Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

praktyki szpital

04 paź 2012 - 17:36:40

Witam dziewczyny, może któraś mi pomoże.
Zapisałam się na kierunek op.medyczyny i moja sekretarka "trochę" się opóźnila z tym, żeby mi powiedzieć co potrzebuje. Ciężko było się z nią dogadać.. powiedziała że będę mieć praktyki/lekcje w szpitalu i potrzebuję białego fartucha i białych butów.
I teraz moje pytanie, jest u mnie sklep z takimi artykułami ale nie wiecie może ile mniej wiecej kosztuje taki fartuch oraz czy białe buty to mogą być tenisówki czy trzeba po prostu mieć jakieś typowe ? Nie orientuję się w tym, rano idę jutro do tego sklepu i nie wiem czy te buty są konieczne skoro mam białe tenisówki nowe.
Może któraś miała praktyki w szpitalu i się orientuje?

praktyki szpital

04 paź 2012 - 19:38:44

Tenisowki moga byc o ile maja tez podeszwe biala. Natomiast fartuchy kosztuja zwykle od 70 wzwyż.

praktyki szpital

04 paź 2012 - 19:42:41

Ja za swój fartuch dałam ok 90 zł , zwykły biały krótki na zamek ,a co do butów to pewnie chodzi o zwykłe białe klapki, zarówno te ze sklepu medycznego jak i zwykłe z kazdego obuwniczego , o ilee ktoś z góry Ci nie powie ze maja byc takie i takie :)

praktyki szpital

14 sie 2022 - 17:31:10

Ja już nawet nie pamiętam kiedy odbywałam praktyki w szpitalu, ale co by nie mówić to oczywiście jego właściwy wybór jest jak najbardziej istotną kwestią. Jak dla mnie szpital przede wszystkim musi mieć kompletną załogę oraz dobre wyposażenie. W takiej sytuacji wiem, że https://www.szpitalmaltanski.pl/ jest doskonałym wyborem.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

germanistyka temat pracy licencjackiej