Obecnie rozmawiamy o:

Jaki fotelik samochodowy

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wybór szkoły po gimnazjum..

14 lip 2009 - 16:57:18

dziewczę młode, bo mlode, pyta sie, osoby z wiekszym doswiadczeniem odpowiadaja, a ona ma pretensje...ahh;)

Wybór szkoły po gimnazjum..

14 lip 2009 - 16:57:31

Cytat
femmy
Cytat
LUIZKA
Cytat
femmy
Cytat
LUIZKA
Cytat
femmy
Cytat
LUIZKA
Jejq w technikum jest normalnie matura + dodatkowo egzaminy zawodowe,o czym wy mówicie,w zawodówce nie ma matury,ale w każdym technikum jest..A myślisz że bez matury dostaniesz jakąś pracę,chyba że dorywczą!Kiepskie masz ambicje,teraz każdy na studia się wybiera i po tym jest jakaś przyszłość a nie po technikum..
nie irytuj się tak;)
ja naprawdę nie muszę być tak mega wykształcona jak Ty ;]

a czyli uważasz ,że człowiek pracujący w sklepie czy coś ma kiepskie ambicje ? hm,cieeekawe;)


No sądzę że stanie za ladą to szczyt ambicji każdego człowieka,właśnie na takim stanowisku są osoby bez ambicji i bez szkoły,którzy nigdzie indziej nie dostaną pracy,proste hehe
nie no;)
Ty jesteś na wieeeeeeeeeelkim poziomie;)
Człowiek który przykł. pracuje w sklepie,za ladą też musi mieć szkołę skończona;] zawodowa może,,bo zawodową ale to nie jest człowiek 'bez ambicji i szkoły' , poprostu odpuścił se maturę i wcale z tego powodu nie jest gorszy ;] pani. prof albo mgr.:D:]]

Niedługo będziesz mogła się tak do mnie zwracać hahah
Odpuszczanie "se" matury to nie jest twoim zdaniem brak ambicji??A jak to nazwać??
Dla mnie jesteś dzieckiem nie znającym życia i w ogóle do niego nie przygotowanym,nic nie wiesz o rynku pracy,ale za tyle lat za ile skończysz średnią szkołę,nie będzie miejsca dla osób bez matury,każdy student cię "wygryzie" hah
życzę Ci wykształcona kobieto żebyś była lepszym mgr . albo prof. z zawodu niż jesteś sama Ty ... bo nelubię osób o tak 'wielkim swoim mniemaniu'


Ile Ty masz lat DZIECKO?! 15! Wybacz ale nie wiesz nic o tym jak wygląda rynek pracy, nie wiesz nawet, że w technikum trzeba zdawać maturę. Wymądrzasz się, nie mając zielonego o tym jak wyglądają sprawy. Nie masz ambicji i na to wskazuje, że jesteś po prostu leniwa i pyskata! Pytasz się wiec Ci się mówi jak to wygląda dostajesz rady od dużo starszych osób od siebie! Skoro uważasz się za taką inteligentną to po co podejmujesz rozmowę i zaczynasz polemizować z dziewczynami starszymi od Ciebie o 8-10 lat! Skoro nie chcesz zdawać matury to "se" idź do szkoły zawodowej. ale nie wymądrzaj się i nie dyskutuj z osobami, które mają dużo większą wiedzę od Ciebie.
Nie chcesz mieć wykształcenia to tylko trzeba Ci pogratulować. Ciekawe jak będziesz myślała za 10 lat.

Wybór szkoły po gimnazjum..

14 lip 2009 - 16:58:33

Jeżeli nie chce Ci się zdawać matury,no to trudno.Jeżli pójdziesz do zawodówki za kilka lat będziesz żałowała,że nie masz dobrego wykształcenia.Bez matury,bez studiów.Jeżeli brak Ci jakich kolwiek ambicji to lepiej wybierz zawodówkę,bo w technikum też się trzeba napracować,a nie siedzieć z tyłkiem i kompletnie nic nie robić.

Wybór szkoły po gimnazjum..

14 lip 2009 - 16:58:30

Tak, w technikum tez zdaje sie maturę ;)
Jeli o mnie chodzi to ucze sie w tech. ekonomicznym :D

Wybór szkoły po gimnazjum..

14 lip 2009 - 16:59:18

Jeżeli nie chce Ci się zdawać matury,no to trudno.Jeżli pójdziesz do zawodówki za kilka lat będziesz żałowała,że nie masz dobrego wykształcenia.Bez matury,bez studiów.Jeżeli brak Ci jakich kolwiek ambicji to lepiej wybierz zawodówkę,bo w technikum też się trzeba napracować,a nie siedzieć z tyłkiem i kompletnie nic nie robić.

Wybór szkoły po gimnazjum..

14 lip 2009 - 17:03:43

Cytat
femmy
Cytat
anuteczka
Ale w technikum też się zdaje maturę...
w technikum matura ? ;o
moja koleżanka jest w tech.hotelarskim , ona nie zdaje żadnej matury .
to do jakiego technikum ona chodzi,że nie ma matury... ja chodzę do liceum do klasy humanistyczno-dziennikarsko-językowej i bardzo sobie chwalę:) jest trochę trudno ale są fajnie nauczyciele, no tzn. z wyjątkami;) poszłam do liceum właśnie ze względu na maturę,bo chcę iśc na studia ale jeszcze nie wiem jaki kierunek:) mam jeszcze trochę czasu do namysłu:) a co do Twojego problemu no to może powiesz coś więcej co cię interesuje albo coś w tym stylu

Wybór szkoły po gimnazjum..

14 lip 2009 - 17:05:15

Cytat
femmy
Cytat
anuteczka
może technikum gastronomiczne albo jakiś ekonomik? Choć szczerze ci powiem jeśli nie jesteś ukierunkowana i nie masz żadnych poważniejszych zainteresowań i nie wiesz co chcesz robić w życiu - nie dziwię się bo w Twoim wieku miałam tak samo - to raczej polecałabym ci liceum ogólnokształcącego lub ewentualnie jakieś profilowane.

i co ja po tym profilowanym albo ogólnokształcącym będę robiła? powiedz Ty mi..:)
studia Kochana studia:) no ale jeśli brak u ciebie ambicji no to pozostaje zawodówka:)

Wybór szkoły po gimnazjum..

14 lip 2009 - 17:06:30

W TECHNIKUM ZDAJĘ SIĘ EGZAMIN ZAWODOWY I MATURĘ MOJE DROGIE PANIE :D

Wybór szkoły po gimnazjum..

14 lip 2009 - 17:07:22

Ja robię zawód poligrafa na 3 roku jestem... Zawód opłacalny, dużo zoabawy przy komputerze w programach takich jak" Corel Draw, Photoshop, Word, Page Merker :) Są też zabawy przy maszynach, ale to bardziej na praktykach... Praktyki mam szkole na komputerze, w jakimś zakładzie pracy... Teraz w październiku będę mieć praktyki miesięczne, więc cały miesiąc bez szkoły :)

Wybór szkoły po gimnazjum..

14 lip 2009 - 17:07:30

wlasnie- ambicje. bez nich to Ty nawet "w tej swojej" szkole zawodowej nic nie osiagniesz, jesli nie bedziesz przykladala sie np do praktyk...

Wybór szkoły po gimnazjum..

14 lip 2009 - 17:12:36

Bez matury ani rusz jeśli chcesz mieć dobrą pracę i zarabiać więcej. Idź do technikum tam przecież tez jest matura i zdobędziesz też wykształcenie zawodowe.
Twój powalający brak ambicji zrujnuje Ci życie zawodowe. No chyba, że satysfakcjonuje Cię praca kasjerki, jak dobrze pójdzie po wielu latach ciężkiej pracy może zostałabyś kierownikiem (oczywiście jak już dojrzejesz perspektywicznie).
Druga droga dla Ciebie to praca w McDonaldzie tam też nie wymagają matury. Jest jeszcze wiele zawodów, w których harujesz jak wół, a gówno zarabiasz.

Jeżeli nie masz znajomości to z takim podejściem daleko nie zajdziesz.

Wybór szkoły po gimnazjum..

14 lip 2009 - 17:15:34

IDZ NA HOTELARSTWO ALBO GASTRONOMIE TO NAJLEPSZE KIERUNKI JA BYLAM W TECHNIKUM EKONOMICZNYM I BYLO STRASZNIE NUDNO NIE POLECAM HANDLOWIEC TO PRAWIE TO SAMO CO EKONOMISTA TYLKO DWA LUB TRZY PRZEDMIOTY SA INNE

Wybór szkoły po gimnazjum..

14 lip 2009 - 17:17:02

ja się własnie dostałam do liceum w Krakowie na profil humanistyczny, za nic bym nie chciała iść do zawodówki :)

Wybór szkoły po gimnazjum..

14 lip 2009 - 17:21:14

Ja mam tak samo ; ) czyli do 3 gim idziesz .? Ja ttak ; p
Więc zastanawima się czy nie poświęcić się i nie iść do ekonomika dla chłopaka ... ;D ale chyba nie pójdę ..
Wybiorę na architekta i to złączone z plastyką ... bądź do liceum ogólnokształczącego ..

Wybór szkoły po gimnazjum..

14 lip 2009 - 17:22:45

Gastronomia też spoko, ale ja ide na profil archotekta w tym samym ; p
Z moją kuzyneczką ;D moja kuzynka na gastronomie idzie wiec popytam jej

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

No i jakie studia ?