Obecnie rozmawiamy o:

Ładna biżuteria

gorący temat

hurtownia elektryczna

48 minut temu

szkoła nauki jazdy

49 minut temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Studia

08 sty 2013 - 01:28:56

Cześć :). W tym roku zdaje maturę i wybieram się na studia, ale nie jestem pewna jeszcze co do ich kierunku...
Na jakich kierunkach studiujecie/ studiowałyście? Ciekawe były? Jak było po nich z pracą? I co i na ile zdawałyście na maturze? Z góry dziękuję za odpowiedź :).
Ja zamierzam zdawać rozszerzoną biologię oraz chemię, oraz przedmioty obowiązkowe na poziomie podstawowym, jednak nie wiem co chcę robić w życiu... Może któraś z was mnie do czegoś przekona :)

Studia

08 sty 2013 - 01:37:20

nie idz na ochrone srodowsika inzynierie bo niby banalny kierunek a ty matma, rozszerzona bio, chemia i fizyka, ogólnie cieżko a wydawać się mogło ze łatwe studia ;/

Studia

08 sty 2013 - 01:40:42

Ja studiuję logistyke inżynierską, jest mata, stata, fizyka i ciężko ogólnie. Ale studia przyszłościowe :)

zweryfikowana
Posty: 119
Ostrzeżenia: 1/5

Studia

08 sty 2013 - 01:46:09

ja jestem na AWF'ie :)
jak lubisz sport i pracę z dziećmi oraz młodzieżą to jak najbardziej :)
i biologia potrzebna z matury:)

Studia

08 sty 2013 - 01:48:00

dla każdego jest ciekawe co innego. sama powinnaś wiedzieć, co chcesz w życiu robić. zawsze możesz też zmienić kierunek studiów.

a wątek 'co studiujecie' już jest.

Studia

08 sty 2013 - 01:49:32

a może powinnaś się zastanowić nad studiowaniem jakiegoś kierunku ekonomicznego w języku angielskim ? :)
eeeee hm to może na medycyne sie pchaj :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-08 01:54 przez The_Black_Lady.

Studia

08 sty 2013 - 01:54:14

Prawo :)

Studia

08 sty 2013 - 01:55:35

Prędzej w j.niemieckim, bo niemiecki jest moim językiem wiodącym - niestety :(.
Myślałam o farmacji, dietetyce, kosmetologii, analityce medycznej. Najbardziej pasowałaby mi dietetyka, ale nie wiem czy później znalazłabym prace...

Studia

08 sty 2013 - 01:59:47

kieruj się swoimi zainteresowaniami. a może własny biznes?poplularne są dotacje unijne na rozkręcenie biznesu możesz dostać nawet 60% + przez rok nie odprowadzasz podatków

Studia

08 sty 2013 - 03:18:17

kosmetologia, ale najpierw sprawdź opinie o uczelni :)

Studia

08 sty 2013 - 14:11:46

Dietetyka! fajny przyszłościowy kierunek! Może psychodietetyka?? www.medyk.edu.pl

Studia

08 sty 2013 - 14:17:26

Jest już wątek "co studiujecie".

Z rozszerzoną biologią i chemią, masz do wyboru wszelakie kierunki związane z medycyną. Sama powinnaś wiedzieć co Cię interesuje i zdecydować gdzie chcesz iść, to tylko Twoja decyzja.

Studia

11 sty 2013 - 22:25:08

biologia chemia - moj ziomus ;)
farmacja farmacja moja serce widze ze o niej myslisz;P no coz... z tych co wymienilas to w sumie najlepsza, ale i najciezsza.
a ze ciezka to wiem, bo nie daje mi spac po nocach ;D ale spoko nie jest az tak zle:D generalnie studiuje farmacje od pazdziernika, 85% bio 82% chemia jesli o mature chodzi.
czy ciekawa? bardzo, przynajmniej w moim odczuciu;) chociaz - nie wszystko;p niektore przedmioty potrafia dobic i zatruc zycie niestety.
studia sa ciekawe, ale niestety ich wada jest to, ze nauka nie jest na zasadzie 'a poucze sie przed kolem' - to nie przejdzie. tzn przejdzie, ale predzej czy pozniej odbije sie z bardzo negatywnym skutkiem, wiem cos o tym - takie tam niespanie przez kilka dni pod rzad zeby wygrzebac sie z zaleglosci xD z reszta u nas kolokwia sa praktycznie co tydzien, chociaz jak jest jedno, to mozna uznac to za swieto, ostatnio mialam np 5 (o ich poziomie nie wspomne) ... wlasnie sie wygrzebalam i mam pierwszy od 2 tygodni wolny wieczor (tak, w swieta tez rylam, takie uroki tego kierunku;D)
i coz.. jesli ktos tu jest 'bo jest' predzej czy pozniej wyleci, bo kto to wytrzyma z musu? ale jesli ktos chce to robic i jest tu dlatego, ze tego chce naprawde, tak jak np ja, to da sie to przezyc i przywyknac do tego trybu;)
sa przedmioty wazne i mniej wazne - i o dziwo te mniej wazne potrafia stac sie najwiekszym koszmarem ;p mamy jeden taki cudowny przedmiot ktory uziemil prawie 45% studentow na warunku.
ja sama w przeciagu 3 miesiecy 2 razy przezylam gleboki kryzys, ale na szczescie juz powoli sie przyzwyczailam i teraz jak sie dobrze planuje czas i nauke to nawet nie ma wiekszych problemow:)
podsumowujac - ciezko, czasem niewdziecznie i ma sie ochote rzucic to w cholerke, ale z drugiej strony jest tak ciekawie ze sie jednak tego nie robi ;D i ja nie zmienilabym kierunku w tym momencie na zaden inny ;) pomimo niekiedy nieprzespanych nocy a czasem zdarzy sie poryczec;p
ale i ludzi mam super - a ze kazdy ma pod gorke to jest chociaz razniej;p
wiem ze napisalam wiecej negatywow, ale duzo osob nie zdaje sobie z tego sprawy i wylatuje tak szybko jak sie dostalo, wiem bo takich juz z nami nie ma;p
jakbys chciala wiecej info to pisz - jak bede miala czas to powiem

Studia

11 sty 2013 - 22:28:48

polecam KOSMETOLOGIE

Studia

14 sty 2013 - 12:05:01

Nie wybieraj dietetyki, to już mało przyszłościowe w Polsce.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak napisać referat??