Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dostałam się na studia do Krakowa. Zastanawiam się gdzie mogę chodzić na pyszne i w mairę tanie obiadki? :)
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)

Heh, sama sobie gotuj? Chyba, że Cię stać to ok ;) Ja niestety nie znam takich miejsc bo byłam tam tylko parę razy w życiu, ale przynajmniej podbiłam wątek ^^

Myślę, że będę gotowała, ale napewno nie codziennie :)

też chętnie się dowiem, bo też zaczynam studia w Krk ;D

Świetna orientalna knajpka koło politechniki ( za galerią krakowską )
bardzo tanio i mega smacznie
A tak w ogóle mieszkam w Krakowie od urodzenia, więc jakby któraś z Was szukała kolezanki to zapraszam ;))
chętnie poznaję nowych ludzi ^^



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-15 12:30 przez AboutMyWardrobe.

zweryfikowana
Posty: 2.295
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie koło PK jest orientalna knajpka ;d? Idę na 3 rok na PK i nie widziałam. chyba, że znam, ale nie wiem, o której mówisz :P

Dobre jedzenie i tanie ejst na Bronowicach, gdzieś koło UP. Jakieś chińskie czy co takiego. Dużo moich znajomych chwaliło, sama nie jadalam :D

Cytat
_Mada_
Gdzie koło PK jest orientalna knajpka ;d? Idę na 3 rok na PK i nie widziałam. chyba, że znam, ale nie wiem, o której mówisz :P

Dobre jedzenie i tanie ejst na Bronowicach, gdzieś koło UP. Jakieś chińskie czy co takiego. Dużo moich znajomych chwaliło, sama nie jadalam :D
Potwierdzam, kolega mi również o tej knajpie wspominał.

Koło ul. Szlak, knajpka z orientalnym jedzeniem, jest juz długo, często tam chodzę
Niedaleko jest klub fitness i siłownia Pure

Krakus, Nawojka - okolice AGH :D Na UEku jest stołówka, gdzie Panie zwykle dają większe porcje, niż powinny być :D

Zależy też na którą uczelnię się dostałaś i gdzie będziesz mieć bliżej ;)

ja proponuję gospodę koko na ul. gołębiej ( samo centrum, 2 kroki od rynku ) jedzenie jest pyszne, a obiad z dwóch dań kosztuje 9 zł. :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-17 13:40 przez bonczi.

też bym polecała nawojkę jak ktoś wyżej :)

Na grodzkiej jest fajna knajpa dobre jedzenie i wychodzi nie drogo tylko nie pamietam nazwy ale tam bierze się jedzenie na wagę :) jak dla mnie fajna sprawa bo można zjeść ile się może i można mieszać różne potrawy :)

ul. Czysta, Bar Uniwersytecki. np. pomidorówka 2,22zł :D a jedzonko pyyyszne, domowe :) dużo studentów tam chodzi :D zestaw obiadowy: pierwsze danie + drugie danie + kompot = 10zł :D

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Polecam ci stronkę http://escoproject.pl/ masa lokali ja korzystam na co dzień

Tak jak jedna kolezanka wyzej Gospoda Koko ul.Gołębia jedyny minus jest taki ze w godzinach 12-15 jest straszny tłok, ale jedzenie domowe, bardzo smaczne i roznorodne :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

WSH Leszno ktoś się wybiera??