Obecnie rozmawiamy o:

wydruk z zdjęciem

gorący temat

Sypialnia tapeta

13 minut temu

Hiszpania

godzinę temu

Wakacje w Hiszpanii.

godzinę temu

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kiedy najtańsza wyprawka szkolna?

13 kwi 2013 - 14:42:06

Nie wiem czy dobry dział , jak nie to proszę o przeniesienie.

Chcę skompletować mojej chrześnicy wyprawkę do szkoły, tj plecak, piórnik, przybory szkolne , zeszyty itp. Kiedy najtańsze są artykuły szkolne? Teraz przed sezonem czy właśnie w sezonie? Wiem że od czerwca do końca września jest szał na szkole rzeczy i właśnie nie wiem czy wtedy sprzedawcy podnoszą ceny czy właśnie zniżają ?
Wiem że najtaniej jest kupować w połowie września bo wtedy są mega przeceny żeby pozbyć się towaru, ale ja chciałam jej zrobić taki prezent na dzień dziecka. No i nie wiem, czy już się rozglądać za tym czy poczekać ?

kiedy najtańsza wyprawka szkolna?

13 kwi 2013 - 15:17:00

Rozglądnij się gdzieś po marketach w tesco czy innych bo tam są przeceny na artykuły szkolne,a tak całkiem na dobre ceny to najlepiej koniec sierpnia..może rozglądnij się na allegro?

kiedy najtańsza wyprawka szkolna?

13 kwi 2013 - 16:51:48

raczej jak już kończy się ten szał to chcą wyprzedać to co zostało.

kiedy najtańsza wyprawka szkolna?

13 kwi 2013 - 16:54:37

Cytat
corkachaosu
raczej jak już kończy się ten szał to chcą wyprzedać to co zostało.
Zgadzam się :)

kiedy najtańsza wyprawka szkolna?

13 kwi 2013 - 17:01:24

a ja mysle, ze powinnas juz teraz korzytsac z promocji i stopniowo kupowac co tylko sie da w miare orzystepnych cenach. Jesli beda gdzies w markecie piórniki czy zeszyty, to kup juz teraz. za miesiac moga byc tanie bluzki na w-f i buty. Rozgladaj sie porównuj ceny nawet z tymi z all.Ale szczerze to nie wie dokladnie jak to jest

kiedy najtańsza wyprawka szkolna?

13 kwi 2013 - 17:01:46

Moja mama na wyprzedażach w kauflandzie skompletowała wyprawkę dziecku koleżanki za naprawdę grosze, a plecak, piórnik, zeszyty są w modne printy, np. monster high, jakieś kubusie puchatki etc., więc polecam przejść się czasem do tego sklepu:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-13 17:02 przez Straszna_Ola_w.

niezweryfikowana
Posty: 370
Ostrzeżenia: 2/5

kiedy najtańsza wyprawka szkolna?

31 sie 2013 - 09:06:07

no to na pewno tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego, czy w połowie wakacji tanio na pewno nie będzie, ale na pewno coś ci się uda kupić. Wiesz jak będziesz jej robić taki prezent to też powinnaś pomyśleć o tym, co w takiej wyprawce powinno się znaleźć. Wiem z własnego doświadczenia, że dzieciaki szaleją na punkcie cienkopisów stabilo więc o nich nie możesz zapomnieć.

kiedy najtańsza wyprawka szkolna?

09 wrz 2020 - 13:08:54

Moja dobra rada - nie idźcie z dziećmi po szkolne zakupy do supermarketu. Mimo promocji na szkolne artykuły wydacie więcej na gadżety reklamowe, które dzieci wybiorą. W sumie wyprawka będzie droższa niż Wasze plany. Sprawdziłam ofertę i ceny w sklepMisiek.pl i twierdze, że tam lepiej, spokojnie i bez bieganiny po sklepie kupicie wszystko co na prawdę potrzebne.

niezweryfikowana
Posty: 854
Ostrzeżenia: 9/5

kiedy najtańsza wyprawka szkolna?

27 maj 2022 - 08:15:10

Contigo. Tylko i wyłącznie. Do ciepłych i zimnych. Nie przecieka, nie ma szans przypadkowo otworzyć. Można myć w zmywarce i skonstruowany jest tak, żeby umyć wszystko.

Polecam zerknać sobie na stronę producenta:
https://kubekcontigo.pl/pol_m_Dla-Dzieci-1015.html

Z uwagi na to, ze mają tam sporo modeli i obecnie w promocjach.


Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

depilacja kontra epilacja