Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Masaż, masażystki

12 lip 2013 - 00:08:59

hej.
Chciałabym się poradzić Was co do wyboru kierunku nauki.
W tym roku pisałam mature, zdałam, ale nie z takimi super wynikami, żeby przyjęli mnie na państwową uczelnie, ewentualnie jakis kierunek, ktory mnie nie interesuje, czego nie chce.
Chcę robić w życiu coś co lubie.
Zdecydowałam, że raczej pójdę do szkoły policealnej.
Mój wybór padł na technik masażysta.
Chciałam zapytać czy jest to dobry wybór, czy sie opłaca, czy lepiej wybrać coś innego ?
Może są tu na szafie jakieś masazystki i powiedza coś więcej ;)
Czekam na opinie :)

Masaż, masażystki

12 lip 2013 - 00:17:28

ja idę na psychologię więc nie doradzę, ale podbiję przynajmniej :) masaż świetna sprawa, uwielbiam sama go robić chłopakowi i mamie :D podobno mam talent :D a sama chętnie bym poszła do dobrego masażysty :) uwielbiam być masowana :D

Masaż, masażystki

12 lip 2013 - 00:18:57

Kolezanki mama jest po takim wlasnie studium, pracy nie ma w zawodzie a jak juz miala to za marne grosze... Teraz dorabia sobie na czarno w domu ale strasznie narzeka bo godzina takiego masazu bodajze 30 czy 40 zl a jak ci przyjdzie dziadek z plecami o powiekrzchni m2 to nie jest tak latwo i rece ladnie bola :) Ja nie wiem osobiscie nie znam nikogo blizej po takiej szkole, ale dzisiaj to po niczym latwo nie jest. Zalezy gdzie mieszkasz, w jednym wojewdztwie moze byc nadmiar takich technikow w innym deficyt itp.

zweryfikowana
Posty: 390
Ostrzeżenia: 1/5

Masaż, masażystki

07 sie 2013 - 12:37:53

może jeszcze ktoś sie wypowie? :)

Masaż, masażystki

07 sie 2013 - 12:41:36

chętnie też się dowiem, mam zamiar zrobić kurs :) ale w UK

Masaż, masażystki

07 sie 2013 - 12:43:44

Opłacalne jeśli masz swój gabinet i pracujesz na swoim, masaże są co raz bardziej popularne.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Masaż, masażystki

07 sie 2013 - 12:48:36

po 1 musisz mieć siłę w łapach, a po drugie - po ukończeniu szkoły nauka sie nie kończy - jak chcesz coś osiągnąć, to musisz uczęszczać na kursy, które trochę kosztują. Chodzę do masażysty z wisły kraków - on ciągle wyjeżdża na kursy weekendowe i się dokształca, mimo, że szkołę ukończył jakieś 8 lat temu i ma spora wiedzę

niezweryfikowana
Posty: 355
Ostrzeżenia: 6/5

Masaż, masażystki

01 lip 2022 - 10:23:46

Będąc dobrą masażystka uważam że trzeba się stale rozwijać i rozszerzać swoją ofertę .
Warto zapoznać się z ciekawym artykułem http://www.i3.edu.pl/co-to-znaczy-masaz-tajski/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

UAM POZNAŃ - NAUCZANIE POCZĄTKOWE