Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

matura - wyniki

30 cze 2009 - 23:27:58

no też to zauważyłam, ale nie skomentuję :)

matura - wyniki

30 cze 2009 - 23:33:11

Cytat
ninka89
nie rozumiem jak można matury nie zdać przecież co to jest 30 % ;/ uważam, że próg powinnien byc od 50 % bo 30% to nawet nie połowa a matury każdy nie musi mieć

A ja nie rozumiem jak można byc takim nierozwiniętym człowiekiem jakim Ty jesteś?

Myślisz ze wszyscy lubią siedzieć po kilka godzin w książkach jak Ty?

Ktoś zdał na 30% a bedzie miał lepszą prace i więcej zarabiał niż Ty i co wtedy powiesz ? Ja miałam 80% POWINNAM wiecej zarabiać ahhhaha. Liczy sie to co umiesz a później papierek.

jo

matura - wyniki

30 cze 2009 - 23:35:56

Kotek6 Nie dziękuj po prostu mają cie moje slowa choc troszke podniesc na duchu i juz;)) przynajmniej nie czulas strasznego stresu, wazne jest to by podejsc spokojnie do sprawy i zyc dalej i nie poddawac sie. Potem zdac ta poprawke i byc szczesliwym ;)
co do osob ktore wlozyly w nauke duzo czasu a nie zdaly to faktycznie wspolczucia... moja kolezanka z kl kujonka oblala polski i nikt sie tego nie spodziewal..wszystko na 75 % a polski oblala no coz. I tak ta matura to sciema.. zamiast myslec po swojemu to wymysla sie cos na sile by w klucz trafic :| nie przejmuj się kochana, jestes mądra na pewno tylko zestaw pytan nie zawsze kazdemu podchodzi... pff niestety. 3 maj się mocno ;))) dobrej nocki ;) ja juz niusiać ide bo oczka krzyczą ;p buziaczki :*:*:* milo Się pisze z Tobą ;** ciao ;********

matura - wyniki

30 cze 2009 - 23:37:18

Nic się nie martwcie. Ja w tym roku poprawiałam maturę bo uważałam że mogę więcej niż w tamtym roku wpisali mi na papierku z biol i chem rozszerzonej. Fakt że zdałam ale nie dostałam się tam gdzie chciałam na studia :/ i w tym roku takie rewelacyjne wyniki mam z tych przedmiotów że latam ze skowronkami :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-06-30 23:38 przez kasianakielska.

matura - wyniki

30 cze 2009 - 23:39:30

Cytat
bibiwarum
Cytat
ninka89
nie rozumiem jak można matury nie zdać przecież co to jest 30 % ;/ uważam, że próg powinnien byc od 50 % bo 30% to nawet nie połowa a matury każdy nie musi mieć

A ja nie rozumiem jak można byc takim nierozwiniętym człowiekiem jakim Ty jesteś?

Myślisz ze wszyscy lubią siedzieć po kilka godzin w książkach jak Ty?

Ktoś zdał na 30% a bedzie miał lepszą prace i więcej zarabiał niż Ty i co wtedy powiesz ? Ja miałam 80% POWINNAM wiecej zarabiać ahhhaha. Liczy sie to co umiesz a później papierek.

jo

oj tak , zgadzam się, nie każdy ma taką dobrą głowę do nauki, no i co z tego jak się świetnie zda maturę a nie potrafi sie nic robić xD
az powstrzymuję sie zeby coś tu zaraz nie napisać wrr xD :)

matura - wyniki

30 cze 2009 - 23:42:29

Kr0kuSeQ
Twoje słowa podnoszą na duchu, naprawde :)
i juz teraz bede spokojnie do tego podchodzic, dam radę hihi
noo późno juz jest, moje oczy tez cos zaczynaja fiksować hihi :)
a takich osob to szkoda co sie duzo uczyły a nie zdały :(
i nie bede sie przejmowac :))
to dobranoc :)
z Tobą też się dobrze klika :) Pa pa

matura - wyniki

30 cze 2009 - 23:44:49

a ja mam takie pytanie, pisal ktoś rozszerzoną matme? jak Wam poszło?

matura - wyniki

30 cze 2009 - 23:47:30

Cytat
bibiwarum
Cytat
ninka89
nie rozumiem jak można matury nie zdać przecież co to jest 30 % ;/ uważam, że próg powinnien byc od 50 % bo 30% to nawet nie połowa a matury każdy nie musi mieć

A ja nie rozumiem jak można byc takim nierozwiniętym człowiekiem jakim Ty jesteś?

Myślisz ze wszyscy lubią siedzieć po kilka godzin w książkach jak Ty?

Ktoś zdał na 30% a bedzie miał lepszą prace i więcej zarabiał niż Ty i co wtedy powiesz ? Ja miałam 80% POWINNAM wiecej zarabiać ahhhaha. Liczy sie to co umiesz a później papierek.

jo

haha zgadzam sie:D wystarczy spojrzec na szeroko wyedukowana kadre polityczna naszego kraju :D
pewnie wieksza polowa jest bez matury a zarabiaja i zyja wedlug najwyzszysch standardow:D

zweryfikowana
Posty: 638
Ostrzeżenia: 4/5

matura - wyniki

01 lip 2009 - 00:29:09

ZDAŁAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM!!!!!
dziękuje Wam za te wytrwałośc wczorajszej nocy:*

matura - wyniki

01 lip 2009 - 00:33:13

oo koleżanka sie pojawiła :)
no to Gratulacjeeeee :) !!!!!!

matura - wyniki

01 lip 2009 - 08:15:23

Cytat
ane_lew_89
no to ja tez sie pochwale :D
polski pisemny- 60% ustny - 100%
angielski rozszrzony pisemny - 82% ustny - 70%
geografia - 52%


też zdawałam geografię ;) zdałam na 56% :)
polski pisemny:53% ustny słabiej bo miałam gorszy dzień ale zdałąm na 50%
angielski na 72% a ustny na 80%:)

matura - wyniki

01 lip 2009 - 08:25:59

Ja też zdałam maturkę :))) Ustny polski- 100% ustny angielski- 60% pisemny polski 53% pisemny anglik 45% biologia 50% Rewelacji nie ma, ale i tak się cieszę że zdałam :D

matura - wyniki

01 lip 2009 - 08:26:42

Ja też zdałam:)))))))))):DDDDD

matura - wyniki

01 lip 2009 - 08:34:56

Cytat
ninka89
nie rozumiem jak można matury nie zdać przecież co to jest 30 % ;/ uważam, że próg powinnien byc od 50 % bo 30% to nawet nie połowa a matury każdy nie musi mieć
hoho nic tylko pokłony dawac w twoją stronę... Żal

matura - wyniki

01 lip 2009 - 08:35:30

Cytat
orbitka1000
ZDAŁAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM!!!!!
dziękuje Wam za te wytrwałośc wczorajszej nocy:*

Gratulujeeeeeeeeee!!!!!!!! :)))))):*****

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dla studentek Zootechniki