Obecnie rozmawiamy o:

Jaki fotelik samochodowy

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

odebranie wyników matur .?

29 cze 2009 - 19:47:48

Hej :)
w tym roku podwyższałam maturę no i z tego co się dowiedziałam, to jutro się odbiera wyniki. tylko że dzisiaj się okazało, że jutro muszę jechać z chłopakiem do Wawy no i nie będę w stanie ich odebrać :/:/ czy mogę napisać np mamie taką karteczkę z upoważnieniem, żeby odebrała je za mnie? starczy coś takiego? czy muszę to poświadczyć jeszcze notarialnie, bo też taką plotkę gdzieś słyszałam... nie chcę zostać bez aneksu do matury no :p

pomożecie? ;*

ps. mam nadzieję, że w dobrym dziale założyłam wątek ;p bo on niby też pasuje do samopomocy, ale ze szkołą też się wiąże, więc proszę o litość ;)

odebranie wyników matur .?

29 cze 2009 - 19:50:28

to że jutro są OGŁOSZENIA WYNIKÓW nie oznacza chyba że jak jutro nie odbierzesz to przepadło ;)
pojedź do tej szkoły pojutrze czy kiedy tam możesz ;) sekretariat jest czynny

odebranie wyników matur .?

29 cze 2009 - 19:52:49

moj kolega ktory w tamtym roku zdawał był dzien pozniej bo był na kolonii i nic sie nie stało

odebranie wyników matur .?

29 cze 2009 - 19:53:46

jeśli np okaże się że nie zdałaś to chyba w tym samym dniu musisz złożyć podanie o następny egzamin i z tym miałabyś problem jeśli juz

odebranie wyników matur .?

29 cze 2009 - 19:54:59

ja dzwonilam i mi podali przez tel, ale akurat mnie znali z glosu tez:)
mamie powinni podac;-)
pozdr

odebranie wyników matur .?

29 cze 2009 - 19:58:04

hm nie wiem czy podadza komus innemu bo mialam taka sytuacje ze moj chlopak musial po mnie na dworzec przyjechac a wyniki z ustnej mialy byc od razu a potem sie okazalo ze 2h trzeba czekac. i nie pozwolili aby inna osoba je odebrala :P

odebranie wyników matur .?

29 cze 2009 - 19:59:04

w zeszlym roku moim kolegom co sobie pojechali na wakacje matki odbieraly i nie mialy zadnych karteczek ani nic.. zalezy jaka szkola. ale nie powinnas miec z tym problemu.

odebranie wyników matur .?

29 cze 2009 - 19:59:32

ustna to co innego..

odebranie wyników matur .?

29 cze 2009 - 20:00:49

Napisz mamie upoważnienie... a w nim numer jej dowodu i podpisz się. Nie musi być nic notarialnie. Ja 2 lata temu nie mogłam odebrać bo wyjechałam do siostry za granicę. I właśnie mi tak wych. podsunął pomysł. i wszystko było ok ;]

odebranie wyników matur .?

29 cze 2009 - 20:03:14

ja jutro ide osobiście ... Hmmm ciekawa jestem jak mi poszło

odebranie wyników matur .?

29 cze 2009 - 20:03:48

Mi też się wydaje, że OD jutra można odbierać. Ja też idę po "wyrok" :(

odebranie wyników matur .?

29 cze 2009 - 20:13:30

a wiecie czy to mozna przyhcodzic o ktorej mniej wiecej sie chce, czy jest w kazdej szkole jakas wybrana godzina?
i czy nadal sa listy czy teraz juz osobiscie wyniki wrecza dyrektor?
ciagle slysze rozne opoinie, a tez jutro ide odebrac te nieszczesne ehh:(

odebranie wyników matur .?

29 cze 2009 - 20:13:51

A nie dawali Ci w roku szkolnym takich karteczek z haslem i loginem, zebys mogla sobie przez neta sprawdzic? :P Bo ja mam cos takiego, ale i tak jade po wyniki, bo akurat mam blisko :)

odebranie wyników matur .?

29 cze 2009 - 20:15:04

A ja uwazam,ze powinnas zadzwonic do szkoly i spytac zeby problemow nie bylo,ale mysle ze nie bedzie.
Ja tez ide po"wyrok",pozdrawiam i zycze powodzenia wszystkim tegorocznym maturzystka:)

odebranie wyników matur .?

29 cze 2009 - 20:16:33

dziewczyny powiedzcie w ogole jak to sie odbywa bo je tez jutro ide i nie mam pojecia

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

matura - wyniki