Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

odebranie wyników matur .?

29 cze 2009 - 20:21:16

ja odbierałam u wychowawcy w dniu ogłoszenia a potem można w sekretariacie odbierać kiedy się chce

odebranie wyników matur .?

29 cze 2009 - 20:21:16

tak tak te ktore to przechodziły niech powiedzą jak to wygląda :)

odebranie wyników matur .?

29 cze 2009 - 21:02:58

up,up,up
kto napisze odpowiedzi na mega wazne pytania :D

odebranie wyników matur .?

29 cze 2009 - 21:05:39

Żeby odebrał ktoś inny musi być upoważnienie spisane u notariusza. Przynajmniej u mnie w szkole... ale wyniki można odbierać do 7lipca

odebranie wyników matur .?

29 cze 2009 - 21:08:26

a czy na OKE lub CKE będzie można sobie też sprawdzić ? Bo u mnie dopiero od 12 są wyniki ;/

odebranie wyników matur .?

29 cze 2009 - 21:12:05

A więc u mnie trzeba było pokazać dowód, podpisać się i od razu dawali. Nic uroczystego! Nawet dyrektor tego nie rozdawał, tylko jakaś nauczycielka;p Już rok po maturze ale ten czas leci;d

odebranie wyników matur .?

29 cze 2009 - 21:13:53

U mnie jest tak ze do dwóch dni po 30 czerwca można odebrać samemu a jak nie to musi być notarialnie potwierdzone upoważnienie np dla mamy że może odebrać..

odebranie wyników matur .?

29 cze 2009 - 21:15:07

odbiera się osobiście w sekretariacie, przynajmniej tak było u mnie

odebranie wyników matur .?

29 cze 2009 - 21:15:12

Na OKE miały byc dzisiaj w internecie ale ciagle przedłuzają najpierw do 17 potem 21 a teraz maja byc o 23 na ich stronce ale watpie w to :) jutro wybiore u nas nie ma podanej godziny wiec ja sie wybieram na 9 ale jeszcze rano sprawdze na necie :)

odebranie wyników matur .?

30 cze 2009 - 01:13:30

Cytat
Kaska113
jeśli np okaże się że nie zdałaś to chyba w tym samym dniu musisz złożyć podanie o następny egzamin i z tym miałabyś problem jeśli juz
nie no, maturę to ja zdaną już mam ;) teraz tylko się łudzę, że sobie nabiłam więcej % :P
ale widzę, że w różnych szkołach to różnie jest... napiszę mamie to badziewne upoważnienie a jak nie będą chcieli jej dać to się przejadę w środę :] ale pewnie jej dadzą, bo co się do tej szkoły przeze mnie nachodziła to jej xD tzn wszyscy ją już tam chyba znają ;);)

u mnie rok temu na odbieraniu wyników to było tak, że na auli siedziało 8 chyba Pań przy stolikach, i każda miała świadectwa którejś klasy i się podchodziło, podpisywało na liście i finito :]

zdacie, zdacie, 3mam za Was kciuki ;)

i dzięki za pomoc :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-06-30 01:13 przez -pocieszna-.

odebranie wyników matur .?

30 cze 2009 - 01:15:27

Możesz - ja odbierałam kolezance i tylko napisała mi upowaznienie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

matura - wyniki