Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Psychologia społeczna - badania.

26 lis 2012 - 14:49:04

Witam Was Dziewczyny. Mam nadzieję, że mi pomożecie choć trochę :) Otóż mam przeprowadzić badania. Problem w tym, że mam pustkę w głowie i nie mogę znaleźć sensownego tematu. Dlatego zwracam się z uprzejma prośbą do Was. Może macie jakieś sensowne pomysły? Cała trudność polega na tym, że później muszę mieć dostęp do grupy badanych. Tak więc, dzieci na przykład odpadają. Proszę, pomóżcie bo mnie już głowa pęka od wysilania mej mózgownicy.

Psychologia społeczna - badania.

26 lis 2012 - 14:56:01

Zbadaj jakiś problem z zakresu patologii społecznych...nie wiem za bardzo jak pomóc, gdyż nie wiem jakie to mają być badania, jaka grupa osób, dotyczące tematu zagadnienia, czy całego przedmiotu?

Psychologia społeczna - badania.

26 lis 2012 - 14:57:38

Całego przedmiotu. Grupa osób jeśli chodzi o liczbę to około 30- 40 osób.

Psychologia społeczna - badania.

26 lis 2012 - 15:08:51

No t jak całego to może spróbuj coś ze stereotypami np
-Stereotypy panujące we współczesnym społeczeństwie odnośnie np koncertów metalowych (,że niby stanizm bla bla bla)
-bądź postrzeganie starszych ludzi przez młodzież (coraz częściej słyszy się negatywne oceny ludzi starszych od młodych (w pewnej części zasłużone)
-uprzedzenia pewnej grupy społecznej np Twoja grupa na studiach do innej ( często słyszy się o rywalizacji między grupowej)
-Alkoholizm gimnazjalistów jako powszechniejszy problem społeczny
- eurosieroctwo
- Kampanie na rzecz dzieci z domów dziecka, a wyuczona bezradność wychowanków DD

Nie wiem w sumie co jeszcze...i czy te się wgl nadają:P Psychologie społeczną miałam na 1 roku czyli jakieś 3 lata temu:P:P

Psychologia społeczna - badania.

26 lis 2012 - 15:11:46

Dziękuję :) dobre i to, zawsze jakiś punkt zaczepienie ;) A co studiujesz jeśli mogę zapytać?

Psychologia społeczna - badania.

26 lis 2012 - 15:25:08

A może jeszcze jakaś dobra dusza wesprze mnie radą :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Irytująca reklama