Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

gorący temat

Nietypowa uroda

dzisiaj o 15:10

Meble

dzisiaj o 13:22

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Irytująca reklama

26 lis 2012 - 16:16:37

Cytat
jolieetolie
podpasek always,
byla tez reklama, w ktorej chlopiec wolal zrobic kupe u kolegi, bo mial lepszy odwiezacz powietrza,
reklama nutelli jak dziewczyna schodzi do kuchni a ojciec gapi sie na nia jak pedofil

jak sobie cos przypomne to dopisze :)

popieram, zwłaszcza z reklamą nutelli pierwsze co mi sie rzuciło to ojciec pedofil ;p ;)

- i reklama plusa nonononononono mam jej dosyc.

- serek almette oczywiscie

- reklama "pomysłu na.." wkurzający chłopiec "no psecies mówie ze socyste.."

- pierogi pudliszki

mnóstwo jest takich reklam.

Irytująca reklama

26 lis 2012 - 16:19:48

ja kocham reklamę z oreo i imisimi też lubię :) a dodatkowo nie cierpię z tymi konserwantami, albjakiś serek z rodzinką : nie jesteem glowdna mamo, albo hohland :)

Irytująca reklama

26 lis 2012 - 16:20:18

Cytat
jolieetolie


o dokładnie o to chodzi:)

Irytująca reklama

26 lis 2012 - 16:21:40

Reklama Lokomotivu, gdzie chłopczyk mówi mamie, że 'nie jest senny ani otępiały' też mnie rozwala. Kto to wymyślił, ja się pytam -.-

Irytująca reklama

26 lis 2012 - 16:23:39

Cytat
Evans18
Ta z ing banku z tym bachorem w pociągu!

Irytująca reklama

26 lis 2012 - 16:25:54

Cytat
klaudia1300
ja kocham reklamę z oreo i imisimi też lubię :) a dodatkowo nie cierpię z tymi konserwantami, albjakiś serek z rodzinką : nie jesteem glowdna mamo, albo hohland :)

A ja nienawidzę tej reklamy z OREO- fajna była ta, w której chłopiec o 12 w nocy ciągnie ojca do kuchni, bo jest Dzień Ojca, ale ta z dziewczynką, która siedzi z ojcem w namiocie mnie strrrasznie wnerwia: "nie jesteś jeszcze gotowy"

Irytująca reklama

26 lis 2012 - 16:26:54

żanet kaleta- radio,
alwaysy,
teraz gole dupy w tv - za kazdym razem zastanaiwam sie czego jets to reklama i dowiaduje sie na koncu - jak mozna zrobic reklame ktora nie kojarzy sie z produktem tylko z.. no wlasnie. z czym? ;/
o rany.
almette - faktcyznie do porzygu, najgorsze jest to ze to dziecko wyzwala we mnie agresje ;O



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-26 16:28 przez gunia88.

Irytująca reklama

26 lis 2012 - 16:27:14

Cytat
jolieetolie

reklama nutelli jak dziewczyna schodzi do kuchni a ojciec gapi sie na nia jak pedofil

O masz! A myślałam, że to tylko ja tak postrzegam tę reklamę, że ten ojciec jakiś nie teges...

Irytująca reklama

26 lis 2012 - 16:27:48

łatwiej powiedziec która nie jest irytująca :D
Mało oglądam telewizji, ale reklamy always są dramtyczne... 3 dni ta piosenka mi chodziła po głowie kiedys, chociazbym miała sobie wkładac wate to nie kupie nigdy always!

Irytująca reklama

26 lis 2012 - 16:29:25

1. Pierogi Pudliszek- palce lizać.. no mam ochote wyrzucic TV przez okno!!!!!
2. Plus- There's no limit.
3. Tata z Almette który nic nie wie :D
4. Seeerki topiooone tak pyszne że.....:(
5. Ostatnia reklama ORANGE lawina euforii- JUPILAAAAJ !!

W czerwcu obroniłam prace mgr z reklamy tv dla ludzi starszych i powiem wam że reklamy protez, pieluchomajtek leków itp to był pikuś, jesli chodzi o poziom irytacji, jakbym miała analizować reklamy Pudliszek chyba trafiłabym do psychiatryka :D

Irytująca reklama

26 lis 2012 - 16:31:45

reklama jogurtów-kaszek z Czarnkowa. Jest tak niesamowicie sztucznie zagrana, że musisz to zobaczyć. Wpisz sobie na youtube " Czarus - Oficjalna reklama OSM Czarnków "

Irytująca reklama

26 lis 2012 - 16:34:14

Cytat
festucarubra
reklama jogurtów-kaszek z Czarnkowa. Jest tak niesamowicie sztucznie zagrana, że musisz to zobaczyć. Wpisz sobie na youtube " Czarus - Oficjalna reklama OSM Czarnków "

:D Haha, nie widziałam tego wcześniej, mistrzostwo sztuki aktorskiej.

Irytująca reklama

26 lis 2012 - 16:34:20

Pudliszki!Po prostu nie rozumiem,jak w XXI wieku można reklamować wadę wymowy :/

Irytująca reklama

26 lis 2012 - 16:40:47

Irytująca ale prawdziwa ;)


Irytująca reklama

26 lis 2012 - 16:42:55

oststnio t-mobile z gołymi zadami

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

podstawy przedsiębiorczości