Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wizaż i stylizajca - Łódź

01 lip 2009 - 12:28:12

Mam zamiar studiować wizaż i stylizacje;)
Wyzsza Szkoła biznesu i nauk o zdrowiu w Łodzi.
Studiuje tam ktoś?:) Myślicie ze to opłacalny kierunek?

Zajecia praktyczne przy sesjach zdjeciowych, kreowanie wizerunku itp:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-02 18:40 przez moderator.

Wizaż i stylizajca - Łódź

01 lip 2009 - 14:23:41

Moja kolezanka wybiera sie na kosmetologie, fajne kierunki i pozniej mozesz otworzyc cos swojego ;) według mnie w dzisiejszych czasach dobra rzecz :)

Wizaż i stylizajca - Łódź

01 lip 2009 - 14:33:57

odnośnie tematu :) [literówka - rzecz ludzka :)] uważam, że jest to opłacalny kierunek, sama bd w ta stronę zmierzała tym bardziej, ze kocham ubrania, przebieranki, dobieranie zestawów etc:) opłacalny nie tylko pod względem ekonomicznym, ale dla samej siebie - będziesz zawsze trendi :) i pokażesz swoim przykładem jak ładnie można się ubrać nieraz a gorsze :)

Wizaż i stylizajca - Łódź

01 lip 2009 - 14:33:58

literówka w tytule literówka pod tytułem..........faktycznie nie wiesz jak poprawnie napisac swój wymarzony kierunek.
A otworzyć cos swojego możesz po 2 letnim studium czy szkole kosmetycznej.

Wizaż i stylizajca - Łódź

01 lip 2009 - 14:41:05

Napewno opłacalny kierunek i bardzo interesujący ale bardzo ciężko się wybić i pracować w nim. mam na myśli prace przy filmach czy w tv. trzeba wyrobić sobie nazwisko

Wizaż i stylizajca - Łódź

01 lip 2009 - 17:06:18

opłacalny kierunek jeśli otworzysz coś własnego i Ci się uda utrzymać.
Kierunek to jedno , a jeszcze musisz czuć ,że chcesz to robić i masz do tego talent ;)

Wizaż i stylizajca - Łódź

01 lip 2009 - 17:24:56

uważam, że kierunek okej ale jako dorywczy, że tak powiem i bardziej jako hobby ;) W Polsce dużo nie zarobisz, tym bardziej że jest kryzys, bezrobocie się utrzymuje, a za granicą ciężko się przebić, idź na jakiś porządny kierunek, może kosmetologia, inżynieria, księgowość, informatyka, a na wizaż możesz iść zaocznie do studium. Albo na kurs i będziesz miała papierki by pracować ;]

Wizaż i stylizajca - Łódź

01 lip 2009 - 19:54:14

Ale to własnie kierunek na kosmetologi;)

Wizaż i stylizajca - Łódź

01 lip 2009 - 19:54:34

Znaczy się specjalizacja. Zeby nikt się nie czepiał :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

matura - ponowne sprawdzanie arkusza?