Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
ghiaccio
Polecam UJK studiowalam geografie ;)
Kielce to świetne miasto ja przyjechałam na studia i tak już tutaj zostałam ;)
Jakbyś miała pytania to pisz na prv ;)

a co w Kielcach takiego świetnego?
Bezrobocie?

Nie no pewnie nie trzeba się uczyć, jasne, totalnie nic nie robimy na UJK, ba nawet nie trzeba się pojawiać na zajęciach! :)
tylko przez 3 lata ze 100 osób zostało nas 60, ale to pewnie z tego powodu, że nie przynieśli indeksów do wpisu, bo zapomnieli!
Pozdrawiam wszystkowiedzących, a nie studiujących na tej uczelni :)

Cytat
moreloweucho
tylko przez 3 lata ze 100 osób zostało nas 60, ale to pewnie z tego powodu, że nie przynieśli indeksów do wpisu, bo zapomnieli!

A może dlatego, że dostali sie na lepsze uczelnie i z UJK zrezygnowali? Sama znam 2 takie przypadki. Nie oszukujmy sie, ale jesli chodzi o uczelnie mające w nazwie "uniwersytet", to UJK jest na szarym koncu.

Cytat
yemik
Cytat
moreloweucho
tylko przez 3 lata ze 100 osób zostało nas 60, ale to pewnie z tego powodu, że nie przynieśli indeksów do wpisu, bo zapomnieli!

A może dlatego, że dostali sie na lepsze uczelnie i z UJK zrezygnowali? Sama znam 2 takie przypadki. Nie oszukujmy sie, ale jesli chodzi o uczelnie mające w nazwie "uniwersytet", to UJK jest na szarym koncu.


zgadzam się

Dlaczego tak wszyscy najeżdżacie na ujk co wam nie pasuje ja znam wiele osób które skonczyly te uczelnie, mają fachową wiedzę dobrą prace i wogóle. moje zdanie jest takie jesli ktoś sie chce uczyc to nauczy sie wszcedzie a jesli nie to nawet na zajebiscie renomowanych uczelniach bedzie głąbem i nic nie wyniesie nie obrażając przy tym nikogo
A tak wogóle to mam pytanie czy ktos idzie na zaoczną pedagogikę II stopnia w tym roku proszę piszcie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-15 16:05 przez ania8926.

zweryfikowana
Posty: 2.113
Ostrzeżenia: 1/5

ja też idę na UJK, tyle że na magisterkę. Złożyłam na dzienne i na zaoczne na pedagogike wczesnoszkolna z przedszkolna i terapia ped. Moze ktoś się orientuje jak to wyglada z zajeciami na dziennych? Chodzi mi czy sa codziennie, po ile godz. mniej wiecej? Bo poszlabym na dzienne ale nie wiem, czy dam rade pogodzic to z praca...

Cytat
ania8926
Dlaczego tak wszyscy najeżdżacie na ujk co wam nie pasuje ja znam wiele osób które skonczyly te uczelnie, mają fachową wiedzę dobrą prace i wogóle. moje zdanie jest takie jesli ktoś sie chce uczyc to nauczy sie wszcedzie a jesli nie to nawet na zajebiscie renomowanych uczelniach bedzie głąbem i nic nie wyniesie nie obrażając przy tym nikogo
A tak wogóle to mam pytanie czy ktos idzie na zaoczną pedagogikę II stopnia w tym roku proszę piszcie.
zgadzam się, ja wcześniej chodziłam na prywatną uczelnię i też wszyscy gadają że na prywatnych to się idzie tylko po papier, w ogóle można nic nie robić itd. Jakoś ja jednak nie odczułam takiego luzu i było wiele egzaminów, na które same notatki nie wystarczały i trzeba było naprawdę dużo zakuwać... Ja o UJK też słyszałam badzo dużo pozytywnych opinii, dlatego też tam składam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-15 16:19 przez kinia2111.

Zdecydowanie lepszą uczelnią w Kielcach jest politechnika. Większość osób, które pognały na UJK po prostu nie miały wyboru lub też zachęciło ich nic nie robienia wzamian za wyższe wykształcenie. Nie jest to moje zdanie ale moich znajomych, którzy auktualnie studiują na tym uniwesytecie... A po pedagogice możesz między innymi zostać opiekunką na koloniach, obozach lub uczyć teg przedmiotu w technikum.

Jeżeli ktoś idzie z powołania, z miłości do dzieci i czuje to co robi to wieć nie ma problemu ze znalezieniem pracy. Owszem same studia może i nie są tak cięzkie ale potem praca z dzieciakami to jest jazda a jescze lepsza z ich rodzicami, którzy mają ciągle jakieś aluzje. dlatego ja sie nie sugeruje tym co mówią ludzie. Poprzednio chodziłam do prywatnej szkoły która miała opinie ze placisz i zdajesz.......gówno prawda charówka jak nic masakra. A co sie okazało teraz wszyscy tam parują dzrzwiami i oknami bo okazała sie najlepsza na śląsku. Więc ja nie ufam tym opinią innych osób.... bo tak naprawde nie wiemy kto to mówi i czy szczerze wiec odpowiedzcie sobie na pytanie sami
Piszcie kto idzie na magisterskie z pedagogiki od października?????????????
Piszcie kto idzie na magisterskie z pedagogiki od października?????????????



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-15 20:17 przez ania8926.

Jak uczelnia może mieć jednocześnie WYSOKI poziom i NISKIE progi przyjęć...? U nas z UJK wszyscy się zbijają (a jestem z okolicy) i studia na tej uczelni uważa się za brak ambicji.

Uważasz że próg wymagania aby mieć 5 z dyplomu i przynajmniej 4,5 średnia ze studiów to niski próg. Gratuluje inteligencji którą posiadasz a jesli jestes nie doinformowana to przykro mi. wiec nie wypowiadaj sie na temat , który jest ci mało znany.

niezweryfikowana
Posty: 55
Ostrzeżenia: 1/5

zajrzyj na portal http://www.kierunki.net/lupa - znajdziesz tam opisy uczelni oraz kierunków studiów, można również zapoznać się z opiniami innych studentów

Cytat
gala-gradiva
Jak uczelnia może mieć jednocześnie WYSOKI poziom i NISKIE progi przyjęć...? U nas z UJK wszyscy się zbijają (a jestem z okolicy) i studia na tej uczelni uważa się za brak ambicji.
Coś w tym jest...
ja mieszkam ok.80 km od Kielc i jakieś 50% osób studiuje w tym mieście,a ok 40% na UJK, a prawie wszystkie dziewczyny pedagogikę :], co niektóre według mnie nie nadają się do pracy z dziećmi, ale poszły tam bo się dostały...;/, także wydaję mi się , ze łatwo się tam dostać, a teraz to już w ogóle, jak młodzieży coraz mniej i poziom pewnie też nie za wysoki, bo na prawdę chodzą tam ludzie, którzy w szkole ledwo dawali rade, a tam jakoś z roku na roku przechodzili; porównując np do Krk, gdzie znam kilka przypadków, że osoby zrezygnowały bądź zostały wywalone ze studiów bo nie dawali rady.
Ja wychodzę z założenia, że jeśli ktoś chce się czegoś nauczyć to się nauczy, ewentualnie sam jakieś szkolenie itp sobie zorganizuje, a jak już ktoś czuje, że to chce robić w życiu to tym bardziej.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-19 14:42 przez andzineczka.

Cytat
gala-gradiva
Jak uczelnia może mieć jednocześnie WYSOKI poziom i NISKIE progi przyjęć...? U nas z UJK wszyscy się zbijają (a jestem z okolicy) i studia na tej uczelni uważa się za brak ambicji.

Popieram

ta szkoła to jedna wielka lipa,chodzą tam same tumany które są śmierdzącymi leniami i pragną nie robić nic,byle mieć papierek

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kosmetologia w Krakowie MWSZ