Obecnie rozmawiamy o:

Angielski

gorący temat

zalety diety pudełkowej

2 minuty temu

skuteczna dieta

23 minut temu

informacje o żywieniu

41 minut temu

produkty do domu online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Liceum profilowane zaoczne

07 wrz 2012 - 14:13:06

Witam, chciałam sie dowiedzieć jak to jest w liceum profilowanym ale zaocznie. Zapisałam się na takie na ostatni 'rok' czyli do klasy maturalnej, ale nie wiem czego oczekiwać, jak to wszystko będzie wyglądać itd. Wiem tylko tyle, że zajęcia będą w czwartki i piątki od godziny 16 do 19 i w soboty od 8 do 14. Za 2 godziny mam rozpoczęcie roku szkolnego w tej szkole i strasznie sie boję, ponieważ nikogo nie znam, nie wiem gdzie mam iść, a jestem osobą bardzo wstydliwą. Pomóżcie. :(

Liceum profilowane zaoczne

07 wrz 2012 - 14:16:52

ale raczej sie nie nastawiasz na zdanie matury przy takim toku nauczania?

Liceum profilowane zaoczne

07 wrz 2012 - 14:19:03

Chcę zdać mature w tym roku. Będę się przykładac bo innego wyjscia nie mam.

Liceum profilowane zaoczne

07 wrz 2012 - 14:19:35

Czemu do profilowanego a nie ogólnego w profilowanym masz więcej dodatkowych przediotów.

Liceum profilowane zaoczne

07 wrz 2012 - 14:22:57

i moglas sie zapisac tak tylko do maturalnej? nie, no oczywiscie powodzenia, nie znam powodów dla ktorych idziesz takim tokiem nauki, ale osobiscie z calego serca polecam ci 'normalne' codzienne liceum ,chociazby i profilowe. co do nowych ludzi to sie nie przejmuj, przeciez to tylko dwa dni w tygodniu, przez dobre pol roku. nic strasznego sie nie stanie nawet jesli z nikim sie nie zaprzyjaźnisz. przeciez tu chodzi tylko o to, zeby zdać mature. robisz to dla samej siebie, tak? :)

Liceum profilowane zaoczne

07 wrz 2012 - 14:23:06

Do profilowanego dlatego, ze przez 2 lata do takiego chodziłam, ale w ostatniej klasie niestety poległam. Muszę przyznać, że nie przykładałam się juz wtedy do nauki bo kazdy mowil 'maturalna klasa to przepuszczaja' ale ze nie jestem osoba ktora da soba pomiatac mimo ze jestem wstydliwa to podpadlam jednej nauczycielce i niestety... wolalam pojsc na zaoczne niz siedziec kolejny rok z ta sama nauczycielka.

Liceum profilowane zaoczne

07 wrz 2012 - 14:23:51

mój chłopak chodził miał zajęcia w weekendy od rana. współczuje :P też jestem wstydliwa. ale my Ci nie pomozemy tego zwalczyc :]

Liceum profilowane zaoczne

07 wrz 2012 - 14:26:44

Cytat
zuzka147
ale raczej sie nie nastawiasz na zdanie matury przy takim toku nauczania?

A dlaczego miałaby nie zdać? Ja musiałam w 3 liceum zapisać się do szkoły zaocznej i zdałam maturę bardzo dobrze,zresztą jak cała moja grupa.
Wystarczy troszkę chęci.

Miałam identyczną sytuację jak Ty,wcześniej też chodziłam do profilowanego.
Poradzisz sobie spokojnie,ja miałam zajęcia 2 razy w tygodniu. Musisz więcej przykładać się do nauki w domu,ale dasz radę!:)

Liceum profilowane zaoczne

07 wrz 2012 - 14:30:31

Cytat
Natt0930
Do profilowanego dlatego, ze przez 2 lata do takiego chodziłam, ale w ostatniej klasie niestety poległam. Muszę przyznać, że nie przykładałam się juz wtedy do nauki bo kazdy mowil 'maturalna klasa to przepuszczaja' ale ze nie jestem osoba ktora da soba pomiatac mimo ze jestem wstydliwa to podpadlam jednej nauczycielce i niestety... wolalam pojsc na zaoczne niz siedziec kolejny rok z ta sama nauczycielka.

ucieczka jest najprostsza... od zycia nie uciekniesz.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-07 14:31 przez kolczykiswarovski.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

geografia czy wos???