Obecnie rozmawiamy o:

zakupy w sieci

gorący temat

operacja oczu

29 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

W policealnej dużo więcej można zdobyć doświadczenia, nie dość że krótsze niż studia a bardziej intensywne i przede wszystkim o wiele wiele więcej godzin praktycznych plus nauka praktyczna a tego się nie doświadczy nigdzie indziej. No i cosinus jako szkoła najdłużej na rynku zna potrzeby więc warto jej zaufać.

Na rynku pracy raczej za dużo już jest osób ze studiami bez doświadczenia, więc lepiej zainwestować w praktyczną naukę i się wybić na tle innych.

Nie zawsze trzeba iść na studia, w szkołach policealnych też wydają kwalifikacje w zawodzie, można sobie zrobić fajne kierunki i są na rynku darmowe szkoły a zajęcia są w weekendy jak na studiach zaocznych płatnych. Ja poszłam do Cosinusa po maturze i jestem bardzo zadowolona. Osobiście polecam Higienistkę bo jest bardzo dużo ofert pracy a tylko w szkole policealnej zdobędziesz uprawnienia do wykonywania tego zawodu

ja mogę polecić cosinusa. Naprawdę ciekawe zajęcia i dużo się nauczyłam

Bardziej przygotowuje do zawodu, przybliżone jest podejście do pracy z ludźmi, do przyszłego zawodu.

Więcej można się nauczyć niż kursy. A w cosinusie masz taką naukę w 100% za darmo. I nie ma umowy, ani opłat. Zawsze w sekretariacie można uzyskać wszystko na miejscu no i fakt, że otwarty jest aż 7 dni w tygodniu.

Dzięki praktykom i nauczycielom pracującym w zawodzie można pozyskać informacje gdzie najlepiej znaleźć możliwość pracy tudzież stażu. a cała reszta jest w naszych rękach.

Można fajnie nawiązać kontakty podczas np praktyk, ale w szkole są nauczyciele którzy aktywnie pracują w zawodzie, bynajmniej u nas w cosinusie. To też otwiera furtkę do możliwości pracy w zawodzie.

Zawód , który daje możliwość pracy. W szkole policealnej Cosinus ma się egzamin państwowy , który upoważnia do pracy w zawodzie.

Dają uprawnienia , dzięki którym można wykonywać zawód. A to jest kluczowe jak się podejmuje naukę.

W cosinusie jest bardzo duży wpływ na naukę praktyczną dzięki super nauczycielom. Osobiście bardzo mi się podoba ich zaangażowanie i sposób prowadzenia zajęć.

Dla mnie to możliwość zdobycia wiedzy i kwalifikacji. Bo jak wiadomo musi być to zatwierdzone na papierze. A o to , że mogę zdobyć takie właśnie kwalifikacje dba Cosinus , to mój wybór.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Konto studenckie