Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->

hej dziewczyny kiedy macie ustna z angielskiego?


<moderacja, korekta tytułu>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-08 20:56 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 474
Ostrzeżenia: 1/5

W poniedziałek :) I chociaż jestem dobra z angielskiego to maturę mam z najlepszym nauczycielem w szkolę , który mówi jak rasowy anglik, skleja słowa, szybko mówi itd i się boję

we wtorek i stresuje sie bardzo.niby umiem mowic,nauczycielka mi mowila ze zdam napewno,alee boje sie ze tak sie zestresuje ze nic nie bede mogla powiedziec ;p

we srode i sie boje, ze stres mnie zje :s

a ja mam dopiero 21 :)

Cytat
olunia1994
W poniedziałek :) I chociaż jestem dobra z angielskiego to maturę mam z najlepszym nauczycielem w szkolę , który mówi jak rasowy anglik, skleja słowa, szybko mówi itd i się boję
może będzie przeprowadzał rozmowę z Tobą nauczyciel z po za szkoły, zazwyczaj robią to na zmianę ;D

Cytat
olunia1994
W poniedziałek :) I chociaż jestem dobra z angielskiego to maturę mam z najlepszym nauczycielem w szkolę , który mówi jak rasowy anglik, skleja słowa, szybko mówi itd i się boję
może będzie przeprowadzał rozmowę z Tobą nauczyciel z po za szkoły, zazwyczaj robią to na zmianę ;D

Ja mam dopiero 21 maja, kupa czasu :D

Cytat
bunnything
a ja mam dopiero 21 :)

ja też , a Polski mam 17
od razu po maturach piszcie tu swoje województwo i co miałyście .
Pomóżmy sobie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-08 19:45 przez emm200.

ja mam dopiero 23 :) wiec piszcie co miałyście na swoich, bo ja sie mojej bardzo obawiam

w tą sobotę..:) (11 maj)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-08 19:54 przez adawer.

zweryfikowana
Posty: 448
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
Bluzkaispodnie
ja mam dopiero 23 :) wiec piszcie co miałyście na swoich, bo ja sie mojej bardzo obawiam

Ja też dopiero 23 niestety i cały maj w stresie przede mną... Wolałabym mieć już teraz i z głowy :)

w sobote? a tak można ? :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

AWFiS Fizjoterapia