Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

Poprawka :(

30 cze 2009 - 22:23:29

no ok może i są zdawałam rok temu...... już nie przejmuje sie tym wrażenia po maturze dawno opadły

Poprawka :(

30 cze 2009 - 22:23:59

To ja Ci powiem jak są

Tada Tada!

School-leaving exam.


Tak sie mówi na mature. Ja też mialam 91% :)

Poprawka :(

30 cze 2009 - 22:24:25

o tak walczyć o swoje, bardzo ładnie powiedziane:)
Ja jutro składam ten wniosek do OKE i jak dadza mi wezwanie to wam napisze jak bylo co i jak:)
może gdzies zrobili u mnie błąd:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-06-30 22:25 przez perlette.

Poprawka :(

30 cze 2009 - 22:25:25

ale matura exam też jest poprawnie

Poprawka :(

30 cze 2009 - 22:26:35

Cytat
ninka89
no trudno nie zdałaś ......... widocznie nie jesteś dość inteligentna na taki egzamin więc powinnąs dać sobie spokób bo nawet jak poprawisz na to 30 % to co to jest 30% ??? w szkolnym systemie oceniania to jest 1 ;/ a na studia z takim wynikiem cie nie przyjmą......

Ej, opanuj się ;// Ciekawa jaka Ty jesteś inteligentna po Twojej wypowiedzi wywnioskuje,że jej nie masz ;/ Dziewczyna się przejmuje tym,a ty takie rzeczy piszesz ;/ WSTYD !!!!

Na pewno w sierpniu zaliczysz, nie martw się :**

Poprawka :(

30 cze 2009 - 22:28:13

http://en.wikipedia.org/wiki/Matura dla tej co uważa , że matura exam jest źle

Poprawka :(

30 cze 2009 - 22:30:13

Matura Exam = A Levels, poprawnie

Poprawka :(

30 cze 2009 - 22:31:26

Cytat
ninka89
http://en.wikipedia.org/wiki/Matura dla tej co uważa , że matura exam jest źle

teraz to Ci głupio i całe google przeszukałaś:) hehe
Przyznaj się że Cię poniosło i tyle:) Ja tam nie wątpię w Twój angielski ale tu chodzi o kulturę i to co masz po lewej stronie klatki piersiowej.

Poprawka :(

30 cze 2009 - 22:33:35

hmm czytam te wszystkie posty i tak się zastanawiam jak Ty ninka89 tą maturę z angielskiego zdałaś jak Ty dobrze po polsku nie potrafisz pisać...i nie wymądrzaj się co za bardzo bo nie zawsze matura odzwierciedla to czy się jest inteligentnym czy nie, jak to nie raz w życiu bywa ktoś może mieć łud szczęścia ooo zobacz tak jak w Twoim przypadku...pusto w głowie a jednak tyle pkt.zdobyłaś:p a niektórzy kują przez te 3-4 lata, odnoszą sukcesy a jednak na maturze pod wpływem stresu coś nie pójdzie...co do założycielki wątku to bardzo współczuję, ale mam nadzieję że Ci się uda to wszystko wyjaśnić...3mam kciuki:) pozderki dla Ciebie i przestań już się przejmować, będzie dobrze:)

Poprawka :(

30 cze 2009 - 22:35:29

ok jak koleżanka ma problem z angielskim to może do mnie się zgłosic o pomoc

Poprawka :(

30 cze 2009 - 22:36:53

Pfff.... ;| Teraz nagle milutką udajesz ;]

Poprawka :(

30 cze 2009 - 22:37:17

haha za darmo bym nie chciała od Ciebie korków:p

Poprawka :(

30 cze 2009 - 22:41:48

Ninka, skoro tak uwielbiasz czepiac sie kazdego bledu to przyczep sie moze do swojego anglika, ktory po roku chyba poszedl w las, bo sama robisz bledy.. Po learn jest infinitive, wiec twoje YOU SHOULD LEARN SPEAK ENGLISH jest bledne:) wiec specjalnie dla ciebie, zapisz to sobie w notatniczku i czytaj na dobranoc: you should learn to speak english. yes, especially you, my dear;)

Poprawka :(

30 cze 2009 - 22:45:02

to pewnie z rozpędu nie pomyślałam o infinitivie

Poprawka :(

30 cze 2009 - 22:45:20

Cytat
papajaa
Cytat
ninka89
If you can`t speak english , you will not pass your matura exam ;D



Nie wytykaj błedów komuś, skoro sama niewiesz jak są egzaminy maturalne, bo napewno nie matura exam:D HAHA!:D
Zeby beznadziejnie krytykować, najpierw musisz mieć coś w glowie.



Co do autoki- walcz o swoje, bo wiem ze czesto zdarzaja sie błedy, a przeciez nic nie tracisz:)

akurat właśnie, dokładnie "matura exam" :) - to tak tylko, dla rozjaśnienia umysłów, bo z większością tego co mówi ninka89 jednak się nie zgadzam

---
spóźniony post :) uch, ależ ten wątek ma fanek ^^



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-06-30 22:47 przez noname04.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dla studentek Zootechniki