Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Therm line fast opinie

27.01 o 19:01

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

calominal opinie

30.01 o 21:06

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Aktywne użytkowniczki

Irytująca reklama

26 lis 2012 - 17:19:53

O właśnie,jeszcze reklama pierogów Pudliszek i "Pomysłu na soczystego kurczaka".
Denerwują mnie reklamy z dziećmi..

I nie znoszę reklam z Pakosińską..

Irytująca reklama

26 lis 2012 - 17:20:57

ile tego jest.
ostatnio mnie wkurza reklama kinder "zobacz święta oczami dziecka" - kinder takie dziwne

i jakiegoś banku - co baba mówi na końcu " sprawdź nas" z takim sztucznym uśmiechem, a jakas inna "złego słowa nie powiem" też z takim uśmiechem sztucznym

Irytująca reklama

26 lis 2012 - 17:23:20

reklama serka topionego- jak ten chłopak śpiewa....wrrr

Irytująca reklama

26 lis 2012 - 17:25:08

Cytat
kinia231
mnie natomiast najabardziej wkurza reklama jakiegoś serka (topionego chyba) jak cała rodzina robi coś w kuchni a ten gówniarz tak 'słodko' śpiewa ... uuoeee tak słodko, że można się pooo....ć


mnie ta sama reklama denerwuje plus always

zweryfikowana
Posty: 307
Ostrzeżenia: 1/5

Irytująca reklama

26 lis 2012 - 17:26:25

mnie wkurzaja i to bardzo reklamy ktore wyskakuje w internecie, ale nie wiem czy o takie tez tobie chodzi.

Irytująca reklama

26 lis 2012 - 17:27:16

Cytat
Anastazja30
I nie znoszę reklam z Pakosińską..[/size]

Ooo tak UPS, w ogóle nie czaje bazy, ani mnie to nie bawi ani nic.

Irytująca reklama

26 lis 2012 - 17:30:24

Cytat
czaarnulkaaa
Cytat
Obsession
obecnie gołe dupska w t-mobile

Niby od 22 takie rzeczy a nadają cały dzień :D

Mnie się podobała reklama Old Spice (szkoda, że jakiś frajer napisał list i ją zdjeli), za to naprawdę irytująca jest ta z dziewczynami, które śpiewają w reklamie podpasek. To z tym serkiem i dzieciakiem również jest okropne.

Za to reklama z Tomaszem Kotem i tą dziwczyną co tak non stop obok niego tańczy jest tak przyjemnie odmóżdżająca po całym dniu.. :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-26 17:32 przez roorek.

Irytująca reklama

26 lis 2012 - 17:31:47

Cytat
roorek
Cytat
czaarnulkaaa
Cytat
Obsession
obecnie gołe dupska w t-mobile

Niby od 22 takie rzeczy a nadają cały dzień :D

Mnie się podobała reklama Old Spice (szkoda, że jakiś frajer napisał list i ją zdjeli), za to naprawdę irytująca jest ta z dziewczynami, które śpiewają w reklamie podpasek.
uu jaki list? o co chodzi, bo nie czaje?

Irytująca reklama

26 lis 2012 - 17:33:15

najbardziej irytujące są reklamy na szafie!!! które pokazując sie co kilka sekund!!!

a co do tematu..
moje typy:

- biedronka! ta piosenka to koszmar!
- media markt o końcu świata
- pierogi pudliszki - ten sepleniący chłopak miał być chybą smieszny ale mnie denerwuje!
- podpaski always - porażka na całej lini!
- Vizir i Chajzer
- jakieś tabletki, które reklamuje gesslerowa
- m-bank "to rośnie jak Pan płaci"
- t-mobile
- chyba plus, tych 3 gości śpiewajacych



teraz juz jej nie ma... ale jakiś czas temu była reklama ciastek LU GO.. matko! nic mnie tak nie wnerwiało jak ta wrzeszcząca baba! teraz to belvita i reklama troche lepsza..

oj, sporo tego.. ale póki co pamietam tylko te ;)

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Irytująca reklama

26 lis 2012 - 17:34:37

Cytat
kinia231
mojego faceta doprowadza do szału reklama plusa, w której Ci faceci wyskakują z pudełka i śpiewają "nono nonononono nononono"

Irytująca reklama

26 lis 2012 - 17:35:21

Cytat
Obsession
Cytat
roorek
Cytat
czaarnulkaaa
Cytat
Obsession
obecnie gołe dupska w t-mobile

Niby od 22 takie rzeczy a nadają cały dzień :D

Mnie się podobała reklama Old Spice (szkoda, że jakiś frajer napisał list i ją zdjeli), za to naprawdę irytująca jest ta z dziewczynami, które śpiewają w reklamie podpasek.
uu jaki list? o co chodzi, bo nie czaje?

Nie pamiętam teraz jak się nazywają Ci, którzy decydują o tym, które reklamy kiedy mają być puszczane i czy w ogóle będą, ale czytałam, że dostali list od jakiegoś faceta, który się skarżył, że ta reklama jest przekłamana i godzi w honor polskiego mężczyzny, bo żaden facet po pracy nie ma czasu skokać na siłownie i pakować żeby tak wyglądać. No kretyństwo jednym słowem :D

jakby tak babki miały bojkotować każdą reklamę, gdzie występuje szczupła kobieta, to byłoby tego zdecydowanie mniej między serialami :D

Irytująca reklama

26 lis 2012 - 17:35:25

Cytat
extrashopping
reklama jakiegoś serka chyba. Gdzie taka bardzo sztuczna dziewczynka pyta się taty co to są konserwanty i zagęstniki . Brr nienawidzę jej.

Almette :D "No dobrze, a konserwanty?" To, w jaki sposób to wypowiada wzbudza we mnie agresje, mimo, że to dziecko :P

Mnie denerwują reklamy wszelkich leków a szczególnie syropu Stodal, gdzie sztuczna, komputerowa rodzinka na przyjęciu zamiast "sto lat" śpiewa "Stodal, stodal..."

Irytująca reklama

26 lis 2012 - 17:35:51

Cytat
basiawiecie
jeszcz4e jest ostatnia z plusa.. no no no no no co goscie spiewaja z pudełka

Irytująca reklama

26 lis 2012 - 17:49:05

Cytat
Evans18
Cytat
Anastazja30
I nie znoszę reklam z Pakosińską..[/size]

Ooo tak UPS, w ogóle nie czaje bazy, ani mnie to nie bawi ani nic.

bo to tylko bawi farbowane jasne blondynki

Irytująca reklama

26 lis 2012 - 17:58:03

Mnie strasznie ale to strasznie denerwuje reklama hochlandu co jakiś chłopak robi kanapki i śpiewa: ,,niech mnie gęś kopnie czy ślepa gienia mam coś do pojedzenia'' no nie mogę przecierpieć tej reklamy ! jest okropna i żałosna !

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

podstawy przedsiębiorczości