Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

transportery taśmowe

23 minut temu

sprawdzony stomatolog

26 minut temu

sklep detailingowy

50 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

żak, szkoła policealna

16 sie 2013 - 15:24:23

Hej, mam pytanie co do szkoły policealnej Żak. Nie odstałam się na żadne studia niestety i żeby nie siedzieć w domu i żeby nie stracić alimentów zapisałam się na rachunkowość w Krakowie. Warto? Szukałam informacji ale zdania są podzielone. Może któraś miała do czynienia z tą szkołą i wypowie się? A jeszcze lepiej jakby to było w Krakowie.
W przyszłym roku chcę jeszcze raz spróbować na studia tylko szukam zaczepienia na rok. Bo umówiłam się na wizytę i teraz się waham.

Za pomoc z góry dziękuję.

żak, szkoła policealna

16 sie 2013 - 15:28:26

Jak nie masz nic lepszego do robienia to idź :) słyszałam wiele złego o tej szkole więc ja bym się nie skusiła ale nie mając nic innego na oku możesz iść, tymbardziej, że za darmo.

żak, szkoła policealna

16 sie 2013 - 15:32:27

może jeszcze ktoś się wypowie? ;(

żak, szkoła policealna

16 sie 2013 - 15:33:55

u mnie w miescie nie miewli nawet nauczycieli i po 3 mies zamkneli kierunek....
wgl slyszalam od ludzi ze np po roku zamykaja kierunek bo ludzi brakuje i o.o papierka nie masz zadnego wiec lipa ale jak potrzebujesz na rok tylko to i tak bys nie skonczyla jej wiec idz smialo tylko 50%potrzeba ci obecnosci ;p

żak, szkoła policealna

19 sie 2013 - 12:44:15

z braku laku dobre i to

żak, szkoła policealna

19 sie 2013 - 14:20:23

dziewczyny, jestem w podobnej sytuacji jak założycielka tego wątku, z tym że we Wrocławiu. Macie jakieś opinie na temat tej szkoły?
U nas w mieście nie ma za dużego wyboru, a z tego co widziałam, to mają nawet kierunek "Wizaż i Stylizacja". Niestety płatny, ale zawsze może się do czegoś przydać :)

Z góry dzięki za Wasze opinie :)

żak, szkoła policealna

19 sie 2013 - 14:45:03

Cześć, parę lat temu będąc na studiach dziennych postanowiłam dodatkowo zrobić technika usług kosmetycznych. Trwało to 2 lata, zajęcia były weekendowe. Robiłam to właśnie w Żaku. Szkoła ta ma parę minusów. Strasznie pilnowali, przynajmniej u nas, obecności co nie było do końca złe bo jak by nie było chodząc na zajęcia najwięcej się korzysta ale defakto zajęcia były nudne i polegały na czytaniu podręcznika przez nauczyciela lub czytaniu referatów przez nas przygotowanych. Było dosłownie kilka ciekawych zajęć. Było sporo testów sprawdzających wiedzę i mnóstwo referatów itp. ale mam wrażenie, że to raczej tak dla ściemy było. Co do pracowni to mieliśmy fantastyczną kobietę, która świetnie wszystko tłumaczyła i tak na prawdę to Ona przekazała nam największą wiedzę. Problemem było to, iż mimo całkiem przyzwoitego wyposażenia nie mogłyśmy z niego korzystać (wiecznie był zamknięty w szafkach) a jak już był udostępniony to nie zdążyłyśmy wszystkie spróbować na nim pracować i wiele aparatów dotknęłyśmy dopiero na praktyczkach w salonach kosmetycznych. Co do zamykania kierunków to już wtedy był z tym problem. Mam informację, że osoby są zapisywane na listę studentów tylko po to żeby otworzyć kierunek. Taka fikcja. Wiem, że pytasz o inny kierunek i że ja już dawno robiłam ta szkołę ale czasem myślę, że gdyby nie kobieta, która prowadziła zajęcia na pracowni uczęszczanie do tej szkoły nie miało by sensu. Naszej grupie na szczęście nie groziła likwidacja bo było nas bardzo dużo ale pamiętam jak studenci z innego kierunku byli zawieszeni na rok aż uzbiera się grupa studentów i będą mogli ich połączyć. Jak i tak planujesz studia to idź na ten rok do pracy, nie masz pewności czy po pierwszym semestrze was też nie zawieszą i w efekcie i tak tego nie skończysz a szkoda Twojego czasu. Jak ktoś chce coś mieć tylko dla idei to to jest szkoła dla niego. Czasem miałam wrażenie, że nauczyciele są tam za karę a nas traktują jak nieukierunkowane gówniary. Nie wiem, może tylko u nas tak było a w innych miastach jest inaczej ale ja drugi raz do tej szkoły bym nie poszła.

żak, szkoła policealna

17 wrz 2013 - 14:28:23

policealna spoko, ale jak ktos nie zdal matury albo sie nudzi, albo chce sie przekwalifikowac, chociaz ja tez zapisalam sie na kurs do go worka i od razu zaczelam pracowac w zawodzie niezwiazanym z moimi studiami...

żak, szkoła policealna

26 paź 2020 - 12:44:53

Polecam cosinusa. Mają bardzo ciekawe kierunki. Ja sama się zdecydowałam i nie żałuję

żak, szkoła policealna

27 paź 2020 - 10:39:07

Również polecam cosinusa - będziecie zadowolone i zadowoleni. Dają radę nawet teraz kiery są zjazdy online. Generalnie polecam przejrzeć ich stronę i sprawdzić jakie kierunki oferuje Twoje miasto. Ja jestem bardzo zadowolona.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Poszukuję lokatorki Lublin