Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

szkoła policealna?

29 kwi 2013 - 00:20:23

Hej. Mam do was pytanie: Co sądzicie o szkołach policealnych? Konkretnie chodzi mi o szkołę żak. Mają tam dosyć fajne kierunki zaoczne i do tego szkoła jest za darmo. Jestem tylko ciekawa czy nauka tam się opłaca, tzn. czy można potem znaleźć pracę. Wiem, że policealna szkoła to nie to samo co studia, jednak ja zniechęciłam się do studiów i nie wiem co mam robić w życiu. To dosyć duży problem, bo rok już straciłam. Byłam na studiach dziennych, ale zrezygnowałam. Obecnie pracuję, ale nie chciałabym do końca życia pracować tam gdzie obecnie. Czy kończąc kierunek w szkole policealnej mam szanse na znalezienie dobrej pracy w obranym zawodzie?
Czy któraś z was ma już doświadczenia ze szkoły policealnej? To dobry wybór czy raczej strata czasu? Sama nie wiem co myśleć...

szkoła policealna?

29 kwi 2013 - 00:25:40

Jak będziesz dobra to czemu nie? znajdź sobie to co lubisz i bd oke. A co do żaka skończysz szybciej niż studia :)

szkoła policealna?

29 kwi 2013 - 00:34:42

Właśnie, i to jest też punkt - żak tylko 2 lata i za darmo, a studia minimum 3 i to jeszcze płatne...

szkoła policealna?

29 kwi 2013 - 00:35:02

ja właśnie kończę policealne studium kosmetyczne no i powiem Ci że jestem zadowolona zdając egzamin dostaje 5 zawodów kosmetyczka, manikiurzystka, pedikiurzystka, masażystka i wizażystka, kończę z zawodem technik usług kosmetycznych tylko teraz modlę się aby zdac egzamin podobno mega trudny :/

szkoła policealna?

29 kwi 2013 - 00:44:42

Napewno zdasz :) a uczyłaś sie w żaku czy jakiejś innej szkole?

szkoła policealna?

29 kwi 2013 - 00:50:45

Cytat
owocowy_sorbet
Napewno zdasz :) a uczyłaś sie w żaku czy jakiejś innej szkole?

w innej ale po tej zamierzam iść właśnie na wizażystka/stylistka tylko nie na 2 lata a na rok :) zainteresował mnie tez kierunek w żaku modelka prezentacji ubiorów :)

szkoła policealna?

22 paź 2020 - 19:11:56

Jeżeli chodzi o szkoły policealne to ja mogę polecić cosinusa. Jestem w trakcie nauki i jest bardzo dobrze.

szkoła policealna?

27 paź 2020 - 11:21:16

Cytat
agamiszczynska
Jeżeli chodzi o szkoły policealne to ja mogę polecić cosinusa. Jestem w trakcie nauki i jest bardzo dobrze.

też polecą Cosinusa!
jestem bardzo zadowolona z tego jak wyglądaja zajęcia, mamy fajną grupę osób, swietnych nauczycieli

szkoła policealna?

29 paź 2020 - 11:44:06

Podepnę się pod opinie o cosinusie. Jestem u nich na administracji, bardzo polecam jeżeli ktoś wiąże swoją przyszłość z pracą biurową/administracyjną, wiele się nauczyłam.

szkoła policealna?

11 gru 2020 - 15:42:04

Cytat
Sara_R123
Podepnę się pod opinie o cosinusie. Jestem u nich na administracji, bardzo polecam jeżeli ktoś wiąże swoją przyszłość z pracą biurową/administracyjną, wiele się nauczyłam.

Cosinus to spoko opcja dla tych którzy chcą szkoły darmowej, szkoły, która daje możliwość swobodnego połączenia nauki z pracą na tygodniu

szkoła policealna?

14 gru 2020 - 14:01:01

Cytat
agatkaa1243

Podepnę się pod opinie o cosinusie. Jestem u nich na administracji, bardzo polecam jeżeli ktoś wiąże swoją przyszłość z pracą biurową/administracyjną, wiele się nauczyłam.

Cosinus to spoko opcja dla tych którzy chcą szkoły darmowej, szkoły, która daje możliwość swobodnego połączenia nauki z pracą na tygodniu

Dodatkowo duży wybór kierunków, które są bezpłatne. Na koniec są egzaminy państwowe, które potwierdzają wasze kwalifikacje w zawodzie.

szkoła policealna?

17 lut 2021 - 12:03:55

Byłam w Żaku kiedy wybierałam dla siebie szkołę. Oni naprawdę mają fajne kierunki, ale mają też umowę z karami finansowymi. A jeżeli chodzi o naukę u nich, to codziennie pojawiają się opinie o ich "wybitnym" nauczaniu



To jest ostatnia opinia dotycząca Żaku

Ja osobiście jestem po Cosinusie. Bardzo dobra szkoła i jest całkowicie darmowa. Poziom nauczania był dojść spoko. Za cały czas nauki nie zapłaciłam żadnego grosza

szkoła policealna?

09 mar 2021 - 14:15:59

Tylko Cosinus, szkoła jest bezpłatna, to nie tylko ściema reklamowa. Nic nie płacicie ani za naukę, ani za materiały (szkoła potrzebne rzeczy kupuje, pracownie są dobrze wyposażone). Jeżeli musicie zrezygnować albo nie zdacie, nie musicie się bać kar pieniężnych.

szkoła policealna?

13 kwi 2021 - 14:02:58

Cytat
olgapieprz
Tylko Cosinus, szkoła jest bezpłatna, to nie tylko ściema reklamowa. Nic nie płacicie ani za naukę, ani za materiały (szkoła potrzebne rzeczy kupuje, pracownie są dobrze wyposażone). Jeżeli musicie zrezygnować albo nie zdacie, nie musicie się bać kar pieniężnych.

potwierdzam, ze względów prywatnych trochę olałam jeden semestr i nie zdałam. Nie musiałam płacić żadnych kar, mogłam zapisać się ponownie i również nic nie płaciłam. W tym roku podchodzę do egz. zawodowych i myślę, że śmiało mogę polecić tę szkołę innym.

szkoła policealna?

20 kwi 2021 - 14:21:39

Również Cosinus!
Byłam w konkurencyjnej szkole i musiałam płacić i wcale zadowolona nie byłam ze szkoły. Tutaj wszystko darmowe a nauczyciele si ę bardzo starają, widać, że każdemu zalezy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KOSMETOLOGIA WSIIZ WARSZAWA