Obecnie rozmawiamy o:

Urlop w górach

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

liceum czy technikum?

30 cze 2009 - 20:47:35

hej :) a więc dzisiaj były ogłoszone wyniki kto został przyjęty do jakiej szkoły. . . strasznie byłam nastawiona na liceum a tu maszz. . . okazało sie ze przyjeli mnie do tej samej szkoły tyle ze do technikum ! :( i juz sama nie wiem czy mam sie przenosić do liceum czy nie :( co jest lepsze? nie wiem czemu ale technikum mnie przeraża te 4 lata ! jak wszyscy znajomi pójdą już na studia a ja nadal bede siedziała w tej szkole :( co mam robić ? próbowac sie przenosić?

liceum czy technikum?

30 cze 2009 - 20:48:54

przenies sie... w technikum masz jeszcze zawodowe egzaminy...

liceum czy technikum?

30 cze 2009 - 20:50:38

mi sie wydaje ze technikum jest lepsze! w sumie zalezy jaki profil. co z tego ze 4 lata? ale chociaz masz tytul technika, a po ogolniaku nie masz nic:P

liceum czy technikum?

30 cze 2009 - 20:51:02

próboj moze akurat ci się uda .. liceum;]

liceum czy technikum?

30 cze 2009 - 20:51:26

lepiej liceum

liceum czy technikum?

30 cze 2009 - 20:51:51

Hmm.. ja wlasnie ukonczylam technikum i mimo iz to byly 4 lata to jestem baaardzo zadowolona :) balam sie egazminu zawodowego a okazal sie nie taki straszny :) ogolnie te 4 lata zlecialy bardzo szybko, poprostu blyskawicznie ale bylo super.
Uwazam ze jesli kierunek jaki oferuje technikum Cie interesuje to niema sensu sie przenosic:)

liceum czy technikum?

30 cze 2009 - 20:52:10

jeżeli wiesz co chcesz studiować i w takim kierunku jest tez technikum to wybierz technikum. Ja też ukończyłam i jestem bardzo zadowolona! A to, że jest egzamin to od razu ma być powód żeby tam nie iść?! Po liceum pozostają Ci tylko studia bo nic nie masz, a kończąc technikum zdobywasz technika a to już coś. Dla mnie technikum jest zdecydowanie lepsze.

liceum czy technikum?

30 cze 2009 - 20:52:21

no w sumie nic nie mam ale jakos tak dziwnie :/ wolałabym liceum ale nie wiem czy mnie przeniosą :/ nie wiem co mam robić :(

liceum czy technikum?

30 cze 2009 - 20:53:13

Cytat
madziap
mi sie wydaje ze technikum jest lepsze! w sumie zalezy jaki profil. co z tego ze 4 lata? ale chociaz masz tytul technika, a po ogolniaku nie masz nic:P
popieram a te 4 lata miną Ci szybko nawet nie będziesz wiedziała kiedy

liceum czy technikum?

30 cze 2009 - 20:53:53

jak chcesz isc na studia idz do liceum, jak nie zabardzo to zostan w technikum... bedzies zmiec zawod chociaz=]


a i jescze jedno.... nie przejmuj sie ze 4 lata technikum, bo potem na studia bardzooooo duzo znajomych spadnie do ciebie=] zalezy w sumie jakie studia, ale np u mnie na PRZ wszytcy rok nizej;// takze rok w ta czy w druga nic nie znaczy!!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-06-30 20:55 przez kredka.

liceum czy technikum?

30 cze 2009 - 20:54:25

Cytat
_naatalia_
jeżeli wiesz co chcesz studiować i w takim kierunku jest tez technikum to wybierz technikum. Ja też ukończyłam i jestem bardzo zadowolona! A to, że jest egzamin to od razu ma być powód żeby tam nie iść?! Po liceum pozostają Ci tylko studia bo nic nie masz, a kończąc technikum zdobywasz technika a to już coś. Dla mnie technikum jest zdecydowanie lepsze.
chce iść na turystykę a w technikum to mam profil tech. architektury krajobrazu da się po tym iśc na turystykę?

liceum czy technikum?

30 cze 2009 - 20:55:28

ja np troche zaluje ze nie poszlam do technikum. chcialam na hotelarstwo, ale wybralam liceum. Wtedy jeszcze nie wiedzialam, co chcialbym robic w przyszlosci, ale po skonczonym technikum hotelarskim wybralabym studia wtym kierunku. wiec zastanow sie jeszcze, bo techikum wcale nie jest gorsze:)

liceum czy technikum?

30 cze 2009 - 20:56:24

Cytat
madziap
ja np troche zaluje ze nie poszlam do technikum. chcialam na hotelarstwo, ale wybralam liceum. Wtedy jeszcze nie wiedzialam, co chcialbym robic w przyszlosci, ale po skonczonym technikum hotelarskim wybralabym studia wtym kierunku. wiec zastanow sie jeszcze, bo techikum wcale nie jest gorsze:)

ja pokusiłabym się o stwierdzenie, że technikum jest najlepsze :)

liceum czy technikum?

30 cze 2009 - 20:57:09

jak dla mnie lepsze jest liceum. we wrześniu idę pierwszy rok, profil dziennikarsko informatyczny i przez myśl mi nawet nie przeszło, żeby to zmieniać. ;d

liceum czy technikum?

30 cze 2009 - 20:57:12

Cytat
xagness
Cytat
_naatalia_
jeżeli wiesz co chcesz studiować i w takim kierunku jest tez technikum to wybierz technikum. Ja też ukończyłam i jestem bardzo zadowolona! A to, że jest egzamin to od razu ma być powód żeby tam nie iść?! Po liceum pozostają Ci tylko studia bo nic nie masz, a kończąc technikum zdobywasz technika a to już coś. Dla mnie technikum jest zdecydowanie lepsze.
chce iść na turystykę a w technikum to mam profil tech. architektury krajobrazu da się po tym iśc na turystykę?


hmm... nie iwem, chyba nie bardzo. Ale po technikum mozesz kontynuowac studia w tym kierunku, jesli Ci sie ten kierunek nie podoba no to przenos sie do liceum

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dla studentek Zootechniki