Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

cosinus

16 lut 2021 - 12:20:55

Potwierdzam. Wszystko idzie płynnie i sprawnie a nie spodziewałam się tego po darmowej szkole, myślałam, że to będzie jakaś lipa a okazało się inaczej i do tego mamy fajne zajęcia praktyczne. Można wiele się nauczyć a nauczyciele? Spoko, okazało się, że uczą nas również wykładowcy z uniwerka, także poziom jest dobry ;)

cosinus

20 kwi 2021 - 14:26:33

Cytat
iwonakret
Potwierdzam. Wszystko idzie płynnie i sprawnie a nie spodziewałam się tego po darmowej szkole, myślałam, że to będzie jakaś lipa a okazało się inaczej i do tego mamy fajne zajęcia praktyczne. Można wiele się nauczyć a nauczyciele? Spoko, okazało się, że uczą nas również wykładowcy z uniwerka, także poziom jest dobry ;)


Potwierdzam! Mogę się zgodzić z tą opinią. Ja byłam pozytywnie zaskoczona. Teraz nauka zdalna też jest okej, chociaż ja bym wolała wrócić do szkoły, bo to daje zupełnie inny klimat nauki.

cosinus

28 kwi 2021 - 12:54:38

Najlepsza darmowa szkoła, w której można sie wiele nauczyć:) Razem ze mną prawie wszyscy z mojego roku zdali egzaminy zawodowe, co jest dużym osiągnięciem dla szkoły, bo widać, że nauczycielom zależy na tym, aby nauczyć i robią to dobrze:) Poszłam do tej szkoły po wiedzę i nowe umiejętności i to dostałam:) Polecam

cosinus

12 maj 2021 - 12:35:21

Szkoła policealna daje wstęp do zawodu, zwłaszcza na kierunkach medycznych i pokrewnych, masażysta do takich należy. Po szkole i zdanym egzaminie masz państwowy dyplom, możesz pracować w zawodzie, przy okazji odbywasz praktyki zawodowe. Daje to dużo i nigdy nie jest złym pomysłem, zwłaszcza kiedy można taki zawód zdobyć bezpłatnie np. w szkole Cosinus itp.

cosinus

13 wrz 2021 - 13:40:19

W szkole cosinus jest wiele kierunków, poznałam tu ludzi z którymi mam cały czas kontakt i wymieniamy się swoimi doświadczeniami zawodowymi.

cosinus

22 wrz 2021 - 13:14:30

Początkowo zrobiłam tu kurs a potem zapisałam się do policealnej i super sprawa a do tego darmowa. A zajęcia z kosmetyki bardzo bardzo fajne.

cosinus

01 paź 2021 - 13:03:56

Bardzo fajna szkoła, nie ma ukrytych opłat, a do tego można nauczyć się dokładnie zawodu bo nauczyciele sprawują pieczę nad każdą naszą praktyką.

cosinus

18 paź 2021 - 14:07:39

Poznałam tu wielu znajomych, z którymi mam kontakt poza szkołą. Dla mnie to miejsce pełne pasji i do tego, rewelacyjne sale praktyczne.

cosinus

03 lis 2021 - 12:55:27

Ciesze się. że powstają nowe kierunki i że w mniejszych miastach jest też coraz więcej kierunków, bo cosinus to bardzo przydatna szkoła no i co najważniejsze darmowa.

cosinus

18 lis 2021 - 14:48:22

Cosinus ma w swojej ofercie wiele kierunków i szczegółowo je opisane, dlatego szybko też szkoła przykuła moją uwagę. Do tego w całości jest darmowa i egzaminy również są, jak wszystko. Co niestety w niektórych szkołach często wychodzi w trakcie.

cosinus

02 gru 2021 - 14:54:36

Chodzę do oddziału w Bełchatowie, i .. jak najbardziej polecam. Zero opłat, dyplom potwierdzający certyfikat , można wykonywać zawód.

cosinus

17 gru 2021 - 14:24:42

Ja zaczęłam tu jako szkoła policealna a na końcu kursy i uzupełniłam o maturę :)
Rewelacyjna przygoda i fajnie, że mimo niezałożonego celu matury zrobiłam ponad to.

cosinus

18 sty 2022 - 14:15:11

Myśle, że cosinus podpasuje każdemu, bo wybór jest naprawdę ogromny. I szkoła daje wiele możliwości.

cosinus

07 lut 2022 - 15:22:37

Cosinus to przede wszystkim uczciwa szkoła. Dlatego warto spróbować tam swoją ścieżkę edukacyjną.

cosinus

04 mar 2022 - 14:52:24

Dla mnie cosinus to dużo więcej niż szkoła, bo można się zaangażować w różne wydarzenia, są konkursy. I wizualnie szkoła też bardzo sympatyczna.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Technik masażysta - szkoła policealna