Obecnie rozmawiamy o:

Meble do sypialni

gorący temat

Monitoring domu

godzinę temu

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Pediatra Kielce

dzisiaj o 13:29

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Fizjoterapia VS Kosmetologia

17 lip 2012 - 20:42:22

Dziewczyny! mam przed sobą ciężki wybór. I tu pytanie do Was: co byście wybrały gdybyście to wy stały przed takim wyborem? Będę wdzięczna za każdą radę, gdyż już naprawde nie mam pojęcia na co sie zdecydować w ostateczności.

Fizjoterapia VS Kosmetologia

17 lip 2012 - 20:46:23

Wydaje mi się, że fizjoterapia to bardziej przyszłościowy kierunek. Kosmetyczką zawsze można zostać, nawet po jakimś 2-letnim studium.

Fizjoterapia VS Kosmetologia

17 lip 2012 - 20:49:03

Mam ten sam problem, a gdzie (do jakiej szkoły) się wybierasz? ;)

Fizjoterapia VS Kosmetologia

17 lip 2012 - 20:52:44

gabix93
Fizjoterapia na UM w Lublinie a Kosmetologia albo na UM albo na WSSP.
A ty na jaką uczelnię się wybierasz?:)

Fizjoterapia VS Kosmetologia

17 lip 2012 - 20:55:46

Ja też na WSSP! ;)

Fizjoterapia VS Kosmetologia

17 lip 2012 - 20:58:55

Wybrałabym kosmetologię. Licz się z tym, że trudno znaleźć pracę jako fizjoterapeuta, bo jest przesyt w tym zawodzie, jedyne wyjście to prywatny gabinet. Wydaje mi się, że łatwiej będzie Ci pozyskać klientki jako kosmetolog, zapotrzebowanie na takie usługi cały czas rośnie :)

Fizjoterapia VS Kosmetologia

17 lip 2012 - 21:00:14

Na zaoczne czy na dzienne?:) I w ogóle orientujesz się jaka tam jest sytuacja ze stypendiami socjalnymi? Bo płacić za miesiąc tyle kaski + mieszkanie to troszkę wychodzi..

Fizjoterapia VS Kosmetologia

17 lip 2012 - 21:05:34

wybrałabym kosmetologię, bardzo dużo osób wybiera teraz fizjoterapię, a i myślę, że po kosmetologii będziesz miała większe pole do popisu.

Fizjoterapia VS Kosmetologia

17 lip 2012 - 21:07:25

Ja właśnie chciałam na zaoczne, bo koleżanka się tam uczy i niby sobie chwali ;)o stypendium jeszcze nie mam pojęcia, a Ty dzienne czy zaoczne?

Fizjoterapia VS Kosmetologia

17 lip 2012 - 21:09:17

fizjoterapia :) sama studiuje i mi się bardzo podoba

Fizjoterapia VS Kosmetologia

17 lip 2012 - 21:09:29

Jeśli w lublinie, to wybierz fizjoterapie, naprawde świetna kadra i wysoki poziom, sama jestem studentka tego kierunku. Jak będziesz chciała chętnie odsprzedam potrzebne materiały, fartuch i dodam opracowania egzaminów. Jak coś daj znać na priv :)

Fizjoterapia VS Kosmetologia

17 lip 2012 - 21:10:43

Ja zastanawiam się nad dziennymi z tego względu, że chciałabym się wyprowadzić na stancję do Lublina. Pojadę w czwartek tam na uczelnię i wszystkiego się dowiem. Jeśli stypendium w jakimś stopniu mnie wspomoże to idę na dzienne jeśli nie będzie mi się opłacać to na zaoczne. W ostateczności mogę się dostać jeszcze na UM ale jestem 23 na liście rezerwowej także wolę mieć coś w zanadrzu:)
zorzeta1

Jak tylko się zdecyduję to w razie czego oczywiście dam znać bo chętnie skorzystam z okazji i odkupiłabym materiały:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-17 21:14 przez weeerkkaaa.

Fizjoterapia VS Kosmetologia

17 lip 2012 - 21:12:13

Zależy w którym kierunku bardziej Ciebie "ciągnie". Osobiście wybrałabym kosmetologię, bo sama chcę studiować ten kierunek, a wyniki rekrutacji już za tydzień...

Fizjoterapia VS Kosmetologia

17 lip 2012 - 21:19:06

fizjoterapia. ja studiuje na wssp w lublinie ten właśnie kierunek i polecam. :)

Fizjoterapia VS Kosmetologia

17 lip 2012 - 21:32:04

Kosmetykę jak i Fizykoterapia jest w Ofercie AP Edukacji w Olsztynie po stosunkowo dostępnych cenach mają różne promocje!!!sama skorzystałam z promocji zapisz znajomego a masz czesne jedno za darmo.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

UWM studenci I roku ŁĄCZMY SIĘ :)