Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
bonczi
ja proponuję gospodę koko na ul. gołębiej ( samo centrum, 2 kroki od rynku ) jedzenie jest pyszne, a obiad z dwóch dań kosztuje 9 zł. :D

nie studiuję w Krakowie, ale kiedyś koleżanka mnie tam zabrała i chciałam to samo zaproponować :) obiady jak u mamy, na dodatek za grosze:)

Stołówka w KRAKOWIAKu (na Armii Krajowej 9)! Jadłam tam mnóstwo razy i zawsze mi smakowało, ale za pierogi z mięsem i za pulpety drobiowe w sosie koperkowym, to bym się dała w plasterki pokroić:D tanio (zupa+drugie danie 12zł, samo drugie 8zł-10zł), duże porcje, codziennie duży wybór jedzonka i naprawdę MEGA PYSZNE, takie domowe, mają tam tłumy, więc trzeba się spieszyć, bo zazwyczaj około 14 już połowy rzeczy z listy nie ma, bo jest zjedzona, a otwarte jest od 12 do chyba 17:D



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-14 15:12 przez freshly.

Ja polecam:
- W starej kuchni (ul. Św. Tomasza, przy placu szczepańskim) obiad 2 daniowy z przystawką i kompotem za 17zł, jedzenie domowe, fajny wystrój :)
- Kuchnia domowa na Miodowej, obiad 2 daniowy z kompotem 15zł - smacznie i domowo
- Glonojad na placu Matejki - wegetariańskie jedzenie, ale pyszne! 14zł za 2 dania z małym deserkiem

Co do Koko, to nie raz się już tam zatruliśmy ze znajomymi - nieświeże jedzenie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-14 15:26 przez dzwooneczek.

Lunch bar Kwadrans na ul.Grodzkiej 32 i karmelickiej 31 , super sprawa,blisko rynku i -10% zniżki dla studentów, cały obiad ok 12 zł :D

Cytat
bonczi
ja proponuję gospodę koko na ul. gołębiej ( samo centrum, 2 kroki od rynku ) jedzenie jest pyszne, a obiad z dwóch dań kosztuje 9 zł. :D

Edytuje: nienawidze już tej gospody Koko.

Dokładam Bordo, i Świnke.

Żaczek na Czarnowiejskiej, Babcia Malina na Szpitalnej/ Sławkowskiej, Nawojka (akademik UJ), U Flisaka (Kościuszki), z innych to na Krowodrzy Mała Chatka, jest jeszcze na Malym Płaszowie kolo pętli taki bar mleczny ( nie pamiętam ulicy).
Jak chcesz trochę sypnąć kasą to Gruzińska, Sphinx (można się dobrze najesć czegoś innego :D)


Można też iść do Pasibrzucha kupić sobie jedzenie i odgrzać w domu.


Jeszcze Kuchnia u Doroty na Kazimierzu na Augustiańskiej.

Chyba tyle co sobie przypominam :)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-05 12:18 przez shinobii.

Może gospoda Koko na Gołębiej albo Chimera na Św. Anny:) Takie porcje, że ciężko zjeść:) a tak poza tym to bary mleczne jest ich pełno wszędzie np. Różowy Słoń naprzeciwko UJ-otu albo Flisak koło Fashion:)

A ja od siebie mogę Ci polecić barykrakow.pl
Mieszczą się przeważnie na głównych (i dużych) ulicach Krakowa, jedzenie mają bardzo smaczne i co najważniejsze w dobrych cenach! obiad można zjeść już od 6 zł :)
Również na wynos :P
Polecam :)

niezweryfikowana
Posty: 269
Ostrzeżenia: 2/5

jak przejrzałam ten wątek to jest całkiem pokaźna lista miejsc, gdzie się może udać każdy student, na pewno zje smacznie i tanio. A ja od siebie dorzucę jeszcze Dominium, jakby ktoś miał ochotę na dobrą pizzę, sałatkę, czy makaron. Mają zniżki dla studentów więc można się najeść za marne grosze.

niezweryfikowana
Posty: 370
Ostrzeżenia: 2/5

no właśnie wszystkie mleczaki są spoko tylko czasem mogą one bokiem wyjść, jak się zje pizzę od czasu do czasu też będzie dobrze. Często zaglądam do Dominium i muszę przyznać, że zniżki i promocje są naprawdę super.

Jeżeli szukacie jedzenia taniego i dobrego, który zapełni wasze żołądki do syta to jedynym rozwiązaniem jest KRAKOWSKI KUMPIR. Płacisz jedynie 9-13 złotych, a otrzymujesz posiłek ważący nawet do 1kg!! :D nigdy o tym wcześniej nie słyszałem ale jak zobaczyłem i spróbowałem to byłem w szoku. Naprawdę serdecznie polecam. Dla zainteresowanych, więcej o KRAKOWSKIM KUMPIRZE przeczytacie na Facebooku, tutaj podaje odnośnik: https://www.facebook.com/kumpirwkrakowie?fref=ts . Obiekt znajduje się zaraz obok przystanku Hali Targowej. Idealny dla studenta :D

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

w Żaczku są w miarę ok - w tej stołówce na piętrze. a na ul Czystej był kiedyś bar "Góral", gdzie było mega tanie i dobre jedzenie. Tyle że tam lepiej brać na wynos. W takich barach mlecznych jest czasem taniej niż samodzielne gotowanie
no i koko http://www.gospodakoko.pl/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-07 17:27 przez roksolana83.

Nie znam Krakowa ale ostatnio będąc u lekarza byłam mega głodna i wstąpiłam gdzies po drodze - jedzenie było straszne, schabowy to sama panierka a ziemniaki pływały w tłuszczu, było to niby jakieś domowe jedzenie blisko Politechniki. ]

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 2/5

Ja osobiście to bardzo mało płacę za jedzenie na mieście, bo mam kartę rabatową. Jak idę na sushi to płacę za drugie danie 1 zł, podobnie z pizzeriami – druga pizza za 1zł. Takie rabaty mi gwarantuje Karta na Plus. Polecam!

Chimera - Restauracja/ bar sałatkowy przu ul. św. Anny.

Lokal z klimatem, bardzo oryginalny

Znajdziesz tam ladę pełną różnorakich sałatek (ponad 40 rodzajów), ciepłych dań mięsnych i wegetariańskich (30 rodzajów), własnych wypieków i naturalnych soków



niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 2/5

Sajgonki z kurczakiem serce Uwielbiam. Najlepsze są w Mekongu w Krakowie za 9 zł :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

spóźnienia