Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam chciałam sie zapytać o wasze zdanie. czy szkoły policealne dają jakaś przyszłość mam 20 lat i niezbyt dobre wyniki z matur na studia sie nie dostałam a zaoczne nie ukrywam są płatne a a mnie nie stać hmm stypednium socjalne mnie nie dotczy, znalazłam sobie kierunek w szkole policealnej specjalista do zarządzania zasobami ludzkimi bardzo mnie sie spodobało to ale nie wiem czy po rocznej szkole policealnej moge znaleźć jakaś prace

Nie wiem jak ten kierunek, który wybrałaś, ale ja osobiście jak mi nie wyjdzie na politechnice, to mam taki plan żeby iść właśnie do szkoły policealnej, ale na technika farmacji. Wiem, że szukają często do aptek właśnie techników.

Ogólnie uważam, że szkoła policealna to jest jakieś rozwiązanie, ale tak czy siak przydałoby się mieć skończone studia. Możesz iść do szkoły policealnej i spróbować poprawić maturę. Potem złożyć na studia.:)

ja ide do takiej szkoly od wrzesnia, gdyz bede miala malenkie dziecko i nie dam rady studiowac, dwa ze studia sa platne .... a po trzecie nie bede pracowala wiec wiadomo ...

ja chce na roczną

ja ide na dwuletnia:)

niezweryfikowana
Posty: 1.343
Ostrzeżenia: 1/5

ja chodze do studium 2 letniego zawód kucharz:)

ja robie najpierw dwuletnia policealna, technika uslug kosmetycznym razem z egzaminem zawodowym wiadomo
po tym moge pracowac w zawodzie, zatrudnic sie jako wizystka, np.robiac dodatkowo jakis kurs
jak juz bede miala cos, to wtedy na spokojnie zorbie sobie studia, za 2-3 lata, kierunek organizacja reklamy
moim zdaniem taka szkola policealna to dobry sposob na luke ze tak powiem, zawsze to ma sie dalej kontakt z nauka i zawsze wiecej w CV.

Ja kończyłam i szkołę policealną i studia z tego samego kierunku i powiem szczerze, że małe miałabym pojęcie o moim zawodzie gdybym kończyła tylko studia. zależy co się dla kogoś liczy-studia to papier i czasami się zdarzy jakiś fajny wykładowca czy "ćwiczeniowiec" , który ma wiedzę praktyczną, ale nie oszukujmy się-z bzdurnych referatów, czytanych z kartek to wiele się nie pamięta. W szkole policealnej mieliśmy większy luz z czytaniem ale dużo "pracowaliśmy" praktycznie, a to owocuje olbrzymią wiedzą, więc jak dla mnie bardziej się opyla.Z pewnością zależy to od kierunku i od tego jak dana szkoła działa- może warto poczytać opinie w necie lub popytać znajomych.

hmm ja sie zastanwiam własnie cały czas:) ale podoba mi sie to z zasobami ludzkimi
cały czas sie zastawnaiam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-03 11:02 przez Anek89.

Hej.
Ja zapisałam się do Szkoły Policealnej GoWork.pl na kierunek technik usług kosmetycznych. Ktoś się może zapisał?? Fajnie byłoby się poznać przed rozpoczęciem nauki?? Chodzilam do gowork na kurs wizażu i byłam bardzo zadowolona dlatego wybrałam właśnie tą szkołę :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.067

ja jednak ide od wrzesnia, na BHP-owca , u nas bardzo duzo szukaja BHP-owcow wiec bedzie to dosc oplacalna praca ;)
moja szwagierka jets po tym kierunku i momentalnie dostala prace po skonczeniu szkoly;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-17 09:50 przez jeanny88.

Ja chcę od września iść na technika farmacji i także zastanawiałam się czy znajdę jakąś prace.

a na BHP do jakiej szkoły się wybierasz?? Bo ja do GoWork w Warszawie. Może będziemy uczyć się razem :)

Ja to nie BHP ale już sprawdzałam ofertę paru szkół odnośnie masażu.
I mam dwa typy albo goworka albo apedukację.

Goworka mam bliżej, a zależy mi żeby nie tłuc się za dużo w autobusie a centrum miasta to wszędzie blisko.
Nio i mają fajny program i podejście do studenta.
Jak byłam u nich na spotkaniu zeby się dowiedzięć wszystkiego to bardzo miło mnie tam przyjęto.

a myslałaś o profilu technik bhp,teraz jest na topie:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

S t u d i a