Cytat
agamiszczynska
Zastanów się nad kierunkami medycznymi :) Bardzo przyszłościowe. Masażysta lub higienistka stomatologiczna

od siebie polecę opiekuna medycznego, jeżeli tylko by to kogoś to interesowało i czułby, że to coś dla niego to śmiało! tym bardziej, że nauka trwa rok - intensywnie, ale naprawdę polecam

O to prawda opiekuna medycznego wiele osób chwali w mojej szkole :)

U mnie ogólnie każdy chwali kierunki medyczne. Są bardzo przyszłościoweZmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-12-29 11:23 przez agamiszczynska.

Zgadzam się, że kierunki medyczne są przyszłościowe. Ja osobiście pracuję jako asystentka, ale poszłam do Cosinusa w Krakowie, żeby dostać świadectwo higienistki i podnieść kwalifikacje. Prawdę mówiąc już nauczyłam się robić higienizację, ale żeby mieć możliwość wykonywać te zabiegi muszę mieć świadectwo. Tak że szkoły policealne jak najbardziej się nadają nie tylko do tego, żeby nauczyć się też czemuś nowemu, ale też żeby więcej zarabiać w swojej branży :)

Jest przyszłość dla osób po szkole policealnej. Np. w Cosinus kierunki się zmieniają i są dostosowywane do zapotrzebowania rynku. Teraz królują te medyczne, bo w tej branży nie trudno o dobrą pracę. Warto pójść w tym kierunku, tym bardziej, że nauka w Cosinus jest bezpłatna :)

Ja szczerze polecam florystykę i był to najlepszy wybór jakiego dokonałam w życiu. Nauka trwała tylko rok. Wszystko było bezpłatne nawet materiały florystyczne i kwiaty potrzebne na zajęcia zapewniała szkoła. Nauczyłam się tworzenia kompozycji kwiatowych z kwiatów żywych i suszonych oraz wiele innych ciekawych rzeczy. Pracuję w kwiaciarni, ale myślę teraz o pracy na etacie jako dekoratorka sal weselnych :) Wiele się nauczyłam w tej szkole i nawet jesli ktoś pójdzie do takiej szkoły z nudów, to przynajmniej nauczy się tworzyć piękne bukiety - a to przydaje się w życiu. kończyłam Cosinus i był to najlepszy wybór :)

Nowy zawód a do tego szeroki wybór. Cosinus jest szkołą totalnie bezpłatną. Także warto się zapisać.

Pewnie, że tak. np Opiekun medyczny, to fajny, przyszłościowy kierunek, no i można wykonywać ten zawód też za granicą, co jest mega fajne. Ja skończyłam darmową szkołe Cosinus i polecam ją wszystkim! Fajni nauczyciele i było dużo zajęć praktycznych co jest na ogromny plus! :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Technik masażysta - szkoła policealna