Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9

Poprawka :(

04 lip 2009 - 16:54:16

Cytat
Agn1eszka91
akurat wiem co to znaczy słówko mature, ale co matura exam to jak sobie to wpiszesz w google to ci wyjdzie definicja tego wyrażenia , która z pewnością oznacza to samo co egzamin maturalny jak i school-leaving exam i a-levels

Wybacz, ale nie rozumiem jak może być coś takiego w języku angielskim jak "matura exam", skoro Anglicy nie mają nawet takiego słowa jak "matura" ? To jakaś spolszczona nazwa, nie wiem skąd....
U mnie w szkole ZAWSZE mówiło się "maturity exam" i jestem przekonana, że jest to poprawnie... oznacza po prostu "egzamin dojrzałości". Wszystkie inne nazwy które wpisałaś sa w porządku, ale ta "matura exam" do mnie nie przemawia...

Poprawka :(

04 lip 2009 - 17:00:37

Cytat
truskawkowa20
Kurdę ryczę i żadnej ulgi!
u mnie dużo osób nie zdało angielskiego i ja też.
ustny polski-94%
ustny angielski-50%
pisemny polski- 88%
pisemny wos-74%
pisemny angielski- 28%!!!!!!!!!
czyli w przeliczeniu na punkty zabrakło mi punkta. Kurde, wiem, słaba jestem z anglika, ale... jest mi przykro!!
Próbny zdałam na te 42% :/
zawsze miałam problem jedynie z tym angielskim:((

Kiedy są poprawki w sierpniu????
w lipcu jadę nad morze, w sierpniu planuję jak co roku pielgrzymkę.....
a tu wszytko się zawaliło...


pozdrawiam cieplutko resztę która też nie zdała.


skoro miałaś pisemny 28 % to komisja powinna się postarać doszukać się tego jednego punkta byś zdała .. Bo mi babka z angielskiego mówiła , że jak ktoś ma blisko 30 % czyli tak jak Ty to komisja stara się wyszukać ten jeden punkt ..

Poprawka :(

04 lip 2009 - 17:06:34

Ja miałam w zeszłym roku z matmy-teraz na szczęście już nie ;))

Poprawka :(

04 lip 2009 - 17:07:58

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-11 16:44 przez kajaaha.

zweryfikowana
Posty: 1.650
Ostrzeżenia: 1/5

Poprawka :(

04 lip 2009 - 19:24:17

Chciałam wysłać wniosek do OKE o wgląd do arkusza, ale nie moge tego zrobić, bo teraz dostałam pracę i nie będę miała możliwości tam dojechać :(

Może można napisać do nich inne pisemko? Jak myślicie? Jeśli tak to jak ono ma wyglądać :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy ktoś wie??