Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->
niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 2/5

samodzielna nauka języków obcych :)

12 maj 2016 - 09:27:27

Mi bardzo pomógł taki darmowy programik o nazwie Anki - służy do nauki najróżniejszych rzeczy, ale ja uczyłam się z niego tylko angielskiego. Kluczowe jest aby odpalać go codziennie, jeśli jest się systematycznym, to nauka nie zajmuje więcej niż 20 minut

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

samodzielna nauka języków obcych :)

17 maj 2016 - 11:14:34

Ja mam w planach bardziej przysiąść nad angielskim w wakacje, teraz miałam trochę mniej czasu bo obowiązki w pracy trochę zepchnęly naukę na drugi plan, ale mam to zamiar nadrobić, mam okazję wyjechać we wrześniu na sympozjum i język będzie mi potrzebny :) dobrze, że w speak upie też można kurs przyspieszyc bo nie chciałabym świecić oczami przed ludźmi ;)

samodzielna nauka języków obcych :)

19 maj 2016 - 09:25:34

Ja nie czekałam do wakacji, chciałam już umieć rozmawiać po angielsku będąc w Londynie. Zrobiłam 1 semestr w 3 miesiące w speak upie i już przełamałam barierę językową bo tam dużo się mówi w tym języku a to ułatwia uczenie.

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 2/5

samodzielna nauka języków obcych :)

19 maj 2016 - 10:01:12

Pewnie i uważam że to dobry sposób by się nauczyć choć od nas samych wymaga dużej determinacji i konsekwencji ale efekty potem są

samodzielna nauka języków obcych :)

03 cze 2016 - 12:20:18

Grunt to dobre chęci, ale jak juz zaczniesz chodzić na zajęcia i nastawiona jesteś na konwersacje i lubisz słuchać to sama zrozumiesz, ze tam gdzie jest determinacja to i sposób się znajdzie.

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

samodzielna nauka języków obcych :)

14 cze 2016 - 13:56:22

Cytat
rivena
Grunt to dobre chęci, ale jak juz zaczniesz chodzić na zajęcia i nastawiona jesteś na konwersacje i lubisz słuchać to sama zrozumiesz, ze tam gdzie jest determinacja to i sposób się znajdzie.
Zgadza się z Toba, ważne żeby chcieć, jak Ci idzie nauka? Jesteś zadowolona?

samodzielna nauka języków obcych :)

06 lip 2016 - 13:14:17

Oczywiście, nie miałam trudności z nauką, było dużo konwersacji to słówka wpadały w ucho i się je zapamiętywało. Teraz na kółko podróżnicze chodzę, to jeszcze bardziej podszlifuję angielski przed wyjazdem :)

niezweryfikowana
Posty: 91
Ostrzeżenia: 9/5

samodzielna nauka języków obcych :)

02 sie 2016 - 15:38:08

Czasami jest trudno bo cieżko jest się zmotywować samodzielnie do nauki języka angielskiego ale warto bo języki są wymagane obecnie w wielu firmach. Poza tym jest to profit, który na pewno będzie bardzo wartościowy w przyszlości.

Polecam w szczególności nauke biznesowego angielskiego. W sieci jest wiele szkoleń internetowych , które potem dają Wam stosowny certyfikat. Możecie się nim potem pochwalic w swoim cv.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-23 22:32 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 7/5

samodzielna nauka języków obcych :)

26 wrz 2016 - 10:08:30

Przygotowuje się do matury. Jakie podręczniki do angielskiego są najlepsze waszym zdaniem

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 2/5

samodzielna nauka języków obcych :)

02 lis 2016 - 20:52:45

Polecam translator www.m-translate.pl, który jest nowoczesnym translatorem oraz za pomocą którego Twoje dziecko będzie uczyć się języków obcych z radością.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

samodzielna nauka języków obcych :)

11 lis 2016 - 20:14:50

To wszystko zależy od tego czy ma się predyspozycje do języków, jedni je mają, inni muszą nieco bardziej się postarać aby osiągnąć zamierzony efekt. Ja np. uczyłam się sama z podręczników szkolnych (teraz jest fajna opcja bo podręczniki są dostępnę w wersji na tablety czy komórki więc wszędzie możesz w wolnej chwili sobie zerknąc: http://www.wsipnet.pl/)ale tak jak mówię do matematyki głowy nie mam a języki wchodzą mi łatwo. Zawsze można spróbować samodzielnej nauki żeby się przekonać jak nam idzie.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 2/5

samodzielna nauka języków obcych :)

20 gru 2016 - 15:40:46

Samemu niestety nie, bez nauczyciela, nie potrafię jakoś się zmobilizować.<moderacja> reklama



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-20 15:44 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

samodzielna nauka języków obcych :)

22 gru 2016 - 09:50:53

znacie jakieś kursy dla młodzieży? mój brat jest w pierwzej liceum, kiepsko mu angielski idzie a rodzice już włosy z głowy rwą że on matury nie zda,z drugiego języka też nie lepiej :/ a jednak angielski chyba łatwiejszy jest w nauce

samodzielna nauka języków obcych :)

29 maj 2017 - 14:44:56

Moim zdaniem warto uczyć się języka obcego, ale najlepiej zacząć ze szkołą językową, np. Modern School w Olsztynie. Teraz taki angielski Olsztyn[/url] to świetne rozwiązanie, ponieważ można pojechać na wycieczkę zagraniczną i z angielskim porozumiemy się wszędzie. Ja stwierdziłam, że sama nie dam rady i dlatego zapisałam się do szkoły językowej.

samodzielna nauka języków obcych :)

05 lip 2017 - 08:57:58

Z własnego doświadczenia polecam wyjazdowe kursy językowe. Jedziesz do kraju, w którym każdy mówi w obcym języku i chcąc nie chcąc słuchasz tego bez przerwy. W końcu też musisz się odezwać. Moim zdaniem taki wyjazd daje najlepsze efekty a do tego jest przyjemny bo można pojechać do różnych ciekawych miejsc np. na Maltę, do Włoch, Hiszpanii. Byłam na obozie organizowanym przez szkołę językową Glossa z Krk i polecam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Studia.