Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PRACA LICENCJACKA -POMOCY!!:(

15 sty 2013 - 14:50:40

WITAM DZIEWCZYNY!
Nie wiem czy piszę w dobrym wątku ,bo nigy tu jeszcze nie pisałam.Jeatem na 3 roku studiów licencjackich i piszę pracę licencjacką o temacie:

EDUKACJA EKOLOGICZNA W NAUCZANIU POCZĄTKOWYM W SZKOLE PODSTAWOWEJ W MROCZNIE.

I mam takie pytanie do was .Czy może któraś pisała prace na tem temat??nie mam pojęcia jak napisać spis treści;(( siedzę i się załamuję..
Może ktoś pomoże??Ktoś dobry z polskiego? bardzo bym była wdzięczna.
W internecie nie mogłam nic znaleść.
Licze na waszą pomoc
BŁAGAM

PRACA LICENCJACKA -POMOCY!!:(

15 sty 2013 - 14:53:07

Ja byłam dobra z polskiego a przy pracy licencjackiej utknęłam w czarnej D także nie pomogę ;)

PRACA LICENCJACKA -POMOCY!!:(

15 sty 2013 - 14:54:56

piszesz:

I (i tutaj tytuł i rodziału) i potem
1.1. coś tam
1.2. coś tam
1.3. itd

II (tytuł drugiego rozdziału)
2.1. coś tam
2.2. coś tam
2.3......
2.4.......

III (tytuł trzeciego i tak dalej ;)
3.1. itp ;)
mam nadzieje, że pomogłam ;) bo rozumiem, że chodzi CI o budowę ;)

PRACA LICENCJACKA -POMOCY!!:(

15 sty 2013 - 14:57:27

moja mama jest nauczycielem nauczania początkowego ale sama nie wie co byś mogła napisać, ciężki temat wybrałaś. Idź do szkoły - poproś nauczycielkę aby Ci pomogła...

PRACA LICENCJACKA -POMOCY!!:(

15 sty 2013 - 14:59:36

ale kto ma Ci doradzic co masz napisac w swojej pracy, nie masz pomysly na swoja pracę? szafa to chyba średnie miejsce na konsultacje naukowe, popros promotora zeby pokazal Ci prace o podobnej tematyce moze wtedy jakis pomysl zaswita

PRACA LICENCJACKA -POMOCY!!:(

15 sty 2013 - 15:09:33

ewka 88 88 nie chodzi mi o budowę tylko o treść:).
Promator powiedział że mam napisać tak:

1.Świadomość ekologii
2.Edukacja Ekologiczna
cele
zadania
metody
formy
3.Metodologia
4.Szkoła Podstawowa (o szkole)
Program Edukaji ekologicznej
Realizacja: wycieczki
spacery
ogródek
o szkole ile nauczycieli ,klas itd



Jest ktoś dobry w pisaniu prac???????
nie mam pomysłu.....;(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-15 15:11 przez gosiak21.

zweryfikowana
Posty: 2.932
Ostrzeżenia: 1/5

PRACA LICENCJACKA -POMOCY!!:(

15 sty 2013 - 15:13:13

Cytat
gosiak21
nie mam pomysłu.....;(

a co? chcesz, żeby ci ktoś napisał? Oo

promotor dał ci spis treści i ogólny zarys pracy, więc teraz wystarczy zakasać rękawy, zebrać materiały (biblioteka jest pod tym względem bardziej wartościowa od internetu) i pisać, pisać, pisać.

PRACA LICENCJACKA -POMOCY!!:(

15 sty 2013 - 15:15:45

najpierw idz do biblioteki i poszukaj ksiazek na ten temat... ja nie bylam na pedagogice wiec nie pomoge

PRACA LICENCJACKA -POMOCY!!:(

15 sty 2013 - 15:18:10

Chciałabym wiedziec jaki wy byście zaproponowali spis treści..
A moż ektoś miał podobną pracę licencjacką?

Biblotek to tyle odwiedziałam ,że szok.Wypożyczyłam trochę książek,ale tych co chce to nie ma bo wypożyczone

PRACA LICENCJACKA -POMOCY!!:(

15 sty 2013 - 15:25:36

Wiesz co, z reguły się powstrzymuję od takich komentarzy, ale jesteś na pedagogice i szukasz kogoś "dobrego z j. polskiego"??? Dziewczyno, ile Ty masz lat? Jak Ty chcesz dzieci uczyć jak sama nie umiesz takich prostych rzeczy? Rusz głową, to są studia a nie podstawówka...

PRACA LICENCJACKA -POMOCY!!:(

15 sty 2013 - 15:30:34

BeAwesome jak niechcesz pomóc to się nie wypowiadaj ok?

PRACA LICENCJACKA -POMOCY!!:(

15 sty 2013 - 15:34:15

No tego to nie było jeszcze, żeby prosić o napisanie spisu treści do pracy licencjackiej! To może daruj sobie tego licencjata, skoro masz problem już na wstępie? Mamy Ci napisać spis treści? Może całą pracę? No wstydu ludzie nie mają.


I akurat BeAwesome ma rację - na pedagogice jesteś i nie umiesz spisu treści napisać, no to już jest przegięcie.

PRACA LICENCJACKA -POMOCY!!:(

15 sty 2013 - 15:35:03

Sama jestem po pedagogice i jak widzę jak piszesz "znaleść" albo "niechcesz" to mi ręce opadają i już wiem skąd się biorą te stereotypy, że na pedagogikę idą wszyscy ci, którzy nigdzie indziej by się nie dostali... Przykro mi, że wystawiasz takie świadectwo naszej oświacie.

Nie pomogę Ci, bo promotor już Ci pomógł. Co jeszcze trzeba za Ciebie zrobić? Podał Ci wszystko na tacy.

PRACA LICENCJACKA -POMOCY!!:(

15 sty 2013 - 15:37:08

Znaleść? Czy znaleźć? Jesteś na 3 roku? I szukasz pomocy na forum? I na dodatek chcesz uczyć dzieci? To trochę przerażające.

Do tematu: jeśli książki są wypożyczone to zawsze możesz książkę zarezerwować. jak nie masz czasu żeby czekać jedź do innej biblioteki. nawet nie jedź, niektóre biblioteki mają swoje strony internetowe, żaden problem sprawdzić. a jak nie to poszukaj tych książek w pdf. po kolejne może popytaj starszych znajomych? albo znajomych z kierunku? nie jesteś pierwsza co jest pisze pracę licencjacką.

PRACA LICENCJACKA -POMOCY!!:(

15 sty 2013 - 15:42:05

Nie zaczynaj od spisu treści :) Najpierw pomyśl, co chcesz zawrzeć w temacie. Możesz napisać coś o ekologii, o tym przedmiocie, o szkole w Mrocznie (kumpel miał temat na przykładzie szkoły i opisał jej historię, patrona, itd ale nie wiem czy to dobre jest :p). Zapytaj też promotora co jest ważne w tym temacie - po to jest, żeby Ci pomóc :) Też piszę pracę licencjacką i znam ten ból jak utkniesz i nie wiesz co dalej :)

edit: doczytałam, że masz już konspekt, więc wystarczy opisać te zagadnienia i już :) Wypożycz dobre książki i do roboty :) A w trakcie pewnie nasunie Ci się sporo rzeczy, które chciałabyś ująć jeszcze.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-15 15:44 przez aceline1.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

asystentka stomatologiczna styczen 2013