Obecnie rozmawiamy o:

FARBA A UTLENIACZ

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Vademecum Operon Biologia

14 sie 2012 - 13:46:27

Co myślicie o vademecum do biologii z operonu?
Jak jest wydanie 2011 to dużo się różni od kolejnego 2012 ?? ;)

Vademecum Operon Biologia

14 sie 2012 - 13:49:05

Nic się nie różni :) Vademecum bardzo dobre, sama miałam :)

Vademecum Operon Biologia

14 sie 2012 - 14:04:44

ja nie zdawałam biologii tylko geografię:)

Vademecum Operon Biologia

14 sie 2012 - 14:06:22

Ja mam vademecum '2012 i jest naprawdę bardzo dobre i przydatne. Pomaga mi w uczeniu się do sprawdzianów, ponieważ często notatki, które podaje nauczyciel są "w cały świat" a w vademecum jest wszystko uporządkowane. Polecam ;)

Vademecum Operon Biologia

14 sie 2012 - 14:08:44

ja mam ale chyba 2010
bardzo pomogło
co roku jest w nim w sumie to samo

Vademecum Operon Biologia

19 sie 2012 - 23:18:18

Hej, ja w tym roku zdałam maturkę z biologi i uczyłam się z repetytorium z 2009 - najlepsze jakie mogę polecić ! Do tego ksiązka z Operonu do pierwszej klasy <czyli wszystko o człowieku>. Koleżanka miałaz 2012 roku i sama naucycielka, która przygotowywała mnie do maturki po przejrzeniu repetytorium z 2012 roku stwierdziła, że jest nic nie warte, ponieważ zawiera bardzoooo dużo okrojonego materiału, a koleżanka pożyczała notatki ode mnie... Dlatego jeśli szukasz repetytorium, kup z Operona z 2009 roku, widzialam na allegro kilka :) Ja sama pożyczałam na rok, ale ostrzegam, że nowe wydania to kasa w błoto < wg mnie >. Pozdrawiam :)

<moderacja - reklama>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-19 23:52 przez moderator.

Vademecum Operon Biologia

19 sie 2012 - 23:47:23

Ja posiadam do opchniecia repetytorium operon 2011 - bardzo przydatne do poszufladkowania wiedzy :)
ale najbardziej przydaly mi sie dwie ksiazki pana Dariusza Witkowskiego - zbiory zadan dla kandydatow na Uniwersytety Medyczne i zdajace mature z biologii :):)
masz tam od <moderacja> zadan, które rozwiazujac przyswajasz sobie typowe zadania maturalne.
kupilam je rok temu za 100 obie <moderacja>
posiadam jeszcze repetytorium maturzysty z GREGa , wiecej rysynkow i schematow niz w OPERONIE i rysunki takie bardziej schematowe, typowo maturalne :) <moderacja>
Bo to w sumie wazne jest zeby nie uczyc sie z jednego repetytorium tylko z kilku zrodel, by nie przyzyczaic sie do obrazkow schematowych bo jak wiadomo na maturze dostaniesz inne i tedy zonk :P

dobra jest tez taka duza encyklopedia z zaba na okladce - WILLEGO? jest droga, ale ponoc ucza sie z niej studenci medycyny, wiec do matury z biologii tym bardziej;p

swoja droga i z moich dosiadczen to rozwiazujcie duzo zadan typowo maturalnych z zeszlych lat, bo to co daja na maturze to kosmos:):)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-20 00:01 przez moderator.

Vademecum Operon Biologia

19 sie 2012 - 23:51:58

repetytorium konieczne, takie must have dla maturzystow z biologii ;) a znajac zycie to co roku zmieniaja okladke, a srodek taki sam od lat...

Vademecum Operon Biologia

19 sie 2012 - 23:57:12

niekoniecznie srodek musi byc ten sam, to zalezy od tego co wymagaja na maturze, jak sie program zmienia to i repetytorium musza zmienic:) z tym ze to sa pewnie jakiesmalo znaczace zmiany;p

Vademecum Operon Biologia

20 sie 2012 - 10:09:18

nie różni się zbytnio, bardziej różnią się testy z operonu ;)

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 1/5

Vademecum Operon Biologia

20 sie 2012 - 10:15:43

Różni się tylko okładką xD Co do vademecum operonu- słabe jest. Jeśli poważnie zastanawiasz się nad rozszerzoną maturą z bioli- sięgnij po ćwiczenia Witowskiego+ vademecum operonu jako uzupełnienie. Jeśli masz czas i chęci, zapoznaj się z biologią Villego. Bardzo pomocna będzie też Fizjologia organizmów P.Hosera.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-20 10:17 przez Berries.

Vademecum Operon Biologia

23 paź 2012 - 18:00:07

jestem zainteresowana repetytorium operon 2011,
Dariusz Witkowski- zbiory zadan dla kandydatow na Uniwersytety Medyczne i zdajace mature z biologii oraz repetytorium maturzysty z GREGa
jaka jest cena

Vademecum Operon Biologia

26 paź 2012 - 19:58:41

niczym sie nie rozni, tylko okladka :) vademecum z operonu jest co roku to samo do wszystkich przedmiotow, tylko zmieniaja im okladki i cena od razu jest wieksza :D wiem, bo zdawalam mature, pozniej sprzedalam swoje vademecum, a pozniej poprawialam przedmiot i kupilam sobie nowe wydanie tego vademecum niby, a bylo takie samo jak to stare :D

Vademecum Operon Biologia

26 paź 2012 - 20:03:24

Mam stare wydanie, bardzo mi pomogło ;) no i teraz juz kolejny rok medycyny przede mną ;)

Vademecum Operon Biologia

26 paź 2012 - 20:06:20

Pozycja dobra, ale moja biolożka wpoiła nam, żeby nie korzystać tylko z jednego vademecum, ponieważ wszędzie zdarzają się błędy i lepiej coś zweryfikować z innymi książkami - to tak na marginesie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kurs baristyczny Krk