Obecnie rozmawiamy o:

Meble na wymiar Warszawa

gorący temat

Drukarnia

6 minut temu

Samochód.

24 minut temu

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szkoły policealne Teb Edukacja

31 maj 2012 - 16:15:46

Czy ktoś sie tam uczy..?
Możecie podac mniej wiecej ile sie płaci...? wiem ze zalezy od kierunku dlatego piszcie jaki kierunek i ile... bede baaaardzo wdzieczna...:)
Pozdrawiam :*

Szkoły policealne Teb Edukacja

31 maj 2012 - 18:39:27

Ja byłam na bezpłatnym.

Szkoły policealne Teb Edukacja

18 cze 2012 - 21:42:47

Ja odracam teb edukacja w krakowie zero organizacji generalnie strata czasu i pieniędzy ja płaciłam 100,10 złoty na trzecim i czwartym semestrze bo 2 semestry nie płaciłam a na ich stronie nic o tym nie piszą.
Do tego mogą cie niedopuścić do egzaminu zawodowego jeśli uznają że obniszyż ich poziom zdawalności tego egzaminu jak tak miałam z Panem B. i przez niego nie mogłam przystąpić do egzaminu bo wpisał mi jedynke ze swojego przedmiotu

Szkoły policealne Teb Edukacja

18 cze 2012 - 21:46:45

Nie polecam! Byłam na techniku farmacji , 250 zł na miesiąc przez dwa lata. Żałuję , że tych pieniążkó nie wydałam na studia. ZSero perspektyw z pracą chyba , że masz znajomości bynajmniej w tym zawodzie;P

Szkoły policealne Teb Edukacja

19 cze 2012 - 15:48:04

Ja z chęcią skorzystałabym z e-pakietu tej szkoły. Bo można dostać nawet za 0 zł tablet z netem. Zastanawiam się nad zrobieniem tam dekoratora wnętrz i taki tablet i dodatkowe materiału byłby świetnym rozwiązniem.

Szkoły policealne Teb Edukacja

19 cze 2012 - 17:14:50

technik usług kosmetycznych - 180zł miesiecznie

fryzjerstwo chyba darmowe ;p przynajmniej u mnie

Szkoły policealne Teb Edukacja

27 cze 2012 - 12:14:30

ja bym meega chciała ten tablet :D

Szkoły policealne Teb Edukacja

28 cze 2012 - 09:19:46

To zapisz się do tej szkoły i wykup ten pakiet i już:). To nie jest nic trudnego.

Szkoły policealne Teb Edukacja

28 cze 2012 - 09:25:17

ceny masz na stronie jak byk wypisane.
ja zapisałam się do żaka, na technika usług kosmetycznych (2 lata 0zł).
do teb zapisałam się na kurs makijazu. nie powiem co i jak, bo jestem jeszcze przed ;)

Szkoły policealne Teb Edukacja

28 cze 2012 - 09:32:19

Ja właśnie skończyłam Technika Usług Kosmetycznych w Sączu;) i nie narzekam, nauczyciele bardzo fajnie, dobrze wytłumaczą i powiedzą co i jak, zależy to oczywiście o szkoły.
Kosmetyki na pracowni to różnie czasem trzeba było coś swojego przynieść np na wizaz.
A płaciłam 140 zl miesiecznie, chociaż wiem że od tego roku jest kosmetyka bezpłatnie;)

Szkoły policealne Teb Edukacja

04 lip 2012 - 14:54:22

no i zapisałam się! przez Internet i zaznaczyłam, że chcę E-pakiet :) będę mieć tablet - juhu!

Szkoły policealne Teb Edukacja

09 lis 2020 - 21:10:42

Ja wybrałam szkołę bezpłatną cosinus. Moim zdaniem to najlepszy wybór jak nie jesteś zdecydowana

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wyższa szkoła czy Uniwerek?