Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ja polecam szkole policealna gowork:) mają bardzo fajne kierunki kształcenia, m.in technika farmacji, technika usług kosmetycznych, oraz asystentka stomatologiczna.

Szczerze? Wiele osób, a przynajmniej z mojego miasta po studiach prawniczych i innych nie mogą znaleźć żadnej pracy! Ja osobiście chodzę do policealnej na ratownika medycznego, został mi jeszcze rok, po skończeniu szkoły i zdaniu egzaminu trzeba zrobić staż i dopiero wtedy do pracy, niestety po większości kierunków policealnych trzeba mieć staż. Ale poleciłabym ci technika farmacji, koleżanki które ukończyły są zadowolone , mają staż i pracują już.

Ja studiuje a teraz dodatkowo będę robiła technika administracji (pokrewne do mojego kierunku studiów). Zawsze to dodatkowy papierek i jakieś możliwości :)

kurcze ja złożyłam podanie w maju do szkoły policealnej prywatnej i mieli się do mnie odezwać i się nie odezwali jeszcze :( , miałam zapłacić wpisowe i podpisać umowę, a tu lipa, w poniedziałek idę sprawdzić o co chodzi :(

Mogę polecić wam cosinusa. Naprawdę ciekawe zajęcia i dużo się uczę

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

nie zapomnij założyć konta studenckiego. Takie konta z reguły sa o wiele bardziej korzystne od standardowych kont. Zobacz sobie na warunki konta studenckiego w mbanku.

Oprócz tego, że konto jest za darmo dostajesz:

pakiet zniżek do sklepów
oraz zwrot kasy za zaupy płatnością kartą albo blik.
https://www.konto-studenckie.pl/

Na stronie jest dobre porównanie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-11-02 09:59 przez marcy23.

Według mnie znacznie lepiej iść do szkoły policealnej na chociażby roczny kierunek niż męczyć się 3-5 lat na studiach na siłe. Czy jest po tym praca? Tak jak po wszystkim. Nie ważne czy kończysz kurs, szkołę policealną czy studia, trzeba mieć na siebie jakiś pomysł, jakąś pasje i trochę chęci. Ze szkół policealnych mogę polecić Cosinus, bo szkoła jest bezpłatna i ma żadnych opłat za wpisowe, czesne czy egzaminy.

Cytat
MarlenaKA
Według mnie znacznie lepiej iść do szkoły policealnej na chociażby roczny kierunek niż męczyć się 3-5 lat na studiach na siłe. Czy jest po tym praca? Tak jak po wszystkim. Nie ważne czy kończysz kurs, szkołę policealną czy studia, trzeba mieć na siebie jakiś pomysł, jakąś pasje i trochę chęci. Ze szkół policealnych mogę polecić Cosinus, bo szkoła jest bezpłatna i ma żadnych opłat za wpisowe, czesne czy egzaminy.

Również polecę Cosinusa, uważam, że to dobry pomysł. Praca jak to praca, teraz ludzie nawet po studiach nie mogą jej znaleźć. Szkoła policealna daje zawód, cosinus uczy praktyki, warto przejrzeć ich ofertę.

Nauka w szkole cosinus to dobry wybor. Sama skonczylam u nich kosmetyke i jestem zadowolona. Nauka całkowicie bezplatna, zajecia odbywaja sie w weekendy. Bardzo dobre przygotowanie do egzaminow zawodowych i do pracy w zawodzie bo w szkole jest duzo zajec praktycznych. Dzieki szkole mozesz zdobyc tytul technika.

Cytat
omajk
Nauka w szkole cosinus to dobry wybor. Sama skonczylam u nich kosmetyke i jestem zadowolona. Nauka całkowicie bezplatna, zajecia odbywaja sie w weekendy. Bardzo dobre przygotowanie do egzaminow zawodowych i do pracy w zawodzie bo w szkole jest duzo zajec praktycznych. Dzieki szkole mozesz zdobyc tytul technika.

policealna szkoła w cosinus to dobry wybór., ja jestem na administrację, zostaje mi ostatni semestr. polecam. :)

Zastanów się nad kierunkami medycznymi :) Bardzo przyszłościowe. Masażysta lub higienistka stomatologiczna

Idź co Cosinusa w Koszalinie, dobrze uczą i masz później szeroki wachlarz perspektyw.

Mi również nie poszło na maturze i poszłam do szkoły policealnej czego absolutnie nie żałuję. Skończyłam kosmetykę i otworzyłam swój salon. W szkole było dużo praktyki a do tego co jakiś czas organizowane były kursy z np makijażu ślubnego, dziennego, stylizacji paznokci, przedłużania i zagęszczania rzęs. Wiele się nauczyłam i bardzo przydała mi się nabyta wiedza podczas nauki w Cosinusie. Szczerze polecam:)

Cytat
PatiK93
Mi również nie poszło na maturze i poszłam do szkoły policealnej czego absolutnie nie żałuję. Skończyłam kosmetykę i otworzyłam swój salon. W szkole było dużo praktyki a do tego co jakiś czas organizowane były kursy z np makijażu ślubnego, dziennego, stylizacji paznokci, przedłużania i zagęszczania rzęs. Wiele się nauczyłam i bardzo przydała mi się nabyta wiedza podczas nauki w Cosinusie. Szczerze polecam:)

u mnie było podobnie, a dodatkowo będąc u nich na policealnej uczęszczałam też na kurs maturalny i poprawiłam maturę - dzięki kursowi naprawdę nieźle mi poszło, byłam bardzo zadowolona

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 4/5

Szkoły policealne to jedno, a drugie to kursy zawodowe i szkolenia. Prawda jest taka, że nie każdy nadaje się na studia, a po ogólniaku nie mamy kompletnie nic. Tak więc chcąc w przyszłości zarabiać normalne pieniądze trzeba zapisać się zarówno do szkoły policealnej jak również na jakieś kursy zawodowe. W Warszawie jest ośrodek Kontimex - jeden z najlepszych w Polsce, bardzo duży wybór kursów i szkoleń.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gdzie zamieszkać?