz wyślą. I nic.

Uczelnia Vistula Warszawa

18 wrz 2013 - 21:52:18

Czesc,

co do wplat to jeszcze nie rozksiegowali w kwesturze. Tez sie dopytywalam i jest wszystko ok. Masz potwierdzenie wplaty wiec spoko. Ja wplacalam kase w czerwcu, a w sierpniu juz mialam info o numerze grupy, koncie indywidualnym itp.

Zalogowałas sie juz do USOS, Moodle? Weszłaś chociaż na stronkę? Trochę inwencji i samodzielnosci :P

Plan juz jest na necie. Dostalas maila z numerem grupy? Jesli tak to łatwo znajdziesz.
http://www.i.vistula.edu.pl/plan/

Szkoła to dawna Wyzsza Szkoła Ekonomiczno-Informatyczna. Nie jest wiec to nowosc na rynku. Moja mama jako dorosła kobieta ją kończyła więc nawet niektórzy profesorowie są ci sami :D Ale chyba na specjalne traktowanie nie mam co liczyc :P

Uczelnia Vistula Warszawa

28 mar 2014 - 11:12:00

Jest na forum ktoś kto studiuje na tej uczelni???
Zastanawiam się nad zaczęciem podyplomówki na Vistuli, bo w przyszłym roku przechodzę na zaoczne na swoich studiach (ekonomia na UW).
Fajną mają ofertę - konkretne i nowe kierunki, wszystko wygląda bardzo zachęcająco ale wolałabym poznać opinie samych studentów, a nikt z moich znajomych tam nie studiuje.
Będę wdzięczna za dłuższą odpowiedź :)

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 4/5

Uczelnia Vistula Warszawa

28 mar 2014 - 20:53:45

Może poczytaj różne opinie na forach o uczelniach? Jak kojarzę, to moja koleżanka chwaliła sobie studia na uczelni Vistula, bo sama tam studiowała. Najczęściej chwaliła sobie naukę, szczególnie wykłady po angielsku dużo jej dawały. Teraz dostała pracę w jakieś korporacji, przez co teraz niestety nie ma czasu na spotkania, ale najważniejsze, że ma dobrą pracę.

Uczelnia Vistula Warszawa

24 kwi 2014 - 14:15:37

Mnie bardzo zainteresowały właśnie wykłady po angielsku na uczelni Vistula, bo to jest niesamowita sposobność w podszkoleniu języka w praktyce i to jeszcze niekiedy trudniejszym słownictwem. Na każdej uczelni powinna być taka możliwość.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-24 14:17 przez Dexa.

Uczelnia Vistula Warszawa

29 maj 2014 - 16:10:29

Jessa ja tam robiłam podyplomówke z bankowości. Studiowałam ekonomię na innej uczelni wcześniej. Byłam zadowolona, mmieli dobry program i sporo praktyk dla studentów. Jest to tez dobra opcja dla osób które szukają studiów po angielsku.

Uczelnia Vistula Warszawa

24 cze 2014 - 10:52:37

właśnie dlatego że sporo poczytałam jestem zainteresowana Vistulą. no i zastanawiam się nad bankowością. i nadal proszę o szerszą odpowiedz zaraz będzie rekrutacja więc czas najwyższy ;)

Uczelnia Vistula Warszawa

29 cze 2014 - 13:53:32

heeej, ja też zastanawiam się nad Vistulą. Myślę o iberystyce (specjalność język biznesu) albo finansach i rachunkowości (specjalność bankowość i ubezpieczenia). Czytałam ostatnio wiele na forach i sporo ludzi chwali sobie tę szkołę.. Mnie najbardziej zachęca to, że mają kontakty z wieloma firmami, zapewniają praktyki, oraz to że jest tam wiele obcokrajowców. Chciałabym pogadać z kimś, kto studiował na tej uczelni, ale niestety nie znam nikogo takiego. Jessa odezwij się do mnie jeśli już się zdecydujesz :) Ciekawe czy można znaleźć jakąś sensowną pracę po takiej szkole, bo słyszałam wiele razy że CV z dyplomem prywatnych uczelni trafiają od razu do kosza



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-29 13:57 przez emiliennee.

Uczelnia Vistula Warszawa

29 cze 2014 - 16:53:09

ja tez chciałem isc na tą uczelnie dzisiaj się loguję i jest napisane ze rekrutacja zakończyła się miesiąc temu? wie ktoś cos? jutro do nich zamierzam zadzwonic

Uczelnia Vistula Warszawa

30 cze 2014 - 14:05:24

A nie możecie wejść na stronę cyz FB? Widzę, żeW weekend były drzwi otwarte. Nikt nie był? Warto, ja jak wybierąłm uczelnie to mnie to ostatecznie przekonalo do wyboru.

Uczelnia Vistula Warszawa

30 cze 2014 - 14:20:09

ja tam uczęszczam, I NIKOMU NIE POLECAM !!!!!
UCZELNIA JEST STRASZNA.

FAKT, ŻE ŁADNIE WYGLĄDA, I NA PIERWSZY RZUT OKA JEST OKEY.

ALE ADMINISTRACJA JEST DO DUP*,
STYPENDIA ZAMIAST CO MIESIĄC, WYPŁACAJĄ CO 4 MIES, CZĘSTO NIE WYPŁACAJĄ W OGÓLE.
ŹLE WSTAWIAJĄ OCENY, TRZEBA PISAĆ NON STOP MEJLE, NA KTÓRE NIE MA ODPOWIEDZI.

OBOWIĄZKOWY JEST OBÓZ PŁATNY 750 ZŁ NA MAZURY, PLUS DOJAZD OK. 100 ZŁ NA ŁEB, SAMOCHODEM.
OBÓZ JEST STRASZNY. JEDNYM SŁOWEM.

ZAJĘCIA SĄ CZĘSTO ODWOŁYWANE.
ITD... ZRESZTĄ SAMA SIĘ PRZEKONASZ. ;-)

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 4/5

Uczelnia Vistula Warszawa

17 lip 2014 - 19:47:49

Tutaj osoby się chyba pytają o poziom merytoryczny i on jest najważniejszy. Wiadomo, że problemy z administracją zdarzają się na każdej uczelni, ale raczej nie widzę, byś z samego poziomu nauki była niezadowolona.

Uczelnia Vistula Warszawa

18 lip 2014 - 14:07:39

Dyana a Ty w końcu tam studiujesz?

Brzmi niefajnie to, co pisze lalny, ale jak sobie przypomnę swoje studia, to miaąłm taką samą opinię :D Wypłacanie stypendiów wszedzie tak wygląda i to jednych i drugich - i socjal i naukowe.

Uczelnia Vistula Warszawa

04 wrz 2014 - 14:16:44

ok sama trochę wyniuchałam co - nieco. i jestem zadowolona z wyników. poziom jest dobry i nie ma co tu na to narzekać no i łatwo o prace po studiach. Reszta jak to na studiach - student ma obowiązek pilnować swoich spraw ;)

Uczelnia Vistula Warszawa

25 paź 2014 - 15:13:43

Tak jak ktoś wspomniał z administracją są problemy na każdej uczelni!
A obóz jest bardziej w celach integracyjnych, moim zdaniem dobrze przemyślane, bo jak chce się mieć dobrą pracę w tej branży to warto mieć znajomości. Uczelnia ma Ci je zapewnić, albo sam je sobie zapewnisz. Vistula niewątpliwie pomaga.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

obrona licencjata inzyniera lub mgr