Obecnie rozmawiamy o:

rozwód

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Bielizna komplety damskie

wczoraj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ahahah chyba "uniwersytet" :) ta szkoła to dno i wodorosty,studiuje tam i to najgorszy wybor w moim zyciu, brak kolokwii,na zajęcia mozna sobie nie chodzic, z semsetru na semestr można przejść z palcem w nosie,w ogole nie przygotowuje do zawodu... kpina jakaś

przecież możesz się przenieść na lepszą uczelnię

Cytat
marla12345
tam sie kazdy dostaje w sumie :)
każdy się dostaje, bo teraz dzieci z obecnych roczników mają parcie na Kraków głównie, także Warszawę, więc skoro mało osób składa tam papiery, to normalne jest, że łatwo się dostać

a opinie, że zdaje się bez problemu, to o różnych uczelniach słyszałam, także o tych z Krakowa, np. o Uniwersytecie Ekonomicznym

ja jak studiowałam, jeszcze na Akademii Świętokrzyskiej, nie UJK, to był dobry poziom, trudne egzaminy, zaliczenia itd. ale jak to jeden wykładowca powiedział - muszą się dostosować do obecnych roczników, które coraz mniej umieją ze szkoły i da się z nimi tyle przerobić co kiedyś ze studentami



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-19 23:54 przez pauli05.

niestety z powodów osobistych nie mogę już tego zrobic, na pewno bym sie nie wahała , nikomu nie polecam

Cytat
marla12345
tam sie kazdy dostaje w sumie :)
każdy się dostaje, bo teraz dzieci z obecnych roczników mają parcie na Kraków głównie, także Warszawę, więc skoro mało osób składa tam papiery, to normalne jest, że łatwo się dostać

a opinie, że zdaje się bez problemu, to o różnych uczelniach słyszałam, także o tych z Krakowa, np. o Uniwersytecie Ekonomicznym[/quote]

nie wiem, ja po prostu stwierdzam to po tym że rok temu,dwa lata temu również, dostały się osoby które wyników w nauce ani z matury nie mieli fascynujących stąd też moja opinia , zresztą studiuje tam moja koleżanka która sama mi opowiadała jak to jest tam 'od kuchni' :) dlatego myślę że słowo 'uniwersytet' w nazwie tej szkoły to jakiś przypadek. dodatkowo nie widzę sensu studiowania w tym mieście,przecież tam nie ma dużych perspektyw,oczywiście nie generalizuje ,ale mało komu sie udaje zdobyć pracę z której byłby zadowolony,albo w ogóle ją zdobyć.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-19 23:56 przez marla12345.

Jeżeli ktoś przechodzi z roku na rok to mu grattuluję. Nie każdy wykładowca i prowadzący daje łatwe egzaminy czy kolokwia. Powiedzmy z p. Mgr Kiec na niemieckim wcale tak łatwo nie jest, bądź u Dr Kurcbarta. Ale to tak jak mówię zależne jest od tego kto będzie prowadził zajęcia. Poza tym tak na uczelnie nie narzekam jesli chodzi o nauczanie jednak jesli chodzi o wydzial pedagogiczny i artystyczny to mają okropną organizację. O godzinach rektorskich najczęściej mozna się dowiedzieć dzień wcześniej... z mojej strony tak to wyglada

hahahahahahaahaha... łatwo się dostać, ale nic stamtąd nie wyniesiesz, a poziom jest jak dla mnie ujemny. też w tym roku idę na studia, celuję w nieśmiertelny Kraków. gdybym miała zostać na ujk (jeszcze gorzej: kierunki humanistyczne) nie poszłabym wcale na studia, bo to zmarnowane 5 lat.
ale to moje zdanie..

wie ktos jak wyglada tam studiowanie wzornictwa?

Cytat
gloomy_heroine
hahahahahahaahaha... łatwo się dostać, ale nic stamtąd nie wyniesiesz, a poziom jest jak dla mnie ujemny. też w tym roku idę na studia, celuję w nieśmiertelny Kraków. gdybym miała zostać na ujk (jeszcze gorzej: kierunki humanistyczne) nie poszłabym wcale na studia, bo to zmarnowane 5 lat.
ale to moje zdanie..

popieram, wolałabym nie iść nigdzie niż na tu. autorko-naprawdę,zastanów się jeszcze pięć razy nim wybierzesz tę szkołę

Cytat
gloomy_heroine
hahahahahahaahaha... łatwo się dostać, ale nic stamtąd nie wyniesiesz, a poziom jest jak dla mnie ujemny. też w tym roku idę na studia, celuję w nieśmiertelny Kraków. gdybym miała zostać na ujk (jeszcze gorzej: kierunki humanistyczne) nie poszłabym wcale na studia, bo to zmarnowane 5 lat.
ale to moje zdanie..
skąd wiesz jaki jest tam poziom skoro dopiero idziesz na studia?:D
Cytat
marla12345
dodatkowo nie widzę sensu studiowania w tym mieście,przecież tam nie ma dużych perspektyw,oczywiście nie generalizuje ,ale mało komu sie udaje zdobyć pracę z której byłby zadowolony,albo w ogóle ją zdobyć.
to akurat racja, ale to już nie wina uczelni



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-22 22:44 przez pauli05.

Cytat
pauli05
Cytat
gloomy_heroine
hahahahahahaahaha... łatwo się dostać, ale nic stamtąd nie wyniesiesz, a poziom jest jak dla mnie ujemny. też w tym roku idę na studia, celuję w nieśmiertelny Kraków. gdybym miała zostać na ujk (jeszcze gorzej: kierunki humanistyczne) nie poszłabym wcale na studia, bo to zmarnowane 5 lat.
ale to moje zdanie..
skąd wiesz jaki jest tam poziom skoro dopiero idziesz na studia?:D
Cytat
marla12345
dodatkowo nie widzę sensu studiowania w tym mieście,przecież tam nie ma dużych perspektyw,oczywiście nie generalizuje ,ale mało komu sie udaje zdobyć pracę z której byłby zadowolony,albo w ogóle ją zdobyć.
to akurat racja, ale to już nie wina uczelni

tak owszem, mowie ogolnie o mieście nie o uczelni,trochę zbieglam z tematu ale to dlatego,ze mnie to zastanawia co pcha przyszlych studentow do tego miasta :)

oj dzieciaki, dzieciaki... dalej wierzcie, że w obecnych czasach po studiach czy to w Kielcach czy po Krakowie, Wawie zdobędziecie w swoim zawodzie (z jakiegokolwiek kierunku) wszędzie super pracę... Jak zdobędziecie w zawodzie to będzie to albo cud i szczęście albo dobre plecy-nic więcej :) Jedynie jeszcze ludzie z powołaniem (czyli pasją i zaangażowaniem), a nie "bo może mi się uda" mają większą szansę po nielicznych kierunkach wydobytych z politechniki i po medycynie niż pozostali...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-23 07:15 przez sylwus_zlosnica.

zweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
Alexiiia
Mam sporo znajomych co studiują tam pedagogikę i sobe chwalą, takż myślę że jest ok:) też studiuję w Kielcach, ale na Wszechnicy Świętokrzyskiej:)


to może się znamy? bo ja też na wszechnicy ;)

Cytat
sylwus_zlosnica
oj dzieciaki, dzieciaki... dalej wierzcie, że w obecnych czasach po studiach czy to w Kielcach czy po Krakowie, Wawie zdobędziecie w swoim zawodzie (z jakiegokolwiek kierunku) wszędzie super pracę... Jak zdobędziecie w zawodzie to będzie to albo cud i szczęście albo dobre plecy-nic więcej :) Jedynie jeszcze ludzie z powołaniem (czyli pasją i zaangażowaniem), a nie "bo może mi się uda" mają większą szansę po nielicznych kierunkach wydobytych z politechniki i po medycynie niż pozostali...

wpółczuje Ci takiego myślenia, pasje mają nie tylko ludzie po politechnice czy medycynie, i osobiscie znam nie jeden przypadek gdzie po innych kierunkach dostawali swoje wymarzone prace.To ze sama sobie w zyciu poradzic nie umiesz i pracy znalezc nie potrafisz to nie znaczy ze dla innych to ma graniczyć z cudem, są ludzie z ambicjami ;)

Wybieram się na ekonomie finansów i bankowości. czy jest może ktoś kto studjuje ten kierunek ? jaki jest poziom nauczania i czy trudno jest się dostac ?
mógłby ktoś powiedziec coś o wysokości stypendium ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-30 23:28 przez doma123454.

poziom marny, jechac cala Polske zeby studiowac na UJK?, ja polecam UMCS

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Studia i praca. Pomocy!