Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

Poprawka :(

30 cze 2009 - 23:16:51

Cytat

ninka89

"w ogóle wydaje mi sie, ze na maturze nie ma połówek tylko całe punkty."


Zdanie rozpoczynamy z dużej litery (jeżeli już musisz się wypowiadać na forum). A poza tym poprawna formą w zdaniu jest mnie a nie mi (jak to raczyłaś napisać). Jeżeli masz zamiar udzielać "cennych" rad, zapoznaj się ze słownikiem.

Poprawka :(

01 lip 2009 - 09:13:37

Ninka - lepiej miec poprawkę z angielskiego niż robic błędy w swoim ojczystym języku bo to wstyd nieziemski

ja zdałam angielski na 40 pare procent, i zastanawiam się jakim cudem mi się to udało też szykowałam się na poprawke, ale jednak nie. Trzymam kciuki dacie rade dziewczyny!!! :)

Poprawka :(

03 lip 2009 - 12:28:33

.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-06 04:22 przez mariee.

Poprawka :(

04 lip 2009 - 16:01:36

(do założycielki) I jak? Dobijałaś się do komisji? Bo z tego co wiem są błędy w ocenianiu jęz. angielskiego więc sprawdź ten swój arkusz maturalny :) trzymam kciuki żeby wszystko było ok :)

Poprawka :(

04 lip 2009 - 16:03:14

moja siostra ja zaliczylam wszystko :)

Poprawka :(

04 lip 2009 - 16:09:40

a slyszalyscie ze z ang zostaly zle podliczone punkty?
niektore z prac maja zanizona ilosc punktow.
jesli sie czuje ze wasza praca jest zle spr to musicie to zglosic w szkole lub w cke

Poprawka :(

04 lip 2009 - 16:14:06

sprawdzajcie angielski są glosy że zostaly prace zle sprawdzone..

Poprawka :(

04 lip 2009 - 16:14:26

Cytat
ninka89
If you can`t speak english , you will not pass your matura exam ;D

nie wymądrzaj się - każdemu może się zdarzyć



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-04 16:15 przez martuuus.

Poprawka :(

04 lip 2009 - 16:33:18

Cytat
ninka89
If you can`t speak english , you will not pass your matura exam ;D

Buahahahah, inteligenta się znalazła :D
Nie udzielaj się dziewczynko, bo się naprawdę pogrążasz..........
Rażące błędy ortograficzne, a ten "matura exam" to już mnie totalnie rozwalił, jak już to "maturity exam" matołku :D
Poza tym obejrzyj sobie jakie laska miała świetne wyniki z matury, 88% z polskiego to jest naprawdę baaaardzo dużo, ja chodziłam do jednej z najlepszych szkół w mieście i ludzie tam nie mieli takich wyników. 74% z takiego przedmiotu jak WOS (jedna z najtrudniejszych matur) to też sporo. Tak więc daruj sobie teksty, że laska widocznie jest za mało inteligentna, żeby zdać maturę.
No i ten tekst, że co to za różnica, mieć te 30%, czy nie mieć... masakra :D Spokojnie dostałaby się na studia mając te 30% z angola, przy tak świetnych wynikach z pozostałych przedmiotów, wystarczy, że na dany kierunek nie braliby pod uwagę języka obcego! Poza tym są jeszcze studia zaoczne. Takich podstaw o rekrutacji na studia nie wiesz, z średniowiecza się wyrwałaś, czy jak? No i mając te 30% masz te "średnie", a nie "średnie niepełne"...

Poprawka :(

04 lip 2009 - 16:35:29

Cytat
ninka89
ale matura exam też jest poprawnie

Taaaaaa, ciekawe z której strony :D

niezweryfikowana
Posty: 914
Ostrzeżenia: 1/5

Poprawka :(

04 lip 2009 - 16:39:42

matura exam, school-leaving exam i a-levels jest tak samo poprawnie....
a tak w ogóle to pierwsze słysze maturity exam

Poprawka :(

04 lip 2009 - 16:42:21

ja mam z chemii ;d

Poprawka :(

04 lip 2009 - 16:46:13

Cytat
Agn1eszka91
matura exam, school-leaving exam i a-levels jest tak samo poprawnie....
a tak w ogóle to pierwsze słysze maturity exam

No cóż przykro mi, że pierwsze słyszysz, ale to jest właśnie poprawnie. A "matura exam" z pewnością nie jest poprawne, w angielskim nawet nie ma takiego słowa jak "matura", tylko "mature", czyli dojrzały .... -_- Widać fajnych mieliście nauczycieli z angola, nie potrafili poprawnie nazwać polskiej matury po angielsku, więc trzeba było wymyślać "MATURA exam", przykre.... trudno się dziwić, ze w tym momencie ludzie nie potrafią zdać angielskiego na maturze, skoro mają takich nauczycieli.

Co do zaniżania wyników, u mnie jest wręcz odwrotnie, jestem przekonana, że mi zawyżono. Dostałam 90% a to jest po prostu niemożliwe. Zaraz po napisaniu testu sprawdziłam sobie odpowiedzi i po odjęciu błędów, na pewno nie wychodziło mi 90%, najwyżej 88%. No ale cóż, bardzo się cieszę :D

I życzę powodzenia w sierpniu :*

Poprawka :(

04 lip 2009 - 16:47:16

Cytat
Agn1eszka91
matura exam, school-leaving exam i a-levels jest tak samo poprawnie....
a tak w ogóle to pierwsze słysze maturity exam

No cóż przykro mi, że pierwsze słyszysz, ale to jest właśnie poprawnie. A "matura exam" z pewnością nie jest poprawne, w angielskim nawet nie ma takiego słowa jak "matura", tylko "mature", czyli dojrzały.... -_- Widać fajnych mieliście nauczycieli z angola, nie potrafili poprawnie nazwać polskiej matury po angielsku, więc trzeba było wymyślać "MATURA exam", przykre.... trudno się dziwić, ze w tym momencie ludzie nie potrafią zdać angielskiego na maturze, skoro mają takich nauczycieli.

Co do zaniżania wyników, u mnie jest wręcz odwrotnie, jestem przekonana, że mi zawyżono. Dostałam 90% a to jest po prostu niemożliwe. Zaraz po napisaniu testu sprawdziłam sobie odpowiedzi i po odjęciu błędów, na pewno nie wychodziło mi 90%, najwyżej 88%. No ale cóż, bardzo się cieszę :D

I życzę powodzenia w sierpniu :*


Ups, wkleiłam 2 razy, czemu tutaj nie ma opcji "usuń" ? :P



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-04 16:51 przez koko_nat.

niezweryfikowana
Posty: 914
Ostrzeżenia: 1/5

Poprawka :(

04 lip 2009 - 16:50:47

akurat wiem co to znaczy słówko mature, ale co matura exam to jak sobie to wpiszesz w google to ci wyjdzie definicja tego wyrażenia , która z pewnością oznacza to samo co egzamin maturalny jak i school-leaving exam i a-levels

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dla studentek Zootechniki