Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

otóż ja się chyba nigdzie nie dostanę ;/
mature zdałam dość słabo średnia około 60 %;/
Dziś dowiedziałam się że jestem na liście rezerwowej bo jest dużo chętny czyli miejsc 100 a chętnych 300;/
na geografie nie wiem jeszcze a chętnych jest na uamie 120 a miejsc 70 ;/
zależy mi bardzo na tym żebym dostała się do uniwerku przyrodniczego w poznaniu na technologie żywności i żywienia człowieka;/
a jak u was dostałyście sie na studia wymarzone ?

Ja czekam na jutrzejsze wyniki na politechnice warszawskiej.;)

ja się nie dostałam na dzienne więc poszłam na zaoczne, jednak po 1 semestrze stwierdziłam, że nie odpowiada mi ten kierunek, zrobiłam sobie przerwę poł roku i od października zaczęłam całkiem inny kierunek. aktualnie kończe 1 rok magisterki i jestem zadowolona, że tak to się wszystko potoczyło :)

anusiak2309 300 osob na 100 miejsc to tylko 3 osoby na miejsce... to baardzo malutko. a 70 miejsc i 120 chetnych to juz w ogole bajka;p
60% to duzo, a ze jestes na liscie rezerwowej, to normalne, nie znaczy ze sie nie dostaniesz:)
technologia zywnosci i zywienia czlowieka... mam na tym dwie kolezanki, dostaly sie z bardzo slabymi wynikami :P wiec glowa do gory, to nie jest bardzo rozchwytywany kierunek.
a ja dostalam sie na farmacje;p ale teraz bylo 2 podejscie:) (ponad 8 osob na miejsce!:P 1200 chetnych 140 miejsc)

czekam na wyniki z SANu w Warszawie :)

Zależy jeszcze na którym jesteś miejscu na tej liście rezerwowych :) nie łam się, nigdy nic nie wiadomo.

oj tam, załapiesz się;p ja się dostałam w zeszłym roku, ale to na poznański swps ^^

niezweryfikowana
Posty: 468
Ostrzeżenia: 1/5

Ja tez sie nie dostalam i zaczynam wątpic w to ze juz gdziekolwiek sie dostanę.
Wiem, ze na UJ sie ciezko dostac i wiedzialam, ze bede na liscie rezerwowych ale nie wiedzialam, ze az tak daleko ;/

ja czekam na wyniki (startuję na studia II stopnia) - do osób idących na studia I stopnia- i tak się cieszcie. Jak 3 lata temu startowałam np. na UŚ to na jeden kierunek było ponad 1000 chętnych a teraz patrze i co? max 350 ludzi chętnych na kierunek (nie licząc prawa).

a ja sie dostalam na agh

Ja się dostałam na UM w Lublinie.

ja studiuje technologie zywnosci i zywienie czlowieka:) tylko za na up w lublinie:) jezeli lubisz chemie ,fizyke i bologie to probuj:) ale studia sa bardzo ciezkie:/

ja jestem 4 na liście rezerwowych a miejsc jest 350, więc nadzieja jest :D

nie..na UJ chciałam, ale byłam na to przygotowana..teraz czekam pewnie podobne wyniki na UŚ i skoncze pewnie u siebie w mieście:/

Ja na razie dostałam się na chemie budowlaną na agh. Jeszcze jutro wyniki na pk. Ale najchętniej to bym została w domu i pomyślała co ja właściwie chcę robić w życiu...:/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zdaje ktos mature 2013 z bioli>?>