Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zdjęcie na studia

02 lip 2009 - 17:46:39

Wymogi co do zdjęcia na UW:

- Zdjęcia powinny być dobrej jakości (wyraźne, o prawidłowej jasności, kontraście i kolorystyce).
- Tło powinno być gładkie i niejaskrawe a kontur głowy powinien być wyraźnie widoczny. Niedopuszczalne jest, by w tle widać było cień fotografowanej osoby bądź inne rozpraszające uwagę szczegóły.
- Kolory powinny być naturalne, niedopuszczalne są zdjęcia niekolorowe (czarno-białe, sepia).
- Preferowane jest zdjęcie w formacie JPG o wymiarach 400 x 500 pikseli, co pozwala na wydrukowanie zdjęcia w rozmiarze 2 cm * 2,5 cm z odpowiednią jakością. Akceptowane są również zdjęcia o większych wymiarach spełniających powyższe proporcje.
- Do kadrowania zdjęcia niezbędne jest zainstalowanie aplikacji Java (SUN) http://www.java.com/pl/download/manual.jsp
- Zdjęcie dostarczone elektronicznie powinno być identyczne ze zdjęciem 'na papierze', dostarczanym na uczelnie razem z pozostałymi dokumentami.

Jestem wściekła bo właśnie wróciłam od fotografa, przeskanowałam czarno-białe zdjęcie i zapłaciłam za to 14zł. Kolorowych nie mam.

UMIECIE jakoś magicznie "POKOLOROWAĆ" ZDJĘCIE? Musi wyglądać super naturalnie...

Zdjęcie na studia

02 lip 2009 - 17:54:10

jak ja składałam dokumenty na uczelnię to zdjęcie robili na miejscu na uczelni i od ręki było.... ale to było parę lat temu...

Zdjęcie na studia

02 lip 2009 - 17:57:45

Moim zdaniem nie da się zdziałac takich cudów... Za czasów monideł kolorowano farbkami zdjęcia;)

Zdjęcie na studia

02 lip 2009 - 17:59:09

Houston, mamy problem...

Zdjęcie na studia

02 lip 2009 - 18:00:37

dało by się, ale to dość sporo pracy....

Zdjęcie na studia

02 lip 2009 - 18:02:50

dawaj to zdjęcie , pokombinujem. :)

Zdjęcie na studia

02 lip 2009 - 18:05:29

BOZE ALE WYMAGANIA MASAKRA;d JA TAM ROBIE 4 FOTKI JAK DO DOWODU 35X45 MM I STYKA;D

Zdjęcie na studia

02 lip 2009 - 18:12:05

To dlaczego nie przeczytałaś od razu wymagań???

Zdjęcie na studia

02 lip 2009 - 18:14:19

Cytat
KArolinaS0
Moim zdaniem nie da się zdziałac takich cudów... Za czasów monideł kolorowano farbkami zdjęcia;)

Można można, tylko trzeba się faktycznie trochę znać.

Zdjęcie na studia

02 lip 2009 - 18:16:39

Cytat
kasiajak
To dlaczego nie przeczytałaś od razu wymagań???

Z lenistwa przypuszczalnie. Głupie pytanie :P:P
Nie no, jak nie ma tu magika to będę zmuszona przejść się jutro i zrobić nowe. A to za każdym razem trauma nie do przeskoczenia

Zdjęcie na studia

02 lip 2009 - 18:18:09

Cytat
Wench_
Cytat
KArolinaS0
Moim zdaniem nie da się zdziałac takich cudów... Za czasów monideł kolorowano farbkami zdjęcia;)

Można można, tylko trzeba się faktycznie trochę znać.
zobaczym czy ktos zrobi wierna kopie;)

Zdjęcie na studia

02 lip 2009 - 19:35:13

Skoro nikt się nie podjął to zabieram zdjęcie i jutro idę zrobić nowe ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Studia w Krakowie - KSW