Obecnie rozmawiamy o:

wyposazenie gastronomi

gorący temat

Zapalenie pęcherza

21 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak napisać referat??

08 sty 2013 - 11:32:43

referat



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-09 15:05 przez tysiatko7.

Jak napisać referat??

08 sty 2013 - 11:34:08

aha, więc taki jest temat referatu.

Jak napisać referat??

08 sty 2013 - 11:37:30

Nie mam pojęcia jak się do tego zabrac, co tam zawrzeć...wogole nie moja dziedzina...

Jak napisać referat??

08 sty 2013 - 11:38:06

Może w książce poszukaj.

Jak napisać referat??

08 sty 2013 - 11:39:37

Szukałam już w różnych książkach z ekonomii. Jeśli chodzi o polityke ekonomiczna ok, ale o co chodzi z tym obszarem wytwórczości i co to da przełomowe dekady?

Jak napisać referat??

08 sty 2013 - 11:41:48

referat pisze się tak:
wstęp
rozwnięcie
zakończenie

i wg tych punktów opisujesz dane zjawisko,
w rozwnięciu wady , zalety
w zakończeniu najważniejsze wnioski i skutki



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-08 11:42 przez kamila1989bdg.

Jak napisać referat??

08 sty 2013 - 11:43:02

Idziesz do biblioteki, mówisz jaki masz temat, a pani z biblioteki daje ci odpowiednie książki. Ja tak zawsze robię :D
Potem to już z górki, najgorszy jest wybór literatury.
Nie znoszę historii, ale jestem na studiach pedagogicznych i piszemy dużo referatów :)

Jak napisać referat??

08 sty 2013 - 11:44:30

Znam układ referatu. Chodzi mi raczej o treść,o czym napisać mając taki temat. Bo tak jak mówię to nie moja dziedzina i trochę ciężko. Może ktoś bardziej się orientuje w tym temacie?

Jak napisać referat??

08 sty 2013 - 11:44:56

O tym, jak napisać referat, uczą w podstawówce. To najprostsza forma, praca całkowicie odtwórcza. Obszar wytwórczości to pewnie jakieś kopalnie, parki technologiczne i wszelakie obszary, na terenie których coś się wytwarza.

Jak napisać referat??

08 sty 2013 - 11:46:09

Cytat
MuchaKolorowa
Idziesz do biblioteki, mówisz jaki masz temat, a pani z biblioteki daje ci odpowiednie książki. Ja tak zawsze robię :D
Potem to już z górki, najgorszy jest wybór literatury.
Nie znoszę historii, ale jestem na studiach pedagogicznych i piszemy dużo referatów :)
A co to za biblioteka, że taka miła Pani tam pracuje? :)

Jak napisać referat??

08 sty 2013 - 11:46:34

Po polsku.

Jak napisać referat??

08 sty 2013 - 11:47:49

Cytat
Asztarte
O tym, jak napisać referat, uczą w podstawówce. To najprostsza forma, praca całkowicie odtwórcza. Obszar wytwórczości to pewnie jakieś kopalnie, parki technologiczne i wszelakie obszary, na terenie których coś się wytwarza.
Jak już wcześniej napisałam: znam uklad referatu. Chodzi mi o treść. Co rozumiemy pod pojęciem obszar wytworczości oraz przełomowe dekady XX i XXI wieku...
Cytat
paulyne
Po polsku.
Akurat ta praca będzie po angielsku. ZONK!
Cytat
paulyne
Po polsku.
Akurat ta praca będzie po angielsku. ZONK!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-08 11:49 przez tysiatko7.

Jak napisać referat??

08 sty 2013 - 11:59:30

Dzięki za linka :) ale nie do końca jestem przekonana co do tego, czy rzeczywiście chodzi o to co jest w tym artykule :/

Jak napisać referat??

08 sty 2013 - 12:03:22

Cytat
tysiatko7
Cytat
Asztarte
O tym, jak napisać referat, uczą w podstawówce. To najprostsza forma, praca całkowicie odtwórcza. Obszar wytwórczości to pewnie jakieś kopalnie, parki technologiczne i wszelakie obszary, na terenie których coś się wytwarza.
Jak już wcześniej napisałam: znam uklad referatu. Chodzi mi o treść. Co rozumiemy pod pojęciem obszar wytworczości oraz przełomowe dekady XX i XXI wieku...
Obszar wytwórczości- patrz moja pierwsza wypowiedź. Przełomowe dekady XX i XXI w to lata 90 XX i poczatek XXI. Jeśli chodzi o samą Polskę, to sa bardzo przełomowe. Ja nie wiem co tu rozumieć pod tym pojęciem. Nie wiesz co to dekada?Albo przełom?

Nie trzeba się orientować w tym temacie, żeby logicznie pomyśleć. Przecież to wiedza z liceum (przynajmniej u mnie na geografii o tym było;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Album "Wielcy Malarze"- NAGRODA :)