Obecnie rozmawiamy o:

Sushi Sushi Sushi!!:)

gorący temat

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

róże mydlane

wczoraj o 16:26

doskonałe jedzenie

wczoraj o 13:59

odzież robocza online

wczoraj o 12:53

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Błagam O Szybką Pomoc

26 cze 2009 - 12:16:57

a jak myslicie czy w poniedzialek bedzie za pozno?

Błagam O Szybką Pomoc

26 cze 2009 - 12:22:04

a nie ma czegos takiego jak lista rezerwowych?ja tak miałam...bardzo ciezko było sie dostac do naszego licka i duzo osob bylo na rezerwie i po prostu pozniej zwalnialy sie osoby poniewaz przenosily sie do innych szkol bo rezygnowaly i trzeba bylo chodzic i patrzec ,pytac czy cos sie zmienilo

Błagam O Szybką Pomoc

26 cze 2009 - 12:24:52

Ale nie ma co ukrywać że trzeba się dokładnie zasdtanowić na wyborem..ja poszłam do najlepszego licka w naszym mieście i na okolice i jak się okazuje to nic mnie tam nie ciągnie,tak mnie wszystko przeraża a zwłaszcza nauczyciele którzy zamiast pomagać tylko stresują.

Błagam O Szybką Pomoc

26 cze 2009 - 12:29:18

czekaj po prostu az sie zwolni miejsce ;P
i wtedy wskocz na nie, a poki co chodz do nich dwa razyw tygodniu i ich mecz pytaniami, dla swietego spokoju dadza ci meijsce xD
kuzynka tak miala xDD

Błagam O Szybką Pomoc

26 cze 2009 - 12:34:02

Cytat
maacia
Ahaa, bez tych dodatkowych egzaminów to można mieć maksymalnie 100 pkt ; ) Na podaniu miałaś tyle pkt ?

zapomniałaś, że oceny jeszcze się doliczają:P
Ja miałam ponad 150 i się dostałam z 1 naboru do jednej z dwóch najlepszych szkół [w sensie LO] w moim mieście. jak się teraz okazuje jestem zadowolona..no i moja szkoła chyba wysuwa się na prowadzenie ;);).Kolega natomiast dostał się z drugiej listy. Napisał odwołanie jakieś i go wpisali na listę rezerwowych. Może napisz coś w stylu 'Uprzejmie proszę o wpisanie mnie na listę rezerwowych do klasy XXX, takiego i takiego liceum' imię i nazwisko, ilość pkt itd...zresztą jak chcesz dokładnie wiedzieć jak to ma wyglądać idź do liceum i się spytaj ;)

Błagam O Szybką Pomoc

26 cze 2009 - 12:46:40

hej dziewczyny! :) ja właśnie czekam na wyniki matur...jeszcze tylko 3 dni:/
jestem absolwentką 2. liceum w Rzeszowie i szczerze żałowałam przez cale trzy lata nauki, że dostając się do 4. i 3. L.O wybrałam właśnie drugie. Osobiście nie polecam...

Błagam O Szybką Pomoc

26 cze 2009 - 12:48:51

Cytat
Bulinka90
hej dziewczyny! :) ja właśnie czekam na wyniki matur...jeszcze tylko 3 dni:/
jestem absolwentką 2. liceum w Rzeszowie i szczerze żałowałam przez cale trzy lata nauki, że dostając się do 4. i 3. L.O wybrałam właśnie drugie. Osobiście nie polecam...

powiedz cos wiecej, dlaczego?

Błagam O Szybką Pomoc

26 cze 2009 - 12:49:26

No tak, ale z ocen można mieć maksymalnie 40 pkt + 50 pkt z egzaminów + 10 pkt za dodatkowe osiągnięcia, tzn. laureaci w konkursach na szczeblu co najmniej wojewódzkim (chyba), wzorowe zachowanie, czerwony pasek itp. Więc wychodzi max 100 pkt :) Trzeba pamiętać, że wynik z egzaminu dzielimy przez 2. Przynajmniej tak nam w szkole mówili, i tak mi na podaniu wyszło, które drukowałam z tego systemu :) Może jest różnica w województwach, ja jestem z dolnego śląska ;)

Błagam O Szybką Pomoc

26 cze 2009 - 12:52:17

Cytat
maacia
No tak, ale z ocen można mieć maksymalnie 40 pkt + 50 pkt z egzaminów + 10 pkt za dodatkowe osiągnięcia, tzn. laureaci w konkursach na szczeblu co najmniej wojewódzkim (chyba), wzorowe zachowanie, czerwony pasek itp. Więc wychodzi max 100 pkt :) Trzeba pamiętać, że wynik z egzaminu dzielimy przez 2. Przynajmniej tak nam w szkole mówili, i tak mi na podaniu wyszło, które drukowałam z tego systemu :) Może jest różnica w województwach, ja jestem z dolnego śląska ;)

u nas nie trzeba dzielic przez dwa:) a z ocen mozna miec 80pkt ! :) bo za celujacy jest 20 pkt

Błagam O Szybką Pomoc

26 cze 2009 - 12:54:10

A u nas trzeba dzielić, a co to ocen, to za 6 mamy 10 pkt, 5 - 8 pkt, 4 - 6 pkt, 3 - 4 pkt :)
To w takim razie przepraszam za zamieszanie ;))

Błagam O Szybką Pomoc

26 cze 2009 - 12:56:24

spoko;]
to zalezy od wojewodztwa;]

Błagam O Szybką Pomoc

26 cze 2009 - 15:05:14

Siemka!!
chcecie utworzyc sobie zupelnie BEZPLATNE konto w mBanku? jest zupelnie darmowe! Mozna je utowrzyc majac 13lat, no i oczywiscie wiecej:) wystarczy wejsc w ten link zeby dowiedziec sie wiecej.TO JEST NAPRAWDE PROSTE:)
Polecam serdecznie :)

http://www.nagrodanabank.pl/linkform/generate/partner/17127/product/7

Przelewy z tego konta rowniez sa damowe co znacznie ulatwia sprawe gdy chodzi o wpłacanie kasy szafowiczkom:)

Błagam O Szybką Pomoc

26 cze 2009 - 16:24:57

Mam podobny problem.

Zabrakło mi do szkoły 2 pkt.

Jeżeli ktoś może to niech mi odpowie w miare możliwości na pytania. Z góry dzięki :)

1. Jak mniej więcej takie odwołanie wygląda / co powinno się tam znajdować itp.
2. Czy jest sens pisania tego odwołania? To naprawde daje szanse na dostanie się?
3. Zapewne rozpatrzenie odwołania czy co tam robią troche trwa. Co ze szkołą do której mnie przyjeli? Jeżeli nie potwierdze, że chce tam chodzić a potem sie okaże, że odwołanie nic nie dało to wyląduje nigdzie :< A jak pójde potwierdzić to nie mam po co pisać odwołania -.- Jak to wygląda w końcu?

Błagam O Szybką Pomoc

27 cze 2009 - 00:46:08

Dzieki za pomoc...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Projektowanie krajobrazu/ ogrodu...