Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

cosinus

31 sie 2013 - 10:03:02

A to tego nie wiem czy pracodawcę odstraszy nazwa Cosinus.Być może wcale nie będzie o niej wiedział,zresztą to twoje umiejętności będą decydujące czy cię do pracy przyjmie,a nie że ukończyłaś akurat Cosinusa.

Kursy rób koniecznie,to będzie dodatkowym atutem.

cosinus

31 sie 2013 - 10:03:13

Cytat
xKundleshow
wszystko zalezy od kierunku ;) wszystko jest na stronach

cosinus

31 sie 2013 - 10:05:03

dzięki;))

cosinus

28 wrz 2020 - 12:34:50

Polecam szkołę Cosinus ;) Zajęcia darmowe, zjazdy co 2 tygodnie, fajnie wyposażone pracownie ;)

cosinus

02 lis 2020 - 20:59:05

Mój kierunek w cosinusie trwa dwa lata. Ja dołączyłam w połowie października, ale nabór trwa chyba cały czas.

cosinus

16 lis 2020 - 20:58:08

W cosinusie sa chyba dwa nabory jesienny trwa raczej jeszcze przez caly wrzesien a wiosenny zaczyna sie jakos w styczniu. W cosinusie nie wszystkie kierunki trwaja 2 lata wiec po prostu musialabys sprawdzic ile trwa kierunek ktory cie intresuje :)

cosinus

17 lis 2020 - 13:01:56

Cytat
omajk
W cosinusie sa chyba dwa nabory jesienny trwa raczej jeszcze przez caly wrzesien a wiosenny zaczyna sie jakos w styczniu. W cosinusie nie wszystkie kierunki trwaja 2 lata wiec po prostu musialabys sprawdzic ile trwa kierunek ktory cie intresuje :)


Z tego co wiem, to semestr wiosenny zaczyna się w lutym, ale już można się zapisać. Najlepiej zapytać w sekretariacie w Cosinusie w waszym mieście. Ja polecam tę szkołę, kończę tutaj administrację, polecam jeżeli ktoś chce usystematyzować sobie wiedzę a np. już pracuje w zawodzie. Oczywiście są tam też osoby, które nie pracują w zawodzie i też są zadowolone.

cosinus

08 gru 2020 - 12:53:34

Cytat
martaa1711d

W cosinusie sa chyba dwa nabory jesienny trwa raczej jeszcze przez caly wrzesien a wiosenny zaczyna sie jakos w styczniu. W cosinusie nie wszystkie kierunki trwaja 2 lata wiec po prostu musialabys sprawdzic ile trwa kierunek ktory cie intresuje :)


Z tego co wiem, to semestr wiosenny zaczyna się w lutym, ale już można się zapisać. Najlepiej zapytać w sekretariacie w Cosinusie w waszym mieście. Ja polecam tę szkołę, kończę tutaj administrację, polecam jeżeli ktoś chce usystematyzować sobie wiedzę a np. już pracuje w zawodzie. Oczywiście są tam też osoby, które nie pracują w zawodzie i też są zadowolone.

w lutym startuje wiosenny, wiem, bo moja koleżanka się zapisała niedawno i ma zacząć naukę od lutego, co ma sens, bo mój semestr obecny trwa do końca stycznia. u nich rekrutacja jest dość długo, chociaż warfto wcześniej żeby mieć pewność miejsca :)

cosinus

15 gru 2020 - 14:06:19

Cytat
agatkaa1243


W cosinusie sa chyba dwa nabory jesienny trwa raczej jeszcze przez caly wrzesien a wiosenny zaczyna sie jakos w styczniu. W cosinusie nie wszystkie kierunki trwaja 2 lata wiec po prostu musialabys sprawdzic ile trwa kierunek ktory cie intresuje :)


Z tego co wiem, to semestr wiosenny zaczyna się w lutym, ale już można się zapisać. Najlepiej zapytać w sekretariacie w Cosinusie w waszym mieście. Ja polecam tę szkołę, kończę tutaj administrację, polecam jeżeli ktoś chce usystematyzować sobie wiedzę a np. już pracuje w zawodzie. Oczywiście są tam też osoby, które nie pracują w zawodzie i też są zadowolone.

w lutym startuje wiosenny, wiem, bo moja koleżanka się zapisała niedawno i ma zacząć naukę od lutego, co ma sens, bo mój semestr obecny trwa do końca stycznia. u nich rekrutacja jest dość długo, chociaż warfto wcześniej żeby mieć pewność miejsca :)


taaaak teraz rekrutacja jest na wiosnę, u nich nauka jest semestrami, więc od lutego jest kolejny semestr

cosinus

21 gru 2020 - 14:55:00

Z tego co wiem nabór mają cały rok. Mój semestr zaczynał jakoś we wrześniu a teraz zajęcia ruszają od lutego. Co do długości to zależy od kierunku jedne trwają rok inne 1,5 a część 2 lata

cosinus

29 gru 2020 - 12:46:22

Jeżeli chodzi o długość nauki to jest różnie. Są kierunki, które trwają rok, są takie co dwa lata. Zależy co Cię interesuje :) natomiast wszystkie są darmowe, odbywają się w weekendy, teraz online, ale normalnie w szkole i zjazdy są tak co dwa tygodnie miej więcej.

cosinus

04 sty 2021 - 18:33:38

Hejo hejo jak wam teraz nauka w tą pandemię. Ja mam zajęcia i jest naprawdę okej :)

cosinus

12 sty 2021 - 13:44:47

Cytat
agamiszczynska
Hejo hejo jak wam teraz nauka w tą pandemię. Ja mam zajęcia i jest naprawdę okej :)

Cosinus ma swoją platformę e-learningową i ruszyli też z microsoft teams. Kontakt sprawny, zawsze można liczyć na pomoc z sekretariacie

cosinus

14 sty 2021 - 19:04:44

Z tego co wiem cosinus prowadzi nabór praktycznie cały rok, nauka się u nich zaczyna albo we wrześniu albo później w lutym ;)

cosinus

20 sty 2021 - 20:32:23

myślę że liczą się umiejętności a ja w cosinusie się naprawdę dużo uczę

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Farmacja.