Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 6 7 8 9 10 11

Irytująca reklama

27 lis 2012 - 15:47:24

LTE z Dowborem ;/

Irytująca reklama

27 lis 2012 - 15:49:05

Podpaski Always i pierogi Pudliszki z tym małym, najbardziej denerwującym dzieckiem.

Irytująca reklama

27 lis 2012 - 15:49:38

Cytat
nata220
LTE z Dowborem ;/

i ta z dowborem i ta z rockiem mnie irytują.
reklama 'moi bliscy' tez dziwna. baardzo irytowała mnie też reklama ubezpieczenia ing 'zrób rakowi wspak' (cała seria), może pomysł dobry, ale grająca w niej aktorka wywołuje we mnie agresję.




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-27 15:54 przez jolieetolie.

Irytująca reklama

27 lis 2012 - 15:58:06

reklama serków hohlannd doprowadza mnie do furii. ten chłopak jest tak sztuczny, a wierszyk tak denny, ze ma ochote rozwalic telewizor. fundusz moi bliscy też jest żenujący. nienawidzę tez reklamy iladian na upławy z pochwy. nie wiedziec czemu zawsze puszczają ją wtedy keidy coś jem :P
wszystkie reklamy z Chuckiem Norrisem są tak beznadziejne, że aż trudno coś sensownego o nich powiedzieć. Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. I kiedyś była taka reklama w radio jak matki na melodię kołysanek śpiewały swoim dzieciom "spij ty gnoju, spij debilu". Przesłanie było słuszne, bo zwarcało uwagęna to jak zwracamy się do dzieci, ale sama forma bardzo mnie zniesmaczyła, bo obrażała mnie osobiście jako matkę...

zweryfikowana
Posty: 395
Ostrzeżenia: 1/5

Irytująca reklama

27 lis 2012 - 16:04:50

Cytat
basia1590
jeszcze rap o serku topionym :D
dokładnie;/;/ tego bachora to bym wywaliła na zbity p*sk za drzwi razem z tym rapem i serkiem;/;/

T-mobile pobiło wszytskie reklamy;/;/ I teraz też Doda jest...;/;/

zweryfikowana
Posty: 242
Ostrzeżenia: 1/5

Irytująca reklama

27 lis 2012 - 16:10:05

bardziej irytujaca od always była ta reklama z wkładkami belli - jak laska mówiła że 100% bawełna - co za kretyn to wymyślił
teraz osobiście drażni mnie reklama nowego windowsa - ta śpiewająca dziewczyna i wogole ta piosenka jest mega drażniająca ...
Idiotyczna reklama plus i ten rudy koleś - działa mi na nerwy

ahhhh i to niedorozwinięte dziecko z pierogami pudliszek - woła o pomstę do nieba



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-27 16:10 przez Domi_____.

Irytująca reklama

27 lis 2012 - 16:11:19

- pierogi marki Pudliszki (sorry, ale dzieciak jak jakiś niedorobiony),
- gołe dupy T-Mobile,
- goła dupa Dody,
- no no no Plusa,
- reklamy Always, wszelkich maści i kremów na hemoroidy, lekarstw na problemy z nietrzymaniem (lub zbyt długim trzymaniem) moczu, ta reklama o zimnych stopach.

Irytująca reklama

27 lis 2012 - 16:14:37

Cytat
Domi_____
teraz osobiście drażni mnie reklama nowego windowsa - ta śpiewająca dziewczyna i wogole ta piosenka jest mega drażniająca ...

ja znowu bardzo lubię tę piosenkę ustawiłam ją sobie jako dzwonek w telefonie :) lubię też piosenkę z reklamy perfum vip212 :)

Irytująca reklama

27 lis 2012 - 16:15:22

Najgorsza jest najnowsza reklama T-mobile,gdzie wszyscy sa nadzy.A do tego jeszcze puszczaja ja normalnie w dzien.Ostatnio moj 3 letni synek ja zobaczył i zaczał krzyczec:pupa!

Irytująca reklama

27 lis 2012 - 16:15:43

proszek Zygmunta Hajzera? Czy jak mu tam:)

Irytująca reklama

27 lis 2012 - 16:20:55

zdecydowanie ciasteczka oreo! masakra:D

Irytująca reklama

27 lis 2012 - 16:22:54

z edzią górniak

Irytująca reklama

14 paź 2021 - 10:40:11

Cytat
anbata
saga o zbieraniu grzybów
media Markt...

no to było dziwne... ;)


---------------------------------------------------------
reklama https://www.banery.guru/statyczne/

Najważniejsze dla reklamy jest teraz pozycjonowanie strony www - polecam przeczytać https://www.kuriozalny.pl/pozycjonowanie-w-rzeszowie/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-09-20 12:51 przez pieknyolek.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

antropologia...błagam o pomoc