Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

szkola policealna- jaki kierunek??

08 cze 2018 - 10:44:46

chodzę osobiście do Cosinus na kierunek Florystyka. 12 lat temu skonczyłam studia a po nich uczęszczałam bardziej z przymusu by nie utracić świadczeń do różnych szkół policealnych we Wrocławiu i szczerze była to porażka. Już na pierwszych zajęciach nauczyciele uświadomili nas ,że i tak nikt nas po tych szkołach nie zatrudni i zbyt wiele nas nie będą uczyć. Teraz jestem w Cosinusie by coś zmienić w swoim życiu i poukładać w całość moje zainteresowania i tak mi się wydaje umiejętności techniczne. Fajnie się realizuję na zajęciach, tworząc małe dzieła sztuki pod bacznym okiem samego Mistrza florystyki (P.Marek reprezentuje sobą bardzo wysoki poziom artystyczny i umiejętności.Choć ciężko jest czasem nadążyć za Nim to i tak wiele mnie nauczył mając tak niewiele czasu na przekazanie wszystkich informacji- a jest ich sporo do przyswojenia, nie ukrywam ze wieczorami po pracy nadrabiam teorię w domu.). Inne przedmioty są też bardzo interesujące i muszę przyznać , że nie są stratą czasu jak np. zawodowy j. angielski na , którym bez stresu i na luzie Pani nauczyła nas ,w tak krótkim czasie całego nazewnictwa i czynności w języku ang.związanych z florystyką ! Zajęcia odbywają się na ul. Drukarskiej co bardzo ułatwia szybkie dotarcie komunikacją miejską. Dodatkowo o każdych zmianach oraz zajęciach zawsze przypomina nam Pani Dyrektor drogą sms-ową co jest bardzo przydatne.! Na każdych zajęciach praktycznych zapewniane są przez szkołę materiały. Aby powiększyć i wzbogacić nasze prace sami również przynosimy materiał roślinny na zajęcia. Niektórzy pewnie powiedzą , że za darmo przecież miało być. Jest a darmo a to że nasz nauczyciel prosi nas o przyniesienie materiału moim zdaniem dobrze wpłynie na nasze późniejsze umiejętności dostrzegania , że wokół nas jest wiele interesujących roślin, które często wydają się zwykłym chwastem a w rzeczywistości w połączeniu z innym materiałem tworzy piękną kompozycję, którą można później sprzedać- a o to w tym chodzi przecież aby pokazać i sprzedać swoje umiejętności. Dodatkowym plusem jest możliwość połączenia macierzyństwa z nauką. Jak przyszłam na pierwsze zajęcia to bez problemu Pani Dyrektor użyczyła mi pomieszczenia gdzie na spokojnie mogłam nakarmić swoje maleństwo (które przywoził mi mąż) i wrócić po na zajęcia nie stresując się , że ktoś będzie miał jakieś ale!Serdecznie polecam tą szkołę! MAJKA.VIP

szkola policealna- jaki kierunek??

10 wrz 2018 - 16:42:16

Cześć, mam znajomych, którzy robią technika administracji w szkole policealnej Plus Edukacja we Wrocławiu i są bardzo zadowoleni. Główną zaletą jest to, że mogą poznać przepisy prawa, co zawsze się przydaje na codzień. Chwalili sobie taki przedmiot jak działalność gospodarcza, bo dzięki temu poznają tajniki prowadzenia własnej firmy :) Dlatego polecam!

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

szkola policealna- jaki kierunek??

04 paź 2018 - 01:04:34

No to może technik florysta? Jeżeli wybierzesz dobrą szkołę to na pewno będzie Ci po okresie nauki znaleźć dobrze płatną pracę przy kwiatach np. w kwiaciarni. Ja zdecydowałam się z polecenia postawić na szkołę <moderacja> jednak na kierunek Opiekun Medyczny i musze przyznać, że wyciągnęłam z nich naprawdę dużo. Świetna oferta edukacyjna, zajęcia ciekawe i profesjonalnie prowadzone, a do tego w pełni darmowa przez cały okres nauczania w systemie zaocznym więc nie kolidowało mi to z wcześniejszą pracą.Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-10-24 20:25 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ankieta do szkoły prosze o wypelnienie